جستجو در پارس ناز

بیوگرافی ارسطو خوش رزم و همسرش + عکس های ارسطو خوش رزم

بیوگرافی ارسطو خوش رزم و همسرش + عکس های ارسطو خوش رزم

بیوگرافی ارسطو خوش رزم و همسرش 

دراین پست، بیوگرافی ارسطو خوش رزم و همسرش را مرور میکنیم. ارسطو خوش رزم از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون ایران می‌باشد. او فرزند یکی از تهیه کننده هاي مشهور بنام بهروز خوش رزم اسـت و تا کنون در فیلم ها و سریالهای زیادی نقش آفرینی کرده اسـت. مـا در ادامه اطلاعات کاملی درمورد این بازیگر رابه اشتراک گذاشته ایم. با مجله پارس ناز همراه باشید.

 

ارسطو خوش رزم کیست؟

ارسطو خوش رزم «متولد ۶ تیر ۱۳۶۳ در تهران، ایران» بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر ایران اسـت. وی دارای لیسانس مهندسی کشاورزی زراعت و اصلاح نباتات از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج اسـت. او هم چنین دوره بازیگری حرفه اي تئاتر و سینما را در مؤسسه کارنامه گذرانده اسـت.

بیوگرافی ارسطو خوش رزم و همسرش 

خانواده ارسطو خوش رزم

این بازیگر و کارگردان جوان درخانواده اي هنرمند متولد شد و یک خواهر بنام غزال دارد کـه متولد 22 بهمن اسـت پدرش بهروز خوش رزم تهیه کننده صاحب نام سینما و تلویزیون اسـت .

ارسطو خوش رزم

شروع فعالیت هنری

خوش رزم درسال 1386 دوره بازیگری حرفه اي را در موسسه کارنامه گذراند. سپس درسال 88 دوره بازیگری را در کارگاه تئاتر ایرانی دید و هیات موسس و عضو گروه خوابگردها بود.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی مژده لواسانی و همسرش + عکس های جدید مژده لواسانی

 

ازدواج و همسر ارسطو خوش رزم

ارسطو خوش رزم در حال حاضر ازدواج نکرده و مجرد اسـت.

 

ارسطو خوش رزم چگونه بازیگر شد؟

او میگوید: مـن از کودکی در فضای این حرفه بزرگ ‌شده ام. این دلیل علاقه مندی مـن بـه این حرفه بوده اسـت. درمورد بازیگری می‌توانم هر بار خودم رو جای شخصیت دیگری بگذارم، تصورات شخصی خودم را خواب کنم و خواب دیگران را ببینم، جای شخصیت دیگری زندگی کنم، تجربه هایي را داشته باشم ‌کـه شاید هر شخصی فرصت تجربه کردن آنها را در طول زندگی اش نداشته باشد.

ارسطو خوش رزم بازیگر 

در دنیای بازیگری، میتوانم هر بار با افراد مختلف، هر بار دریک مکان متفاوت ودر زمان هاي متفاوت باشم و کار کنم. این ها از اولیه ترین دلایل علاقه مـن با بازیگری اسـت. همیشه از زندگی نرمال و روتین بیزار بوده ام و فکر میکنم این زندگی برای مـن زجرآورترین نوع زندگی اسـت. ولی بازیگری مرا تازه نگه می دارد و هرروز آن یک اتفاق تازه اسـت.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی محمد شیری و همسرش + عکس و حواشی محمد شیری

 

نقش های مورد علاقه ارسطو خوش رزم

او توضیح می‌دهد: هر نقشی کـه باعث شود مـن خودم نباشم برای مـن جذابیت دارد. این باعث شده طیف زیادی از نقش ها را بازی کنم. شاید کمتر بازیگری در نسل خودم سراغ داشته باشم کـه طیف وسیعی از نقش راکه مـن در تئاتر، سینما و تلویزیون بازی کرده ام بازیگری کرده باشد. این کـه کارگردان ها مـن را برای هر نقشی در ذهن دارند و بـه مـن پیشنهاد میدهند بیشترین ارزش را برای مـن دارد.

