پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

به نقل از سایت زبان بوکز: اهمیت آموزش و خرید کتاب زبان

به نقل از سایت زبان بوکز: اهمیت آموزش و خرید کتاب زبان

امروزه در عصر ارتباطات، زبان در واقع پل ارتباطی میان ملل مختلف است. جایگاه با اهمیت زبان در برقراری روابط بین ملت های جهان، سبب شده تا  آموزش زبان بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. همسو با رواج آموزش زبان های مختلف در مدارس و کانون ها، خرید کتاب زبان به امری رایج تبدیل شده است.

 

در میان انواع زبان های زنده ی دنیا، زبان انگلیسی در میان ملل مختلف و من جمله کشور ما رواج بیشتری یافته است. علاقمندان به زبان به ویژه دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی سعی می کنند، در وهله ی اول با خرید منابعی چون کتاب oxford word skills در بحث واژگان‌ مهارت پیدا کنند و سپس به تقویت مهارت های دیگر بپردازند.

 

اگر شما نیز علاقمند به یادگیری مهارت های زبان هستید، می توانید نسبت به خرید کتاب زبان از مراجع معتبری چون زبان بوکز اقدام نمایید.

به نقل از سایت زبان بوکز: اهمیت آموزش و خرید کتاب زبان

مجموعه کتاب oxford word skills به قلم استوارت ردمن و روث گیرنز نگارش شده است.

 

نقش خرید کتاب زبان در تقویت مهارت های زبان

آموزش زبان انگلیسی شامل مجموعه ای از مهارت ها می باشد. این مهارت ها شامل؛ واژگان، گرامر، گفتار، شنیدار و نوشتار می شوند. اولین راهکاری که شما می توانید در جهت تقویت این مهارت ها در پیش گیرید، خرید کتاب زبان هایی است که، به طور تخصصی بر روی تقویت این مهارت ها تمرکز دارند.

 

به عنوان نمونه اگر قصد دارید تا دایره ی واژگان خود را غنی تر کنید و  یا به تقویت این مهارت، برای شرکت در آزمون های پیشرفته ی زبان نیاز دارید، می توانید با خرید کتاب زبان oxford word skills, گامی اصولی در این جهت بردارید.

 

به جهت تقویت مهارت های گرامری می توانید، کتاب های بسیار کاربردی grammar in use را که در سه سطح مقدماتی، میانی و پیشرفته تدوین شده اند، از زبان بوکز تهیه و گرامر خود را تقویت کنید.

 

همچنین می توانید با بررسی در منابع، بهترین کتاب های موجود در زمینه ی مهارت های دیگر را یافته و با اطمینان خاطر آن را از مرکز معتبر فروش کتاب zabanbooks خریداری کنید.

 

ویژگی های مجموعه کتاب oxford word skills

 

مجموعه کتاب oxford word skills به قلم استوارت ردمن و روث گیرنز، اساتید و اعضای دپارتمان زبان دانشگاه آکسفورد نگارش شده است. این مجموعه در سه جلد به چاپ رسیده است که از ساختار یکسانی برای تدریس در یک سطح از زبان ارائه شده اند.

 

کلیات کتاب و لغات استفاده شده در آن بر اساس محتوا و مباحث دسته بندی گردیده اند که که برای یادگیری زبان آموزان مناسب باشند. همچنین ویرایش کتابoxford word skills به گونه ای است که برای افرادی که قصد دارند به صورت خود آموز زبان آموزی را آغاز کنند بسیار مناسب است.

 

دسته بندی لغات و دستورات زبان بر اساس مباحث دروس باعث انسجام بیشتر در کتاب ها شده است که یادگیری را بسیار آسانتر می کند. از سوی دیگر موجب عدم پریشانی و گیج شدن خواننده می گردد. در ابتدای هر کدام از جلد های مجموعه مقدمه ای شرح داده شده است که خواندن آن خالی از لطف نیست.

به نقل از سایت زبان بوکز: اهمیت آموزش و خرید کتاب زبان

این نسخه از کتاب oxford word skills مخاطبان سطح ابتدایی و متوسط را هدف قرار داده است.

 

معرفی مجموعه کتاب oxford word skills

 

* جلد اول، مبتدی یا Basic: این نسخه مخاطبان سطح ابتدایی و متوسط را هدف قرار داده است. محتوای کلی کتاب مطالب مقدماتی چون روزمرگی، غذا و نوشیدنی ها، مکان ها، تفریحات و ایجاد برقراری ارتباط با سایرین را شامل می شود.

