پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه های لیزرموهای زائد دستگاه هایی هستند که طول موج لیزر داشته باشند، و دارای استاندارد های جهانی باشند. در این قسمت به چند نمونه از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد اشاره کرده و آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم:

 

لیزر الکساندرایت: این دستگاه از بهترین و سریع ترین تکنولوژی ها در لیزر موهای زائد است و به دلیل اینکه ناحیه وسیعی از پوست را تحت پوشش قرار می دهد بسیار پرطرفدار است.

 

لیزر دایود: این لیزر از قوی ترین دستگاه ها با طول موج 810 می باشد و به دلیل اینکه با عمق بیشتری در پوست نفوذ می کند کمی درناک تر از الکسانداریت است.

 

ان دی یاگ: این دستگاه با طول موج 1064 نانومتر بیشترین نفوذ را در پوست دارد و علاوه بر از بین بردن موهای زائد در درمان رگ های واریسی نیز موثر است. این دستگاه بیشتر برای پوست های تیره مناسب است.

 

لیزر بیکینی

لیزر موهای زائد در ناحیه بیکینی از مشکلات مشترک بین بانوان بوده  زیرا به علت ضخیم بود و تراکم بالا در این ناحیه زمان زیادی صرف از بین بردن موهای زائد می شود. استفاده از تیغ برای از بین بردن موهای زائد نیز دردسرهای خود را دارد و باعث ایجاد موهای زیر پوستی  و جوش می شود.

 

همچنین موهای ناحیه شرمگاهی باعث تعریق زیاد و بوی نامطبوع می شود. اما خوشبختانه مدت زمان زیادی است این مشکل با لیزر کردن حل شده است. لیزر موهای زائد بیکینی به دلیل اثر طولانی مدت از محبوبیت بالایی برخوردار است.

 

بعد از چند جلسه لیزر بیکینی موها از بین خواهد رفت یا بسیار نازک می شود. بعد از اتمام جلسات تقریباً 85% از موهای زائد ناحیه بیکینی از بین می رود. در مورد لیزر ناحیه تناسلی هیچ گونه نگرانی به خود راه ندهید و به شایعات دروغ که راجع به سرطان تخمدان ونازایی گفته می شود توجهی نکنید زیرا تاثیر لیزر تنها روی فولیکول مو است و بیشتر از آن نفوذ نخواهد کرد پس با خیال آسوده این کار را انجام دهید.

لیزر بیکینی ،بهترین دستگاه های لیزرموهای زائد

لیزر موهای زائد در بارداری

از سوال های رایج در دوران بارداری این است که آیا لیزر موهای زائد در باردای خطرناک است یا خیر؟ مطالعاتی که در این زمینه انجام شده است و در سال 2017 درمجله بین المللی درماتولوژی به بررسی راجع به ایمنی پروسیجرهای زیبایی برای زنان باردار منتشر شده است.

 

و نظر داوران این ژورنال این است که با اینکه از لیزرها برای درمان پزشکی مانند زگیل تناسلی و سنگ کلیه در خانم های باردار استفاده شده است اما  تا کنون هیچ داده ایمنی برای پشتیبانی انجام لیزر موهای زائد در بارداری در امور زیبایی وجود ندارد و بهتر است برای ایمنی مادر و فرزند در زمان بارداری لیزر موهای زائد انجام نشود.

لیزر موهای زائد در بارداری

کلینیک زیبایی آوان با در اختیار داشتن دستگاه های روز دنیا و استفاده از متریال مصرفی با کیفیت و دارای تاییدیه زیر نظر پزشکان مجرب و متخصص مجموعه، آماده ارائه خدمات زیبایی و درمانی به شما عزیزان می باشد. لطفاً جهت مشاوره و اطلاع ازقیمت ها با شماره های درج شده در سایت به نشانی avanmedical.com تماس حاصل فرمائید.