پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بوی نامطبوع و بد کفش را اینگونه از بین ببرید

بوی نامطبوع و بد کفش را اینگونه از بین ببرید

بوی نامطبوع و بد کفش را اینگونه از بین ببرید 

برای شما برترین راهکارها را داریم که با بهره گیری از انها میتوانید بوی بد کفش را از بین ببرید و خودتان را از بوی آزار دهنده آن خلاص کنید. گاهی اوقات وقتی به منزل میرسید و کفش ها را از پا در می آورید همۀ از شما فرار میکنند. شاید در ابتدا تعجب کنید اما طولی نمیکشد که متوجه می‌شوید این بوی مشمئزکننده کفش شماست

 

که همۀ را فراری داده هست. نباید هر زمان که کفش ها را از پا در می آورید این اتفاق بیفتد پس با روشهای زیر یک بار برای همۀ وقت} از شر بوی بد کفش تان خلاص شوید.

 

آب و صابون

کمی آب و صابون درست کنید و با برس روی کفش ها بمالید. مراقب باشید کفش ها هنگام برس کشیدن آسیب نبینند. سپس با سشوار و حوله کفش ها را خشک کنید. اگر کتانی سفید هست می‌توانید از مایع سفید کننده هم بهره گیری کنید.

 

جوش شیرین

مقداری جوش شیرین داخل کفش بریزید و بگذارید تا صبح داخل کفش بماند. صبح که از خواب بیدار شدید دیگر کفش ها بوی بد نمیدهند.

 

عطر یا اسپری خوشبوکننده کفش بهره گیری کنید

کمی عطر داخل کفش بزنید تا جلوی بوی بد کفش ها را بگیرد. یا بهتر این هست که اسپری کفش بخرید و به جای اینکه با عطر جلوی بوی بد را بگیرید به کلی از بوی کفش ها خلاص شوید.

 

اسپری بوبر

اسپری بوبر کفش ارزان هست و خیلی زود بوی کفش را از بین می‌برد.

 

سرکه

۲ فنجان سرکه را در ۸ لیتر آب بریزید و کفش ها را به مدت یک ساعت داخل محلول قرار دهید. شیء سنگینی داخل کفش ها قرار دهید تا کاملا زیر آب قرار بگیرد. سپس کفش ها را خشک کنید. هنگام خشک کردن کفش ها داخل کفش را با روزنامه یا دستمال کاغذی پر کنید تا فرم کفش خراب نشود.

 

چای کیسه اي

اگر از چای کیسه اي بهره گیری میکنید آن را دور نریزید. بعد از بهره گیری انها را زیر آب تمیز بشوئید و خشک کنید و چند عدد داخل کفش قرار دهید و بگذارید تا صبح داخل کفش بماند. با این روش بوی بد کفش به کلی از بین می‌رود. برگ هاي چای در جذب رطوبت فوق العاده میباشند.

 

اتومبیل لباسشویی

برای کفش هایي که ارزان خریده اید و یا دیگر امیدی به تمیز شدنشان ندارید از این روش بهره گیری کنید. انها را با اتومبیل لباسشویی بشوئید. شاید در ابتدا کمی تنگ شود اما با یک‌بار پوشیدن جا باز میکند.

 

اسپری ایزوپروپیل الکل

آب و ایزوپروپیل الکل را به نسبت مساوی ترکیب کنید و کفش ها را با آن خیس کنید. تا صبح تمام باکتری هایي که بوی بد ساخت می‌کردند از بین میروند کفش ها دیگر بوی بد نمیدهند.هنگام پوشیدن کفش ها جوراب هاي تمیز و با کیفیت بپوشید و هیچوقت بدون جوراب کفش ها را پا نکنید.

 

 

پاها را مرتبا گذشته و بعد از پوشیدن کفش ها بشوئید.

 

۲ جفت کفش بخرید که مرتب عوض کنید.

 

اسپری یا پودر مخصوص پا بخرید و مرتب بهره گیری کنید.

 

یک عدد دستمال کاغذی بزرگ را بردارید.

 

مقداری مایع صابون و آب داخل آن بریزید.

 

مچاله کنید و یک شبانه روز داخل کفش ها قرار دهید.