پارس ناز پورتال

بهترین هدیه برای روز مادر

بهترین هدیه برای روز مادر

روز مادر، روزی که ایرانیان و مسلمانان هیچ وقت فراموشش نمیکند و همیشه از ماه ها قبل برای گرامیداشت مقام مادر در پی یافتن بهترین هدیه برای مادرانشان هستند. پسرها یک جورو دختر ها جور دیگری به هدیه روز مادر نگاه میکنند.ولی هم فرزندان پسر و هم فرزمدان دختر بهترین هدیه را برای مادرشان میگیرند.

 

سن و سال هم نمیشناسند از بچه های ابتدایی گرقته دا دانشجو ها و حتی میانسال ها برای مادرشان کادویی را در نظر گرفته و خریداری مینمایند. این روز عزیز، روزتولد حضرت فاطمه زهرا (س) دختر پیغمبر خاتم، محمد مصظفی آخرین پیامبر خدا بر روی زمین است. ایرانیان و مسلمانان همه ساله این روز را عزیز میدارند و در این روز به کناسبت پاسداشت زحمات مادرانشان هدیه ای برای آنان میگیرند.

 

جایگاه مادر در ادیان ابراهیمی

به هر دین و مسلکی که باشید مادر جایگاهی خاص و احترامی خاص در آن دین و آیین دارد. در تمامی ادیان احترام به پدر و مادر و بزرگتر ها جزء اصول پایه و اساسی است. انبیای گذشته ضمن این که به احترام نهادن به مادر توصیه می‌کردند، قبل از همه خود در مقابل مادر تکریم نموده برایش طلب رحمت و مغفرت می‌کردند.

 

حضرت ابراهیم (ع) برای مادرش دعا میکرد و از خدا میخواست مادرش را رحمت کند دعای پیامبر در حق مادرش نشان دهده جایگاه والای مادر است.در آیین موسی (ع) نیز همین تکریم برای جایگاه مادران وجود دارد و وعده همنشینی با پیامبر به فر زندانی که به مادرانشان احترام میگذارند و به مادرشان خدمت میکنند داده شده است.

 

جایگاه مادر در اسلام

همه ادیان جایگاه خاصی برای مادر قائلند اما مادر در اسلام به طور ویژه ای مورد توجه قرار گرفته است حتی حقوقی که اسلام برای مادر قرار داده است بیشتر از حقوقی است که برای پدر قایل شده است.در قرآن کریم برای جایگاه مادر ایات متفاوتی وجود دادرد و در قرآن از کلمه مادر به صورت فرد یا جمع مانند : «ام» (4) و «والدتی» (5)، «امّ موسی» (6)، «والدات» (7) و «امهات» (8) و امثال آن فراوان در قرآن آمده است.

 

پیامبر اسلام نیز فرمود بهشت زیر پای مادران است در روایتی از امام معصوم آمده که فردی چهار بار سوال کرد که به چه کسی هدمت کنم و حضرت رسول جواب داد که به مادرت خدمت کن سپس فرد پرسید بعد از مادر به چه کسی خدمت کن آنگاه پیامبر فرمود به پدرت خدمت کن. این است جایگاه مادر، پس بیایید قدر مادرانمان را بیشتر بدانیم و در تمام طول سال با آنها به مانند فرمانرواهایی که صاحب قلب ما هستند رفتار کنیم و همیشه با آن ها مهربان باشیم.

 

حال که جایگاه مادر را دانستید بهتر میتوانید هدیه ای را به مناسبت روز مادر برایش تهیه کنید.هر چند که هیچ هدیه ای نمیتواند واقعا جایگزین مهر و محبت مادر ها باشد اما فرصتی است تا عشق و ارادت قلبیمان را به مادرنشان دهیم و به او بگوییم قدر دان زحمات او هستیم.

 

مناسب ترین هدیه برای روز مادر کدام است

همه جور هدیه ای را می توانید برای عشق اول زندگی تان تهیه کنید از یک شاخه گل گرفته تا جواهرات و زیورآلات تا لوازم منزل حتی میتوانید یک کارت پستال را به عنوان هدیه برای روز مادر در نظر بگیرید.

 

گل

جایگاه مادر در ادیان ابراهیمی

قبول کنید یا نه گل یکی از بهترین هدیه ها است چه به صورت تکی و شاخه ای و جه به صوزت یه دسته گال زیبا میتواند تا مدت ها حال دل مادرتان را دگرگون نماید و آن احترامی که نسبط به مادر دارید را به تصویر بکشد.

 

زیورآلات

زیورآلات نیز یکی از محبوب ترین هدیه هایی است که میتوانید برای مادرانتان تهیه کنید البته نوع زیورآلات را جیب شما مشخص میکند باید دید چقدر میخواهید برای هدیه روز مادر هزینه کنید اگر میخواهید هدیه این مناسب و ارزان برای مادرتان تهیه کنید میتوانید به خرید بدلیجات فکر کنید اگر کمی بیشتر میخواهید هزینه کنید زیورآلات نقره بهرید و یا اگر واقعا از جمله افرادی هستید که حسابی جیبتان پر پول است میتوانید به خرید زیورآلات طلا فکر کنید.

