پارس ناز پورتال

بهترین ترازوهای دیجیتال خانگی

بهترین ترازوهای دیجیتال خانگی

ترازوی دیجیتال، یک ابزار مهم برای پخت نان و شیرینی و طبخ بسیاری از غذاها به حساب می‌آید. شهر قسط، امکان خرید یک ترازوی دیجتال با امکان پرداخت اقساطی را برای شما مهیا ساخته است. شما می‌توانید انواع مدل‌های موجود در شهر لوازم خانگی را به‌دقت بررسی کرده و نسبت به خرید قسطی لوازم خانگی از این فروشگاه اقدام نمایید.

 

آن‌چه باعث می‌شود یک ترازوی دیجیتال در زمره بهترین‌ها قرار بگیرد، دقت و سهولت در استفاده است. ترازوهای با وزن‌ سنگین‌تر (1 کیلوگرم)، کمی پایدارتر هستند؛ اما، بهترین ترازوهای دیجیتال، بدون توجه به وزن، دقیق می‌مانند، به‌راحتی قابل استفاده هستند و عملکرد بسیار مطلوبی دارند. اکثر ترازوهای آشپزخانه، در اندازه‌گیری مواد مرطوب با وزن کم (<20 میلی‌لیتر) در مقایسه با مواد خشک، دقت کمتری دارند.

 

اگر به‌دنبال بهترین ترازوی دیجیتال برای آشپزخانه خود هستید، خواندن ادامه مقاله را از دست ندهید. ما در این مقاله، برخی از بهترین ترازوهای دیجیتال خانگی را با توجه به فاکتورهای متعددی از جمله سهولت در استفاده، طراحی منحصربه‌فرد و دقت اندازه‌گیری ارزیابی کرده و هریک را با ذکر مشخصات و ویژگی‌ها معرفی خواهیم کرد.

 

ترازوی دیجیتال Nicewell، بهترین ترازوی دیجیتال با ظرفیت بالا

 

ترازوی آشپزخانه دیجیتال 22 پوندی Nicewell، طراحی منحصربه‌فردی داشته و ظرفیت بسیار بیشتری نسبت به سایر گزینه‌ها ارائه می‌دهد. این ترازو با برخورداری از ظرفیت 10کیلوگرمی (حدود 22 پوند)، به‌خوبی، پاسخ‌گوی بسیاری از نیازهای شما خواهد بود.

 

پایه‌های ترازوی Nicewell، استحکام بسیار بالایی دارد که باعث پایدار و متعادل بودن آن می‌شود؛ هرچند که صفحه استیل آن، ممکن است لکه‌ها و رده‌های اثر انگشت را بیشتر از سایر مدل‌ها نشان دهد. تمیز کردن این دستگاه با استفاده از مایعات ضدعفونی‌کننده، مجاز نیست و برای این منظور، بهتر است از یک دستمال کمی مرطوب استفاده کنید.

 

ترازوی Nicewell، علی‌رغم برخورداری از ظرفیت بالا، قابلیت اندازه‌گیری بارهای با وزن کمتر از 3 گرم را ندارد. اگر به‌دنبال یک ترازوی دیجیتال با طراحی زیبا و منحصربه‌فرد هستید، نگاهی به این مدل زیبای استیل ضدزنگ با ظرفیت بالا بیندازید.

 

مزایا

  • سنگین و پایدار
  • طراحی زیبا و منحصربه‌فرد
  • ظرفیت ده کیلوگرم

 

معایب

  • گران
  • دکمه‌های لمسی

 

ترازوی دیجیتال Greater Goods، عملکرد خوب و قیمت مقرون‌به‌صرفه

 

ترازوی دیجیتال Greater Goods، یک گجت آشپزخانه به‌روز و با عملکرد بسیار خوب است. این ترازو، کیفیت ساخت بسیار بالایی داشته و در رنگ خاکستری تولید می‌شود. حداکثر خطای اندازه‌گیری، 1 گرم بوده و به‌طورکلی، عملکرد بسیار مطلوبی دارد.

 

باتری CR2032 به‌کاررفته در این ترازو، نسبتاً رایج است؛ اما، به‌اندازه باتری‌های AAA مورد استفاده در سایر مدل‌ها استاندارد نیست. هرچند که این باتری‌ها، دوام بسیار بالایی داشته و برای مدت زیادی، ترازوی آشپزخانه شما را روشن نگه می‌دارند.