سریال های ارسطو خوش رزم

در شرایط امروز کشور و هنر و فرهنگ متاسفانه باید در جواب این سوالتان بگویم، شهرت فرد «حالا از هر طریقی بـه دست آمده باشد»، تعداد فالوور اینستاگرام و حاشیه داشتن، امروز تنها چیزی کـه از کمترین اهمیت برخوردار اسـت. این موضوع اسـت کـه شـما چقدر بازیگری را بلد باشید، قبلا بازیگرها سال‌ها زحمت می کشیدند تا مطرح و مشهور شوند ولی امروز باید اول مشهور باشید.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی نیلوفر کوخانی و همسرش + عکس های جدید نیلوفر کوخانی

 

فیلم ها و سریال های ارسوط خوش رزم

بعد از چند تجربه موفق در تلویزیون نخستین با درسال 87 با فیلم مسیر عشق وارد پرده سینما شد ، سپس از سال 88 با بازی در نمایش آنتیگونه وارد تئاتر شد و سپس چند تجربه کارگردانی نیز کسب کرد. او میگوید: مـن بـه شخصه بازی در تئاتر را بیشتر دوست دارم و برایم جذابتر اسـت. البته مطمئنا بازی روی صحنه در مقایسه با جلوی دوربین، کار سخت تری هم هست.

ارسطو خوش رزم تئاتر

سریال خانواده دکتر ماهان

ارسطو با ایفای نقش در سریال خانواده پزشک ماهان در بین مردم دیده و شناخته شد. این سریال روایتگر نگاهی تازه و الهام بخش در جهت تشویق جسارت تغییر و شکستن عادت‌هایي اسـت کـه انسان امروز را تنهاتر از همیشه، خسته و ملول کرده‌ اسـت. ارسطو دراین سریال نقش کاظم را ایفا نمود و توانست طرفداران زیادی بـه دست آورد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی علی صادقی و همسرش + عکس و حواشی علی صادقی

 

شهرت در سریال خانه امن

آقای خوش رزم با این کـه بیش از 10 سال اسـت کـه در عرصه تئاتر، تلویزیون و سینما فعالیت میکند اما چهره اش زیاد شناخته شده نیست و با حضور در سریال خانه امن بـه کارگردانی احمد معظمی توانست در یکی از نقش هاي اصلی بـه خوبی بدرخشد و بـه شهرت برسد.

فیلم های ارسطو خوش رزم

وی درمورد سریال خانه امن میگوید: سریال خانه امن بـه پشت صحنه مسائلی میپردازد کـه موجب استقرار امنیت در ایران اسـت، در شرایطی کـه تمام کشور هـای همسایه و منطقه درگیر مبارزه با تروریسم و گروه هاي تروریستی هستند ولی در ایران افراد و سازمان هایي هستند کـه شاید از دید عموم پنهان باشند ولی شبانه روز برای امنیت مردم و کشور تلاش میکنند.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی مهسا مهجور و همسرش + عکس های جدید مهسا مهجور

 

صحبت های ارسطو خوش رزم درمورد تئاتر

وی توضیح می‌دهد: متاسفانه تئاتر در بدترین روزهای خود بـه سر می‌برد، تئاتر سرطانی داشت کـه بیماری کرونا هم بـه آن اضافه شد و نابودش کرد، مدیران بی کفایت از راس تا پایین تئاتر را کشتند و بـه جنازه اش می‌خندند، مـا دیگر تئاتر نخواهیم داشت این هنر تا جان دوباره بگیرد سال‌ها زمان میـــخواهد تازه اگر از همین امروز بهترین تصمیم ها برایش گرفته شود.

 

شرایط مافیایی در تئاتر ایران

او ادامه میدهد: تئاتر سال هاست کـه در فرهنگ مـا جایی ندارد، چرایی اش خیلی ساده اسـت. مـن بارها در جاهای مختلف گفته ام، تنها چیزی کـه مدیران فرهنگی این کشور نمی‌خواهند تئاتر اسـت، وقتی سیاست گذاران فرهنگی یک کشور یک چیز را اصلا نمیخواهند و نمیبینند چـه انتظاری از مردم و جامعه باید داشت؟

نکات جالب درباره ارسطو خوش رزم

شرایط مافیایی در تمام سطوح جامعه مـا وجوددارد. در هنر هم بهمین میزان، بخش فرهنگ و هنر چیزی جدا از شمایل کلی یک جامعه نیست. ولی مشخصا می‌توانم بگویم این لابی ها و مافیا در تئاتر بسیار کمتر از جاهای دیگر اسـت. و تئاتر تا کنون توانسته تا حد زیادی آبرو، شرافت، صداقت و پاکی خودش را در کوران این تند بادها حفظ کند.

اینستاگرام ارسطو خوش رزم

پیج اینستاگرام ارسطو خوش رزم

arastookhoshrazm@