 

اما پیشنهاد من خرید زیورآلات نقره است چرا که هم قیمتی مناسب و هم زیبایی در خور دارد ضمن این که برای بدن بسیار مفید است و خواص مختلفی دارد.پیشنهاد من به شما نوع خاصی از زیورآلات است چیزی که بشدت در چند سال اخیر محبوب شده و از دیر باز نیز مورد استفاده قرار میگرفته است گردنبند های اسم یکی از محبوب ترین مدل های زیورآلات هستند.

 

3)پلاک اسم

مناسب ترین هدیه برای روز مادر کدام است

یکی از زیباتین و جذاب ترین مدل های زیورآلات همین گردنبند ها هستند پلاک هایی که به سفارش مشتری و بنا بر سلیقه مشتری ساخته میشود.پلاک اسم نقره نیز همچون گردنبند های نقره طرفداران خاص خود را دارد و افرادی که به تیپ و استایل خود اهمیت میدهند حتما و حتما از پلاک های خاص نقره استفاده می کنند یکی از پلاک های نقره ای که به شدت بر روی زیبایی تاثیر گذار است گردنبدند اسم نقره است.

 

این پلاک ها جذابیت خاصی دارند از طرفی نسبط به طلا خیلی ارزان تر هستند و صرفه اقتصادی بالایی را دارند و از طرف دیگر زیباییشان کم از طلا ندارد و هیچ تفاوتی با پلاک های طلا ندارند چرا که هر دو را دستگاه برش لیزر، برش میدهد.حتی پلاک نقره در زیبایی به پلاک های طلا طعنه میزند چرا که براقیت پلاک های نقره و نما و جلوه ای که پلاک اسم دارد را هیچ طلایی ندارد. شما به راحتی میتوانید زیباترین مدل های پلاک اسم با طرح دلخواه خود را از طریق تولیدی نقره سیلورا سفارش دهید و از خواص جادویی نقره به صورت کامل بهره ببرید.

 

4)گوشواره نقره

گوشواره نقره

گوشواره ها نیز یکی از مهمترین زیورآلات بعد از پلاک های اسم هستند و میتوانند هدیه ای مناسب برای روز مادر باشند. از آنجایی که از مهم بودن طرح و مدل گوشواره در زیبایی صورت تاثیر بسزایی دارد و میدانیم که هر مدل صورتی باید یک طرح گوشواره خاص داشته باشد تا زیبایی صورت دو چندان شود طرح های مختلفی از گوشواره نقره را برای شما ساخته ایم.

 

گوشواره های نقره، با نقره ساچمه خارجی و عیار استاندارد نقره که همان 925 است ساخته شده اند و شما میتوانید به راحتی هر مدل گوشواره را سفارش دهید.نقره بدلیل اینکه آنتی باکتریال یا همان ضد میکروب است آلودگی ها را از شما دور می نماید و باعث دفع انرژی های منفی از صورت شما میشود همچنین نقره باعث میشود تا انرژی های مثبت دور بر شما جذب بدنتان شود چهره تان را شاداب تر نماید.

 

دقت کنید از فلز نقره با عیا ر 999 به هیچ وجه در ساخت زیورآلات نقره استفاده نمی شود چرا که نقره خالص نرم است و در صورتی که از نقره ساچمه به تنهایی در ساخت نقره جات استفاده شود زیورآلات شما به شدت آسیب پذیر میشود.باید بگویم که نقره فلزی ارزشمند است و اگر به صورت خام (نقره ساچمه) یا شمش نقره تهیه شود میتواند به عنوان سرمایه گذاری پرسود و مطمین برای شما در نظر گرفته شود.

 

5)نقره ساچمه

شاید مادرتان نیازی به زیورآلات نداشته باشد آنگاه تکلیف چیست اینجا میتوانید برایش سرمایه گذاری نمایید. لازم نیست به بورس بروید یا طلا بخرید میتوانید این سرمایه گذاری را با خرید نقره انجام دهید. میتوانید شمش نقره بخرید یا اقدام به تهیه نقره ساچمه کنید. نسبط به طلا خیلی خیلی خیلی ارزان تر اسن ارزش پولتان حفظ میشود و سرمایه گذاری پر سودی را برای مادر انجام میدهید.

 

چرا که نقره از هر گرم 3 هزار تومان در سال های اخیر به هر گرم 40 هزار تومان رسیده است و پیش بینی میشود که طی سال های اینده رشد چشم گیری در قیمت نقره داشته باشیم.چنان چه قصد سرمایه گذاری مطمینی را دارید پیشنهاد میکنم از خرید نقره ساچمه غافل نشوید، به راحتی میتوانید از قیمت نقره امروز آگاه شوید.