پارس ناز پورتال

بهترین کلاس هوش و استعداد تحلیلی از دیدگاه تیزمکس

بهترین کلاس هوش و استعداد تحلیلی از دیدگاه تیزمکس

همه ما با آزمون‌ها و مدارس تیزهوشان و نقش مهم آن در دوره تحصیلی کم‌وبیش آشنا هستیم. یکی از مهم ترین تفاوت‌های این آزمون‌ها با مواردی همچون کنکور و غیره در این است که شما فقط یک‌بار فرصت دارید در این آزمون شرکت کرده و با تلاش و کسب مهارت، شانس قبولی خود را بیشتر کنید.

 

قابل‌درک است که به عنوان دانش‌آموز یا والدین، تا چه اندازه نگرانی‌هایی از جمله یافتن بهترین کلاس هوش تیزهوشان یا انتخاب بهترین مدرس هوش و مواردی ازاین‌دست دارید تا این فرصت تکرارنشدنی را از دست ندهید. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا با انتخاب بهترین کلاس هوش و استعداد تحلیلی، شانس خود را برای قبولی در آزمون تیزهوشان تا حد قابل‌توجهی بالا ببرید.

 

نقش هوش و استعداد تحلیلی در آزمون تیزهوشان

 

همان‌طور که احتمالاً می‌دانید، تنها موضوعی که تمام سؤالات آزمون تیزهوشان در پایه ششم از آن مطرح می شود، هوش و استعداد تحلیلی است. همچنین این موضوع، نیمی از سؤالات آزمون تیزهوشان پایه نهم را نیز در کنار سایر دروس شامل می گردد.

 

در نتیجه نقش مهم کسب مهارت در هوش و استعداد تحلیلی برای شرکت در آزمون‌های تیزهوشان کاملاً واضح و روشن است. سؤالات آزمون‌ها معمولاً از نوع تستی است؛ در نتیجه سرعت عمل و دقت نیز علاوه بر توانایی و مهارت‌های شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

مهم ترین راه‌های قبولی در آزمون تیزهوشان

 

آزمون تیزهوشان و فضای رقابتی در ذهن دانش‌آموزان به‌قدری هولناک و استرس‌زا شکل گرفته که گاهی حتی تلاشی برای شرکت در آزمون و استفاده از این فرصت نمی‌کنند. اما واقعیت این است که قبولی در آزمون برای هر دانش‌آموزی با هر سطح توانایی و نمره امکان‌پذیر است. شما می‌توانید با انجام راه‌های زیر تا حد زیادی درصد قبولی خود را افزایش دهید.

 

برنامه ریزی مدت‌دار

ازآنجایی‌که در سال ششم و نهم دغدغه‌های درسی دانش‌آموزان افزایش می یابد و علاوه‌برآن هوش و استعداد تحلیلی، مبحثی جدا از این دروس است؛ رسیدگی به همه این کارها می تواند بسیار سخت باشد.

 

طرح یک برنامه ریزی می تواند به شما کمک کند تا بهتر به مدیریت همه مسائل پیش رو بپردازید و هیچ یک از موضوعات گفته شده را جا نیندازید. مدت‌داربودن برنامه ریزی با شکستن هدف بزرگ به هدف های کوچک‌تر، از استرس و حواس‌پرتی شما می‌کاهد.

 

شرکت در آزمون‌های شبیه‌ساز

از مهم ترین راه‌هایی که می تواند شانس قبولی شما در آزمون تیزهوشان را بیشتر کند، شرکت در آزمون‌های شبیه‌سازی است که موسسه‌های مختلف از جمله قلم چی ، مبتکران ، تیزمکس و … برگزار می کنند.

 

با قرارگرفتن در موقعیت آزمون‌های شبیه‌ساز، به هنگام شرکت در آزمون اصلی آمادگی بیشتری دارید، با نمونه سؤالات آشنا شده‌اید و در نتیجه استرس کمتری خواهید داشت. با شرکت در آزمون‌های حضوری یا آزمون آنلاین هوش درصد قبولی خود را بالا می‌برید.

 

شرکت در کلاس‌های هوش تیزهوشان

در کنار موارد گفته شده و تلاش و پشتکار، شرکت در کلاس هوش تیزهوشان می تواند راهی مؤثر در مسیر قبولی آزمون‌ها باشد. این کلاس‌ها در کنار مدرسه فرصتی مناسب برای کسب همه مهارت‌های لازم در آزمون تیزهوشان است؛ چرا که فارغ از مسائل درسی به کشف استعدادها و نقاط قوت و ضعف دانش‌آموزان در حل تست‌های هوش و استعداد تحلیلی و همچنین افزایش سرعت عمل و دقت می پردازد.

 

اگرچه مهم است برای یافتن بهترین مدرس هوش و همچنین بهترین مؤسسه آموزشی به‌اندازه کافی تحقیق کنید. ثبت‌نام در کلاس آنلاین هوش یکی از بهترین گزینه‌های پیشروی شماست که نسبت به سایر دوره های آموزشی شرایط منعطف‌تری برای دانش‌آموزان فراهم می کند.