 

زمان راه‌اندازی، یکی از بزرگ‌ترین فاکتورهایی است که در این دسته از لوازم الکترونیکی مصرفی، تفاوت ایجاد می‌کند. داشتن ترازویی که به‌سرعت روشن شود، می‌تواند موجب افزایش ذوق شما برای آشپزی شده و همچنین، به کار آماده کردن غذا سرعت دهد.

 

به‌طورکلی، این مدل، برای کسانی که به‌دنبال ترازویی با مقیاس کوچک‌تر و با قیمت مقرون‌به‌صرفه هستند، بسیار مناسب است.

 

مزایا

  • طراحی ظریف و فشرده
  • قیمت مقرون‌به‌صرفه

 

معایب

  • باتری غیر استاندارد
  • راه‌اندازی آهسته

بهترین ترازوهای دیجیتال خانگی از چه فاکتورهایی برخوردار هستند؟

بهترین ترازوهای دیجیتال خانگی از چه فاکتورهایی برخوردار هستند؟

 

درصورتی که قصد خرید قسطی لوازم خانگی از شهر قسط را دارید و می‌خواهید با یک ترازوی دیجیتال خانگی شروع کنید، فاکتورهایی وجود دارد که بهتر است مدنظر قرار دهید. برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 

دقت و سازگاری

کارشناسان، از مجموعه‌ای از وزنه‌های کالیبراسیون، از 1 گرم در میلی‌لیتر تا 1 کیلوگرم در لیتر، در هر مجموعه ترازو استفاده می‌کنند تا به‌این‌ترتیب، تشخیص داده شود که مقیاس‌ها تا چه حد دقیق بوده و آیا خوانش‌ها در هر بار وزن کردن، یکسان هستند یا خیر.

 

بهترین ترازوهای دیجیتال خانگی، هم هنگام وزن کردن مواد مرطوب و هم مواد خشک، دقت بسیار بالایی دارند؛ اما، ترازوهای رده‌پایین، در وزن‌ها و حجم‌های سنگین‌تر، دقت کمتری داشته و دچار خطای اندازه‌گیری می‌شوند.

 

زمان خاموش شدن خودکار

توجه به این نکته که هر مجموعه از ترازوهای دیجیتال آشپزخانه قبل از خاموش شدن، چه مدت روشن می‌مانند، ضروری است.بهترین ترازوهای دیجیتال خانگی دارای زمان خاموش شدن خودکار طولانی هستند؛ به‌این‌ترتیب، شما مجبور نیستید مرتباً آن‌ها را درحین استفاده، روشن نمایید.

 

سهولت در استفاده

باید درنظر داشته باشید که استفاده از هر مجموعه ترازو، چقدر آسان است؛ علاوه‌براین، بهتر است ویژگی‌های مفیدی مانند برخورداری از صفحه‌نمایش واضح، ناوبری آسان، دکمه‌های حساس و پایه‌های لاستیکی را نیز مدنظر قرار دهید.

 

جمع‌بندی

برای هرچه دقیق‌تر شدن اندازه‌گیری‌ها در پخت‌وپز، داشتن یک ترازوی دیجیتال خانگی ضروری است. قاشق‌ها و لیوان‌های دارای خطوط اندازه‌گیری، در مواردی می‌توانند مفید باشند؛ اما، خطای اندازه‌گیری بسیار بالایی دارند.

 

به‌عنوان مثال، نحوه ریختن آرد در یک فنجان اندازه‌گیری می‌تواند تا حد زیادی بر اندازه‌گیری واقعی تأثیر بگذارد. ترازوهای آشپزخانه دیجیتال، امکان اندازه‌گیری دقیق‌تری برای پخت‌و‌پز فراهم می‌کنند.

 

اگر قصد خرید اینترنتی قسطی را داشته و خرید ترازوی دیجیتال خانگی در صدر لیست شما قرار دارد، سراغ ترازوهایی که بیش از حد سنگین، حجیم یا دارای باتری با طول عمر پایین هستند، نروید.

 

شما با استفاده از راهنمای فوق، قادر خواهید بود تا بهترین ترازوهای دیجیتال خانگی را شناسایی کرده و نسبت به خرید مدل مدنظر خود از شهر لوازم خانگی اقدام نمایید.