پارس ناز پورتال

بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران

بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران

برای بسیاری از افراد مخصوصا خانم ها ممکن است مسائل و مشکلات حقوقی اتفاق افتد که در این زمینه بدون فوت وقت باید از کمک بهترین وکیل خانم  در تهران بهره بگیرند.البته بهتر است مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری تهران تنها به زمان پس از ظهور مشکل موکول نکنید.

 

البته در ایران نیز تا حد زیادی افراد برای بسیاری از دعاوی حقوقی از وکیل پایه یک دادگستری کمک می گیرند تا به این ترتیب روند رسیدگی به مشکلات سرعت بیشتری بگیرد و در مسیر درستی قرار گیرد.

 

بهترین  وکیل پایه یک دادگستری تهران شخصی است که با کسب مجوزهای قانونی برای امر وکالت شایستگی می یابد.می توان گفت مفهوم  وکالت به معنی نیابت و نمایندگی امور حقوقی از طرف شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی است که باید در این مورد از حقوق موکل خود دفاع نماید.

 

ویژگی های بهترین وکیل خانم در تهران

مزایای وجود و استفاده از بهترین وکیل تهران در دعاوی و امور حقوقی به حدی روشن است که نیازی به ذکر دلیل برای توصیه به اخذ وکیل نیست.افرادی که به دنبال انتخاب بهترین وکیل خانم در تهران هستند باید به وجود این ویژگی ها در انتخاب وکیل دقت کنند:

 

از مهمترین ویژگی های وکیل خوب مورد اعتماد بودن است، از آنجا که وکیل محرم اسرار موکل است، بنابراین باید واجد شرایط اخلاقی همچون صداقت، امانت داری و احساس مسئولیت و درستکاری باشد.

 

وکیل خوب ابتدا باید موکل را درک کند و یک رابطه خوب و موثر با او برقرار کند. بنابراین باید مهارت های شنیداری، کلامی و ارتباطی خوبی داشته باشند تا هم با موکل خود ارتباط خوبی برقرار کند و هم در دادگاه بر قاضی تاثیر بگذارد و او را با استدلال های خود قانع کند.

 

یک وکیل خوب یا بهترین وکلا در شرایطی که از ابتدا بدانند مطالبه موکل به نتیجه مطلوب نمی رسد، با وعده دروغ به موکل خود امید واهی نمی دهد و واقعیت را با او در میان می گذارد.

 

همچنین توانایی تفکر انتقادی از ویژگی های بهترین وکلاست. یعنی باید بتوانند مسائل را به صورت منطقی و زنجیره ای دنبال کنند تا موارد ضعف را در استدلال ها و استنادات خود شناسایی و برطرف کنند.

 

بهترین وکیل در تهران یا هرجای ایران باید این توانایی ذهنی را داشته باشد که موکل خود را متقاعد کند که به حرفهایش عمل کند و یا اینکه بتواند طرف مقابل را به قبول مذاکره متقاعد کند.

 

بیشتر بخوانید: وکیل ملکی

شرایط صحت قرارداد با  وکیل پایه یک دادگستری تهران

 

وکالت قراردادی است که مانند دیگر قراردادها، تحت شرایط اساسی برای صحت معاملات و قراردادها قابل اعمال و اجرا میباشد. از جمله این شرایط می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

  • قصد و رضا دو طرف برای ایجاد معامله
  • داشتن اهلیت لازم برای انعقاد عقد و از جمله عقل و بلوغ
  • معین و مشروع بودن موضوع مورد معامله

 

زمانی که موکل به وکیل خویش وکالت می دهد، وکیل را در مواردی خاص نایب خود قرار می دهد. در نتیجه تنها اعمالی قابلیت وکالت دادن دارند که نیابت پذیر باشند.

ویژگی های بهترین وکیل خانم در تهران

وکالت می تواند در همه زمینه ها صورت گیرد. در این حالت علاوه بر دعاوی در دادگستری، در سایر امور حقوقی نیز می توان نیابت و وکالت را به وکیل سپرد.مثل وکالت دادن در خرید و فروش، وکالت در انعقاد عقد اجاره، وکالت در انعقاد عقد ازدواج و … لازم به ذکر است که وکیل تنها در حوزه ای که امور به وی محول شده است، اجازه ی اِعمال دارد.

 

این بدان معناست که موکل باید محدوده ی اختیارات وکیل را مشخص کند.بدین ترتیب در صورتی که در مسئله ای به وکیل پایه یک دادگستری صریحاً اذنی داده نشده باشد نمی تواند اقدامی انجام دهد.

 

ممکن است مواردی وجود داشته باشد که ظاهرا خارج از محدوده ی اذن باشد، اما طبق عرف حدود اذن تلقی شوند، که در اینصورت در حکم اذن صریح هستند.به همین دلیل این موارد باید به طور کامل برای موکلین توضیح داده شود تا بدین ترتیب حقوق موکلین تضییع نشود.

 

به طور معمول زمانی که یک وکیل موفق به کسب مجوز وکالت می شود، می‌تواند در تمامی موضوعات و امور حقوقی، از جمله امور کیفری، معاملات، چک، ارث، وصیت، خانواده و … وکالت کند.

 

چرا وکیل خانم انتخاب کنیم؟و مزایای کمک گرفتن از وکیل پایه یک خانم چیست؟

 

با وجود تعداد زیاد وکلا افراد معمولا دچار این درگیری ذهنی  و مردد می باشند که آیا به وکیل پایه یک دادگستری خانم مراجعه نمایند بهتر است یا آقا؟ البته که تجربه و سواد حقوقی مهمترین اولویت در انتخاب وکیل می باشد لیکن پس از موضوع سواد حقوقی و تجربه کاری انتخاب وکیل خانم دارای مزیت هایی می باشد.

 

بیشتر بخوانید: مشاوره ملکی حقوقی

 

مراجعه به وکیل خانم

علی الاصول وکیل خانم از دقت بالای برخوردار بوده و به ریز کاری مسائل حقوقی بیشتر توجه می نماید.غالباً وکیل پایه یک دادگستری خانم بدون توجه صرف به مسائل مالی و نفع شخصی نسبت به مورد وکالت اقدام می نماید.وکیل پایه یک خانم پاسخگو می باشد و رضایت موکلین خود را در اولویت کاری خود قرار می دهد.