 

* جلد دوم، متوسط یا intermediate: این کتاب، زبان آموزان در سطح متوسط رو به بالا را مخاطب قرار داده است. واژگان این کتاب به مطالبی کلی تر و تخصصی تر می پردازد. تمرکز بیشتر این کتاب به ایجاد ارتباط با دیگران و انواع بیان های دیگر لغات است.

 

* جلد سوم، پیشرفته یا advanced: این کتاب به صورت پیشرفته تر و با تمرکز بر دستورات زبان انگلیسی نگارش شده است. کتاب oxford word skills در نسخه ی پیشرفته با فرض بر اینکه کتاب های پایه تدریس شده اند به مفاهیم اصلی زبان انگلیسی می پردازد.

 

یادگیری خودآموز صرفا با خرید کتاب زبان

 

خرید کتاب زبان، نقش سازنده ای در آموزش اصولی زبان دارد. این مهم به ویژه در بحث یادگیری خودآموز زبان اهمیت پیدا میکند. برخی از کتاب ها با ساده سازی مفاهیم زبان و پرهیز از پیچیده کردن دروس، سعی بر فراهم کردن بستری برای یادگیری زبان به صورت خودآموز دارند. خرید کتاب زبان مناسب می تواند شما را در این امر یاری کند.

 

با استفاده از نسخه ی دیجیتال کتاب oxford word skills و بهره مندی از قابلیت های صوتی در تلفظ صحیح لغات و نیز انجام تمرینات موجود در کتاب می توان، زبان انگلیسی را به روش خودآموز یاد گرفت. یادگیری زبان به صورت خودآموز کار دشواری نیست و با صرف کمی وقت و تمرکز امکان پذیر است.

به نقل از سایت زبان بوکز: اهمیت آموزش و خرید کتاب زبان

با استفاده از نسخه ی دیجیتال کتاب oxford word skills می توان، زبان انگلیسی را به روش خودآموز یاد گرفت.

 

تدریس کتاب oxford word skills در کلاس زبان

 

شیوه ی تدریس پیشنهادی برای کتاب oxford word skills به این صورت است که، مطالب ابتدایی کتاب باید توسط زبان آموزان مطالعه شود. سپس مدرس زبان به آنها در پاسخگویی به سوالات انتهایی مطالب، کمک کرده و در صورت عدم درک مطالب توسط زبان آموزان، اقدام به شرح و توضیح بیشتر مطالب خواهد کرد.

 

پس از انجام تمرینات بخش اول با صلاحدید مدرس برای شروع مباحث بعدی، جلسات دیگر نیز به همین منوال ادامه می یابد. مدرس برای ایجاد بازدهی بیشتر زبان آموزان در انجام تمرینات، از روش های مختلفی بهره می گیرد. به عنوان مثال؛ حل تمرین ها را به صورت فردی و یا گروهی به زبان آموزان محول می کند.

 

جمع بندی

آموزش زبان انگلیسی و خرید کتاب زبان از اهمیت ویژه ای در عصر حاضر برخوردار می باشد. اهمیت این موضوع سبب شده، تا آموزش زبان به صورت ویژه در دستور کار مدارس و دانشگاه‌ها قرار گیرد. در این میان یکی از چالش هایی که عموما زبان آموزان با آن رو به رو هستند، بحث خرید کتاب زبان است.

 

از این جهت که برخی از کتاب های زبان مانند؛ کتاب oxford word skills که وجود آن برای شرکت در آزمون های تخصصی زبان نیاز است، عموما به راحتی در همه ی کتابفروشی ها یافت نمی شود.

 

همچنین در برخی موارد به خصوص در مورد کتاب های چند جلدی زبان، معمولا کمتر جایی را می توان پیدا کرد که، تمامی جلدها را موجود داشته باشند. در این میان خبر خوب این است که، برخی مراجع فروش کتاب مانند zabanbooks جزو معدود مراکزی هستند که، می توانید به راحتی تمامی جلدهای کتابoxford word skills را در آن بیابید.

 

همچنین می توانید سایر کتاب های عمومی و تخصصی زبان، به عنوان مثال کتاب مجیک تایم 1 ، مربوط به تمامی مقاطع را نیز از زبان بوکز تهیه کنید.