پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

برخورد تتلو و بهنوش بختیاری در یک مراسم جنجالی شد

مجموعه : اخبار سینما
برخورد تتلو و بهنوش بختیاری در یک مراسم جنجالی شد

برخورد تتلو و بهنوش بختیاری در یک مراسم جنجالی شد 

بهنوش بختیاری و امیر تتلو خواننده زیرزمینی ایران,چندی گذشته وقتی در یک مراسم رودرروی هم قرار گرفتند برخورد خوبی با هم نداشتند. بهنوش بختیاری با انتشار پستی اخیر در اینستاگرامش به حواشی پیش امده در جریان دیدارش با امیر تتلو واکنش نشان داد.

 

واکنش بهنوش بختیاری به حواشی دیدارش با تتلو

بهنوش بختیاری بازیگر معروف کشورمان پس از مدت ها با انتشار پستی اخیر در اینستاگرامش به حواشی پیش امده در جریان دیدارش با امیر تتلو در جشن یکسالگی فارس پلاس واکنش نشان داد.بهنوش بختیاری بعد از یک ماه و نیم که از حضورش در جشن یکسالگی فارس پلاس میگذارد, سکوتش را شکست

 

و در اینستاگرام خود نوشت: “می‌خواستم سکوت کنم اما دیگه طاقت شنیدن توهین و بدنامی ندارم, چندی پیش دعوت شدم به تولد یکسالگی فارس پلاس با نیت خیر و این که بعنوان کسی که همۀ وقت} از صلح و شادی و وحدت حرف زده و با نیت این که بگم من سیاسی نیستم و چپ و راست برام فرقی نداره و همین اکنون وقت یکی شدن و وحدته,

 

فارغ از هر گرایش چپ وراستی که زهی گمان باطل گرچه چون فقط فکر تمیز من بود به این دعوت جواب گفتم چرا که در پیشامد مجلس همۀ ما گفتیم ما باهمیم.

برخورد تتلو و بهنوش بختیاری در یک مراسم جنجالی شد

برخورد تتلو و بهنوش بختیاری در یک مراسم جنجالی شد

با این‌که در انتخابات از آقای روحانی پشتیبانی کرده بودم ولی با حضورم خواستم بگم انتخابات تموم شد اکنون دیگه وقت متحد بودنه‌, بعد از حضورم دیدم که آقای تتلو هم به اون جمع پیوستن و خدا شاهد هست که روحم از حضور ایشون خبر نداشت و کاملا اتفاقی شد این ملاقات و از اونجایی که ناسازگاری نظرشدیدی با ایشون سر مسائل گوناگون داشتم

 

به جهت حجب و حیا و این که همۀ وقت} عاشق صلح و آشتی بودم دیگه رفتار منفی بروز ندادم و این که کلا من آدم منعطفیم, ایشون هم برای من قابل احترام هستن و هرچند با نظراتشون مخالفیم. اما توهین را در شان یک انسان نمی‌بینم, ما حق نداریم فحش بدیم.

 

گذشت و رفت و توهین‌ها شروع شد و هیچکس پشت من در نیومد و همۀ فکر کردن من با برنامه‌ریزی اونجا بودم. فکر کردن تفکر من شبیه ایشون شده. فکر کردن من وارد بازی‌هاي سیاسی شدم و بدبختانه گریبان من ساده و زود یقین رو گرفت.

برخورد تتلو و بهنوش بختیاری در یک مراسم جنجالی شد

هنوزم میگم تفرقه بین ما کار کسانیست که میخوان کشورمان رو ازمون بگیرن ولی من اهل سیاست نیستم, دنبال هیچ منفعت و مجوزی نیستم دنباله روی تفکر اقای تتلو نیستم, شما رو به خدا از بدنامی و قضاوت و توهین دست بردارید, به خدا من دیگه بریدم. خدا نکند بنده بی گناهی واگذارتان به خدا کند.

 

اي کاش خبرگزاری خودش این واقعیت رو می گفت و ما رو اینجور با مردم عزیزمون در نمی‌انداخت و در نهایت من همه ي وقت با مردمم بودم و هستم و بخاطر تنها سادگی و زودباوریم ازشما معذرت میخوام. صداقت در مقابل سیاست سادگیست و سیاست در مقابل صداقت خیانت.”