پارس ناز پورتال

بلیط کدام ایرلاین ‌های خارجی را می‌توان از ایران خرید؟

بلیط کدام ایرلاین ‌های خارجی را می‌توان از ایران خرید؟

پیشرفت تکنولوژی، انجام بسیاری از کارها را برای بشر ساده‌تر کرده است؛ خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های مختلف هم از این قاعده مستثنی نیست. با وجود سیستم‌های رزرواسیون آنلاین، خرید بلیط هواپیما برای سفرهای خارجی مثل سفرهای داخلی، به‌ راحتی ممکن شده است.

 

برخی از پروازها به‌ صورت مستقیم از مبدا تا مقصد انجام می‌شوند و برخی پروازهای دیگر که پروازهای استاپ اور یا ترانزیتی هستند، به صورت غیر مستقیم انجام می‌شوند. کافی است تاریخ دلخواه سفر خود را انتخاب کنید و بقیه کارها را به موتورهای جست‌وجو بسپارید تا از پروازهای خارجی سیستمی گرفته تا چارتری و لحظه آخری را برای شما پیدا کند.

 

این سیستم پیشرفته، در فلای تودی فعال است و تنها با چند کلیک می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بلیط سفر خود را پیدا و خریداری کنید.

 

محبوبترین ایرلاین‌های خارجی

 

ایرلاین‌های زیادی در سراسر دنیا فعالیت دارند که بسیاری از آن‌ها را از ایران می‌توان خریداری کرد. تعدادی از این ایرلاین‌های محبوب را که بسیاری از سفرهای خارجی با آن‌ها انجام می‌شود، در ادامه معرفی می‌کنیم:

 

هواپیمایی قطر ایرویز | Qatar Airways

قطر ایرویز در سال ۲۰۲۱ بهترین ایرلاین جهان معرفی شد. دلایل این انتخاب، تمرکزی است که این شرکت هواپیمایی روی راحتی، کیفیت پذیرایی، کیفیت هواپیما و سایر خدمات ارائه‌ شده به مسافران، دارد. هواپیمایی قطر با بیش از ۲۰۰ هواپیما و پرواز به ۱۵۰ مقصد، عنوان بزرگترین خطوط هواپیمای جهان را به خود اختصاص داده است.

 

هواپیمایی امارات |Emirates

هواپیمایی امارات با ۲۶۲ ناوگان هواپیمایی و پرواز به ۱۵۲ مقصد بین‌المللی، عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان را با خود یدک می‌کشد. هواپیماهای مدرن امارات، بسیار باکیفیت و راحت هستند و با ارائه سرویس‌های فرست‌کلاس، بیزینس‌کلاس، اکونومی و پرمیوم، در تلاشند تا بهترین خدمات را به مسافران ارائه دهند.

بلیط کدام ایرلاین ‌های خارجی را می‌توان از ایران خرید؟

هواپیمایی ترکیش ایرلاینز| Turkish Airlines

هواپیمایی ترکیش ایرلاینز با ۳۰۰ فروند هواپیما، به ۳۰۰ مقصد در جهان پرواز می‌کند و علاوه بر خدمات پرواز، خدمات گسترده‌تری مثل رزرو هتل و اجاره ماشین را ارائه می‌دهد. این شرکت هواپیمایی چهارمین شرکت بزرگ دنیا از لحاظ مسیرهای پروازی و سومین ایرلاین بزرگ اروپا پس از ایرفرانس و لوفت‌هانزا از نظر جابه‌جایی مسافر محسوب می‌شود و در حال حاضر رتبه اول پرواز بدون توقف را در اروپا دارد.

 

ارزانترین ایرلاین‌های خارجی

 

از آنجایی که بخش عمده‌ای از هزینه‌های یک سفر خارجی را بلیط هواپیما تشکیل می‌دهد، اغلب افراد در تلاش هستند تا بلیط هواپیما را با ارزان‌ترین قیمت ممکن خریداری کنند. برخی از ایرلاین‌ها نسبت به سایر ایرلاین‌ها قیمت پایین‌تری دارند؛ تعدادی از معروف‌ترین آن‌ها شرکت‌های هواپیمایی زیر است:

 

هواپیمایی پگاسوس | Pegasus Airlines

هواپیمایی پگاسوس در سال ۲۰۱۳ به عنوان ارزان‌ترین ایرلاین اروپایی معرفی شد. این شرکت هواپیمایی برخلاف اینکه از ارزان‌ترین شرکت‌های هواپیمایی محسوب می‌شود، همیشه در تلاش بوده که بالاترین کیفیت را در کنار بالاترین شرایط ایمنی و امنیت برای مسافران فراهم کند.

 

فلای دبی | Flydubai

شرکت هواپیمایی فلای دبی یکی از ارزان‌ترین شرکت‌های هواپیمایی است که به بیش از ۹۰ مقصد در سراسر جهان پرواز دارد. تقریبا تمامی هواپیماهای این شرکت جدید و مدرن هستند و در ۲ کلاس پروازی بیزینس و اکونومی به مسافران خدمت ارائه می‌دهد.

 

ایرآسیا | AirAsia

هواپیمایی ایرآسیا از ارزان‌قیمت‌ترین شرکت‌های هواپیمایی مالزی و البته جنوب شرق آسیا به شمار می‌رود. ایرآسیا با ۲۰۰ هواپیما، به ۷۰ مقصد پرواز دارد. این شرکت هواپیمایی ایرلاین‌های زیر مجموعه مختلفی دارد که هرکدام در تلاشند تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت در اختیار مسافران قرار دهند.

بلیط کدام ایرلاین ‌های خارجی را می‌توان از ایران خرید؟

خرید بلیط هواپیما از ۹۰۰ ایرلاین معتبر در فلای تودی

 

فلای تودی علاوه بر ایرلاین‌های داخلی، تمامی ایرلاین‌های خارجی را هم پوشش می‌دهد. پوشش گسترده ایرلاین‌های خارجی در فلای تودی، این امکان را به شما می‌دهد که در هر نقطه از کره زمین که هستید، بلیط هواپیمای خود را حتی با ارزان‌ترین و مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید. 

 

از هر کجا به هر کجا!

 

امکان دیگری که فلای تودی در اختیار مسافران قرار می‌دهد، این است که فرقی نمی‌کند در کدام نقطه از جهان باشید؛ چه ایران باشید و چه کشور دیگر، به هر نقطه دیگر از دنیا می‌توانید بلیط هواپیما تهیه کنید. یعنی حتی اگر مبدا شما در کشور دیگری است و می‌خواهید بلیط هواپیما به مقصد شهر دیگری از همان کشور یا کشور دیگری خریداری کنید، این امکان به راحتی برای شما در فلای تودی فراهم است.

 

فلای تودی، مرجع معتبر خدمات سفر با استانداردهای بین‌ المللی

 

فلای تودی در طول سال‌های فعالیت خود همواره تلاش کرده است که بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت در حد بین‌الملل به مسافران خود ارائه دهد تا تمامی دغدغه‌های آن‌ها نسبت به یک سفر هوایی، به طور کامل برطرف شود.

 

فلای تودی علاوه بر خدمات پروازی، خدمات مربوط به رزرو هتل و اقامتگاه‌های مختلف را هم فراهم می‌کند تا تجربه یک سفر باکیفیت برای مسافران را فراهم کند. اگر به دنبال جایی هستید که از بتوانید از ایران، از تمام ایرلاین‌های خارجی خرید کنید، فلای تودی بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

 

آدرس وب سایت : www.flytoday.ir