 

چرا باید در کلاس‌های آنلاین هوش شرکت کرد؟

 

همانطور که گفته شد؛ شرکت در کلاس هوش تیزهوشان از مواردی است که دانش‌آموزان پایه ششم و نهم را برای قبولی در آزمون تیزهوشان یاری می کند. کلاس آنلاین هوش و استعداد تحلیلی از بهترین فرصت‌هایی است که در سال‌های اخیر برای دانش‌آموزان فراهم شده است. در ادامه از مهم ترین دلایلی که شرکت در کلاس‌های هوش آنلاین را به یک ضرورت تبدیل می کند، بیان می‌کنیم.

 

  • حذف هزینه های کلاس‌های حضوری همچون رفت‌وآمد

 

  • اهمیت و نقش حیاتی زمان در سال‌های نهم و ششم و صرفه‌جویی در آن با شرکت در کلاس آنلاین هوش

 

  • جلوگیری از خستگی دانش‌آموز در فرایند حضوریافتن در کلاس و حفظ بیشتر انرژی

 

  • امکان هماهنگ نمودن ساعت کلاس‌ها با توجه به برنامه ریزی هر دانش‌آموز

 

  • دوری از فضای استرس‌آور و جو رقابتی شدید و ناسالم در برخی کلاس‌های حضوری

بهترین کلاس‌های آنلاین هوش چه ویژگی‌هایی دارند؟

بهترین کلاس‌های آنلاین هوش چه ویژگی‌هایی دارند؟

 

به طور معمول در کلاس آنلاین هوش ششم تمام مطالب گفته شده هوش و استعداد تحلیلی هستند؛ در حالی که برای کلاس آنلاین هوش نهم این موضوعات با سایر دروس همراه می گردند.

 

به طور کلی برای انتخاب بهترین کلاس هوش آنلاین لازم است به برخی نکات حائز اهمیت توجه کرد تا از اتلاف زمان و هزینه در این سال‌های مهم و حیاتی جلوگیری نمود. در این بخش به بیان مهم ترین ویژگی‌های کلاس هوش تیزهوشان به‌صورت آنلاین می پردازیم.

 

سهولت دسترسی به آموزش‌ها

در کلاس‌های آنلاین مطالب آموزشی غالباً در وبینار یا ارائه ویدئوهای آموزشی و روش هایی ازاین‌دست صورت می گیرد. مهم است که دانش‌آموزان در بستری مناسب این کلاس‌ها را دریافت نمایند تا بتوانند در هر ساعتی از شبانه‌روز به آن دسترسی داشته و امکان مرور مطالب فراهم باشد.

 

پشتیبانی آنلاین

اگرچه سعی می شود در کلاس‌های آنلاین تمامی نکات مهم بیان شود و جای ابهامی برای دانش‌آموز نماند؛ اما وجود یک پشتیبان می تواند دانش‌آموز را در صورت بروز مشکلات و سؤال‌ها یاری کند. همچنین پشتیبان‌ها با ارتباط روزانه یا هفته‌ای، از روند پیشرفت دانش‌آموزان اطمینان حاصل می کنند.

 

کاهش هزینه ها

معمولاً کلاس‌های آنلاین نسبت به کلاس‌های حضوری هزینه کمتری دارد. این کاهش هزینه هم در ثبت‌نام کلاس و هم در هزینه های جانبی صورت می‌پذیرد.

 

مؤسسه تیزمکس با برگزاری کلاس آنلاین هوش ششم و همچنین نهم یکی از بهترین موسسه‌های آموزشی تیزهوشان است که تمامی ویژگی‌های لازم و گفته شده برای یک کلاس آنلاین هوش نهم و ششم باکیفیت و مفید را داراست.

 

جمع بندی

آزمون تیزهوشان که در کلاس ششم و نهم برگزار می شود؛ از مهم ترین دغدغه‌های دانش‌آموزان و والدین آنهاست. هوش و استعداد تحلیلی از این‌جهت که تمامی سؤالات آزمون تیزهوشان ششم و نیمی از سؤالات پایه نهم را تشکیل می‌دهد از اهمیت زیادی برخوردار است. در مسیر قبولی در آزمون تیزهوشان از راه‌هایی همچون برنامه ریزی اصولی، آزمون‌های شبیه‌ساز و کلاس هوش تیزهوشان می توان بهره برد.

 

یکی از بهترین گزینه‌های موجود در شرایط حاضر، کلاس هوش آنلاین بوده که صرفه‌جویی در زمان و هزینه ها، سهولت دسترسی به منابع و پشتیبانی آنلاین از مهم ترین ویژگی‌های آن است. برای بهره مندی از کلاس‌های آنلاین تیزهوشان، بهترین گزینه مراجعه به سایت موسسه تیزمکس و دریافت مشاوره از مشاوران با تجربه این مرکز است.

 

منبع : تیزمکس