پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

بررسی ماه به ماه آب و هوا و رخدادهای کشور کانادا

بررسی ماه به ماه آب و هوا و رخدادهای کشور کانادا

ژوئن

ماه ژوئن در کانادا گرم است، اما هنوز هم خیلی هم شرجی نیست. مکان های گردشگری محبوب و پارک های ملی شروع به شلوغ تر شدن می کنند. اگر شما کمپینگ کردید و یا اقامت در یک cottage را بعد از دریافت ویزای کانادا به هتل ترجیح داده اید، تعداده زیادی اسپری حشره کش با خودتون بیاورید، چرا که حشره های سیاه مزاحم زیادی در اوایل تابستان در سرتاسر کانادا شما رو دیوونه می کنند.  

 

رویدادهای مورد بررسی :

هر تابستان فستیوال Banff Summer Arts در Banff و Alberta موسیقی، فیلم، تئاتر و نمایش رقص را با خود به ارمغان می آورد.در پایان ماه ژوئن، جشنواره بین المللی جاز مونترال هزاران نفر از علاقه مندان به جاز را از سراسر جهان به مدت یک هفته و نیم بعد از اخذ ویزا کانادا به مونترال می کشاند. 

 

جولای 

جولای محبوب است، و قیمت هتل و پرواز برای ویزا کانادا کاملا این موضوع را نشان می دهد. با وجود هوای گرم و مرطوب، انتظار می رود که پارک های ملی و جاذبه های دیگر شهر بسیار شلوغ باشد. جولای نیز یک ماه محبوب برای برخی از بزرگترین جشنواره ها و رویدادهای کانادا است. 

 

رویدادهای مورد بررسی :

1 ژوئیه روز کانادا است، جشن هایی شبیه به روز 4 ژوئیه در ایالات متحده و دیگر جشن های میهن پرستانه است و انتظار آتش بازی را باید در این جشن ها داشته باشید.کلاه گاوچرانی خود را بردارید و به فستیوال Calgary Stampede بروید، که به عنوان بزرگترین شو نمایشی در سرتاسر جهان هم نامیده می شود. هر سال بیش از یک میلیون نفربعد از دریافت ویزای کانادا به کالگری می آیند تا در این فستیوال 10 روزه شرکت کنند و هر جولای هم جشن میراث دامداری و کشاورزی هم برگزار می شود. 

 

آگوست 

آگوست در کانادا بسیار شبیه ژوئن است. تقویم کانادا پر از رویدادهای فرهنگی و جشنواره ها است، درحالیکه آب و هوا هنوز هم گرم و خفه است، و مسافران هنوز هم به طور گسترده ای ویزای کانادا را دریافت می کنند و به کانادا سفر می کنند. (یکی از استثناء گرما: ونکوور معمولا خیلی خنک تر از بقیه کانادا است.) 

 

رویدادهای مورد بررسی : 

از همان ابتدای کار در سال 1980، فستیوال مردمی Edmonton به عنوان نخستین فستیوال مردمی در دنیا معرفی شد. آگوست هر سال این فستیوال برگزار می شود و نظم بینظیری دارد و قیمت بلیط های آن هم علیرغم جهانی شدنش، معقول و به صرفه می باشد.

بررسی ماه به ماه آب و هوا و رخدادهای کشور کانادا

سپتامبر  

دمای هوا در ماه سپتامبر سرد می شود، زیرا شاخ و برگ درختان شروع به ریزش می کنند و فصل پاییز کم کم خودش را نشان می دهد، و این ماه را به بهترین ماه برای تور کانادا بعد از اخد ویزا کانادا تبدیل می کند. آخر هفته روز کارگر، درست در همان روزی که روز کارگز در ایالات متحده برگزار می شود، آخر هفته تعطیلاتی بسیار محبوبی است که باید انتظار قیمت های بالاتر و جمعیت بیشتری را داشته باشیم.

 

رویدادهای مورد بررسی :

هر سپتامبر Vancouver Fringe برگزار می شود، که همه نوع تئاتر را جشن می گیرد. Fringe اجرای زنده و بدون مجوز را ارائه می دهد و تمامی هنرمندان که در این جشنواره هستند از محل صندوق این جشنواره 100% دستمزد خود را دریافت می کنند.جشنواره فیلم بین المللی تورنتو در ماه سپتامبر برگزار می شود، و بیش از 375 فیلم را نمایش می دهد و نزدیک به 500،000 نفر را میزبانی می کند. 

 

اکتبر 

اوج برگ ریزان پاییز در اوایل اکتبر است. اکتبر نیز ماه شکرگزاری کانادا است که جشن گرفته می شود اما در حد و اندازه مدل آمریکایی اش برگزار نمی شود. 

 

رویدادهای مورد بررسی : 

Oktoberfest، که معادل جشنواره مشهور آلمانی است، برای دو هفته در Kitchener-Waterloo، Ontario اجرا می شود.

بررسی ماه به ماه آب و هوا و رخدادهای کشور کانادا

نوامبر

آب و هوا در ماه نوامبر به میزان قابل توجهی خنک می شود، اما هنوز هم می توانید در شهرها و اطراف گردش کنید. فصل اسکی نیز در ماه نوامبر افزایش پیدا می کند. این یک ماه عالی برای پیدا کردن تور ارزان قیمت و ویزا کانادا است.

 

رویدادهای مورد بررسی :

اکثر شهرهای بزرگ کانادا در ماه نوامبر میزبان رژه بابا نوئل ها هستند. این رژه محبوب خانواده ها که بیانگر شروع کریسمس و تعطیلات است و برای بچه ها بسیار مفرح و پر جنب و جوش است.اتاوا هفته اول ماه نوامبر به مدت دو روز میزبان Ottawa Food & Wine Show است. این رویداد شامل ریختن بیش از 1400 نوع نوشیدنی است و باعث جذب 25.000 بازدید کننده می شود.

 

دسامبر

آب و هوا سرد است و احتمالا برف خواهد آمد، اما اگر آماده باشید، هنوز هم می توانید از شهرهای کانادا لذت ببرید و فعالیت های زیادی در فضای باز در دسامبر انجام دهید. قبل و بعد از کریسمس، بهترین نرخ های هتل و پرواز را می توانید رزرو کنید – مخصوصا اگر طرفدار اسکی باشید.

 

رویدادهای مورد بررسی : 

26 دسامبر روز بوکس، تعطیلات دولتی محبوب است که همچنین یکی از بزرگترین روزهای خرید در کانادا است.

 

منبع: ویزا کانادا