پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

بهترین فیلم های سال 2017 به انتخاب مردم

مجموعه : اخبار سینما
بهترین فیلم های سال 2017 به انتخاب مردم

بهترین فیلم های سال 2017 به انتخاب مردم 

امروز بشما برترین و برترین فیلم هاي سال 2017 به انتخاب مردم را معرفی خواهیم نمود که باید شما هم حتماً آنرا را مشاهده نمایید. بی شک، هنر و به‌مخصوصاً انتخاب فیلم سینمایی یک امر کاملا سلیقه اي است. بعضی از مردم فیلم اکشن دوست دارند، بعضی فیلمهای عاشقانه و بعضی دیگر ترجیح میدهند فیلمهای معناگرا تماشا کنند.

 

اما با همه این اوصاف، بعضی از فیلمهای سینمایی با استقبال بیشتری از طرف بیننده ها روبه‌رو می‌شوند ودر ردیف محبوب ترین ها قرار می گیرنداکنون که در روزهای پایانی سال ۲۰۱۷ قرار داریم، بیشتر رسانه هاي خارجی به جمع‌ بندی برترین ها و برترین هاي سال جاری میلادی پرداخته اند که فیلمهای سینمایی در ژانرهای گوناگون نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 

از این رو، از شما دعوت می‌کنیم تا در زیر لیستی از برترین فیلمهای سینمایی ۲۰۱۷ رابا تعریف مختصری از انها مشاهده کنید. همراهمان باشید.

 

۱۱- غول آسا «Colossal»

بهترین فیلم های سال 2017 به انتخاب مردمفیلم علمی–خیالی و کمدی «غول آسا» به نویسندگی و کارگردانی ناچو ویگالوندو

 

به علت داشتن بازیگران سرشناسی هم چون ان هتوی و جیسون سودیکیسیکی از محبوب ترین فیلمهای سال جاري بوده است.«غول آسا» به وارسی خطرات اعتیاد به الکل می‌پردازد و هتوی را در غالب زنی خوشگذران نشان می‌دهد که ناگهان متوجه می شود، قدرت نظارت غولی را دارد که میتواند سئول را نابود کند.

 

سودیکیسیکی نیز دوست قدیمی اوست که در تحریک شیطان درون هتوی نقش دارد. اگر به‌ دنبال فیلمی کاملا متمایز هستید، تماشای غول آسا رابه شما پیشنهاد می‌کنیم.اولین نمایش فیلم در جشنواره بین‌ المللی فیلم تورنتو سال ۲۰۱۶ بود، و سپس در تاریخ ۷ آوریل ۲۰۱۷ در ایالات متحده اکران شد.

 

۱۰- تی۲: رگیابی «T2: Trainspotting»

بهترین فیلم های سال 2017 به انتخاب مردمتی۲: رگیابی، فیلمی به سبک کمدی سیاه، جنایی و کمدی-درام

 

اگر اهل فیلم و سینما باشید و فیلم رگیابی را دیده باشید، حتماً این سوال برایتان پیش آمده که چه چیزی بیشتر از قسمت اول این فیلم که درسال ۱۹۹۶ میلادی به کارگردانی دنی بویل روی پرده رفت، قرار است نمایش داده شود؟ کارگردان، یعنی دنی بویل با داستانی جدید اما حول محور رويدادها همان قسمت اول را در سبک کمدی سیاه، حکايت جنایی و کمدی-درام عرضه کرده است. از بازیگران این فیلم میتوان به یوان مک‌گرگور، ایون برمنر و جانی لي میلر اشاره کرد.

 

۹- فیلم لگو بتمن «The Lego Batman Movie»

بهترین فیلم های سال 2017 به انتخاب مردمگو بتمن در ۱۰ فوریه ۲۰۱۷، در ایالات متحده به صورت سه‌بعدی و آی‌مکس اکران شد

 

فیلم لگو بتمن محصول سال ۲۰۱۴ قلمداد میشود، که توسط برادران وارنر در ۱۰ فوریه ۲۰۱۷، در ایالات متحده به صورت سه‌بعدی و آی‌مکس اکران شد. تمرکز اصلی فیلم بر روی شخصیت ابرقهرمان شرکت دی‌سی کامیکس، بتمن و سرشار از مزاح هاي هوشمندانه و جالب است. کارگردان فیلم، کریس مک‌کی و نویسنده آن سث گراهام-اسمیث هستند.

 

۸- سرنوشت عصبانی «The Fate of the Furious»

بهترین فیلم های سال 2017 به انتخاب مردمسرنوشت عصبانی یک فیلم اکشن آمریکایی به نویسندگی کریس مورگن و کارگردانی اف. گری گری است

 

با اتومبیل هاي سوزان، زیردریایی ها و مشت هاي جنگی در حالیکه کسی یک کودک در آغوش گرفته، همگان باعث شده اند تا جدید ترین سرنوشت عصبانی همان‌ گونه در صدر محبوب ترین فیلمهای سال ۲۰۱۷ قرار داشته باشد. این فیلم با اسم هاي سریع و عصبانی ۸ یا خشن ۸ نیز شناخته میشود زیرا هشتمین قسمت در مجموعه فیلم‌هاي سریع و عصبانی به شمار میرود.

 

سرنوشت عصبانی یک فیلم اکشن آمریکایی به نویسندگی کریس مورگن و کارگردانی اف. گری گری است. اولین نمایش فیلم در تاریخ ۴ آوریل ۲۰۱۷ ودر برلین بودو سپس در ۱۴ آوریل ۲۰۱۷ در ایالات متحده اکران شد.

 

۷- حیات «Life»

بهترین فیلم های سال 2017 به انتخاب مردماین فیلم با این که با واکنش هاي متفاوتی از منتقدان و بیننده ها روبه‌رو شد، اما یکی از برترین فیلمهای مهیج سال جاري بشمار می رود.

 

فیلم علمی-خیالی «حیات» به کارگردانی دنیل اسپینوزا و نویسندگی رت ریس و پال ورنیک، در ۲۴ مارس سال ۲۰۱۷ منتشر شد. این فیلم با این که با واکنش هاي متفاوتی از منتقدان و بیننده ها روبه‌رو شد، اما یکی از برترین فیلمهای مهیج سال جاري بشمار می رود. حکايت آن به شش فضانورد مربوط می شود

 

که درون ایستگاه فضایی بین المللی در حال مطالعه روی گونه اي هستند که بر روی سیاره مریخ کشف شده‌است و ممکن است مدرکی مبنی بر وجود زیست فرا زمینی بر روی مریخ باشد.

 

۶- شکافته «Split»

بهترین فیلم های سال 2017 به انتخاب مردمفیلمی در ژانر وحشت روان‌شناختی

 

ام. نایت شیامالان «نویسنده و کارگردان» با ساخت این فیلم در ژانر وحشت روان‌شناختی باعث شد تا دوباره مورد دقت قرار بگیرد. دراین فیلم بازیگرانی هم چون جیمز مک‌آووی دارد و او در نقش فردی ظاهر شده که به بیماری اختلال تجزیه هویت مبتلاست. این مرد با ۲۳ هویت متمایز اقدام به ربودن سه دختر نوجوان می کند. شکافته در تاریخ ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷ در ایالات متحده اکران شد.

 

۵- جان ویک: بخش ۲ «John Wick: Chapter Two»

بهترین فیلم های سال 2017 به انتخاب مردماین فیلم در واقع دنباله‌اي بر فیلم جان ویک درسال ۲۰۱۴ به شمار میرود.

 

کیانا ریوز دوباره در یک فیلم اکشن مهیج آمریکایی ظاهر شده و گویا نیت ندارد خودرا بازنشسته کند. نویسنده و کارگردان فیلم به ترتیب، در یک کولستاد و چاد استاهلسکی هستند. این فیلم در واقع دنباله‌اي بر فیلم جان ویک درسال ۲۰۱۴ به شمار میرود. اولین نمایش جان ویک در تاریخ ۳۰ ژانویه ۲۰۱۷ در لس آنجلس بودو سپس توسط سامیت انترتینمنت در ۱۰ فوریه ۲۰۱۷ در ایالات متحده به نمایش درآمد.

 

۴- نگهبانان کهکشان بخش ۲ «Guardians of the Galaxy Vol. 2»

بهترین فیلم های سال 2017 به انتخاب مردماین فیلم اولین بار در ۵ می ۲۰۱۷ به صورت سه‌بعدی و آی‌مکس به نمایش درآمد.

 

نگهبانان کهکشان بخش ۲ از فیلمهای دنیای سینمایی مارول است و دنباله‌اي بر فیلم نگهبانان کهکشان درسال ۲۰۱۴ قلمداد می شود. با این تفاوت که موسیقی هاي کلاسیک، مزاح هاي کنایه آمیز و داستانی تاثیر گذار دارد. نگهبانان کهکشان یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است و اولین بار در ۵ می ۲۰۱۷ به صورت سه‌بعدی و آی‌مکس به نمایش درآمد.

 

۳- لوگان «Logan»

بهترین فیلم های سال 2017 به انتخاب مردملوگان یکی از محبوب ترین و پیروز ترین فیلمهای سال ۲۰۱۷ بشمار می رود

 

با ساخته شدن بر اساس شخصیت ولورین از شرکت مارول کامیکس با هنرپیشگی هیو جکمن، این فیلم ابرقهرمانی آمریکایی نه تنها یک فیلم بسیار خشن با دیالوگ هاي تند است، بلکه با کارگردانی قوی و حکايت خوب یکی از محبوب ترین و پیروز ترین فیلمهای سال ۲۰۱۷ نیز بشمار می رود که با تحسین منتقدان روبه‌رو شد ودر گیشه به موفقیت تجاری رسید. این فیلم در ۳ مارس ۲۰۱۷ توسط فاکس قرن بیستم با فرمت استاندارد و آی‌مکس در سینما های ایالات متحده اکران شد.

 

۲- برو بیرون «Get Out»

بهترین فیلم های سال 2017 به انتخاب مردماین فیلم توانسته تحسین منتقدان رابه خاطر فضاسازی، کارگردانی، نویسندگی و بازیگری دریافت کند.

 

برو بیرون، یکی از برترین و محبوب ترین فیلمهای وحشتناک تاریخ سینما به کارگردانی جوردن پیل است. حکايت این فیلم فراتر از انتظار بیننده ظاهر شده و توانسته تحسین منتقدان رابه خاطر فضاسازی، کارگردانی، نویسندگی و بازیگری دریافت کند. این فیلم روانشناسانه با استقبال گسترده تماشاگران همراه بوده است.

 

۱- شهر گم شده زی «The Lost City of Z»

بهترین فیلم های سال 2017 به انتخاب مردماین فیلم بر اساس حکايت واقعی ساخته شده است.

 

جیمز گری این فیلم زندگی‌نامه‌اي را از روی ماجراجویی واقعی پرسی فاست جهانگرد و کاوشگر بریتانیایی -که در ۱۹۲۵ میلادی در پی اکتشاف شهر گم شده زی در جنگل‌هاي آمازون مفقود شد- ساخته است. گری این فیلم دراماتیک رابا جلوه هاي بصری بسیار زیبا ساخت کرده و بیننده را از حاشیه شهر های انگلیسی به عمق جنگل هاي تاریک می کشاند.