جستجو در پارس ناز

بیوگرافی الیکا ناصری و همسرش + عکس های اینستاگرامی الیکا ناصری

بیوگرافی الیکا ناصری و همسرش + عکس های اینستاگرامی الیکا ناصری

بیوگرافی الیکا ناصری و همسرش 

دراین پست، بیوگرافی الیکا ناصری و همسرش را مرور میکنیم. الیکا ناصری یکی از جوانترین بازیگران ایرانی اسـت. این چهره با بازی در سریال سرکش معروف و بـه چهره اي شناخته شده تبدیل شد. باید بگوییم کـه خانم ناصری یکی از زیباترین بازیگران زن ایرانی نیز می باشد. مـا در ادامه بـه بررسی زندگی نامه الیکا ناصری پرداخته و عکس هاي جدید وی را نیز بـه اشتراک گذاشته ایم.

 

الیکا ناصری کیست؟

الیکا ناصری کـه بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر درسال ۱۳۸۱ در تهران بدنیا آمد. این بازیگر نوظهور بـه جهت بازی در سریال نمایش خانگی سرکش بـه شهرت زیادی دست پیدا کرد. این بازیگر بطور کلی دو اثر تصویری را بازی کرده اسـت کـه شامل سرکش و فیلم میان ماندن و رفتن می شود، هم چنین این بازیگر تجربه بازی در تئاتر را نیز دارد.

بیوگرافی الیکا ناصری و همسرش 

نخستین تجربه حرفه‌اي الیکا در عرصه بازیگری درسال ۱۳۸۸ با نقش آفرینی‌اش در فیلم «میان ماندن و رفتن» بـه کارگردانی بهروز شعیبی بود کـه برای نخستین بار جلوی دوربین رفت. دومین تجربه حضور الیکا در مقابل دوربین بـه سال ۱۴۰۱ و نقش آفرینی‌اش در سریال «سرکش» بـه کارگردانی محمد کارت برمی‌گردد.

بیوگرافی الیکا ناصری ،الیکا ناصری بازیگر

هنگامیکه الیکا ناصری در تئاتر مشغول بـه فعالیت بود، توانست نظر محمد کارت کارگردان سریال سرکش رابه خود جلب کند و بـه جمع بازیگران اصلی این سریال بپیوندد ودر نقش ابرا بازی کند. هرچند این بازیگر جوان و خوش آتیه، کارنامه هنری چشمگیری ندارد، اما میتوان گفت کـه از استعدادهای درخشان در آینده سینما و تلویزیون ایران اسـت.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی نیلی افشار و همسرش + عکس های اینستاگرامی نیلی افشار

 

ازدواج و همسر الیکا ناصری

باید بگوییم کـه اطلاعاتی از وضعیت تاهل و همسر الیکا ناصری در معرض نیست.

 

فیلم ها و سریال های الیکا ناصری

الیکا ناصری بازیگر نقش ابرا در تجربه بازیگری خودش می‌گوید: علی شادمان یک استوری فراخوان تست بازیگری گذاشته بودو مـن آنرا دیدم و برای تست رفتم. اما نمیدانستم بـه دفتر چـه کسی و برای چـه پروژه‌اي میروم. رفتم و مثل همه ی کسانی کـه آمده بودند، تست دادم و اتود زدم ودر نتیجه، ابرا سهم مـن شد. هم مـن و هم تیم سرکش معتقدیم این مسیر را خدا برای مـن چید.

الیکا ناصری کیست ،بیوگرافی الیکا ناصری

چند روزبعد از تست اولیه زمانی کـه فهمیدم برای این نقش انتخاب شدم برای لحظاتی واقعا نمی‌توانستم تکان بخورم. تمام بدنم بی‌حس شده بودو یک نوع هیجان عجیب را تجربه کردم و خیلی خوشحال بودم کـه می خواهم با این تیم کار کنم. بـه خودم گفتم کـه بـه هدفت یک قدم نزدیک شدي و ابرا شروع بسیار خوبی اسـت برای مسیرم بود.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی امید زندگانی و همسرش + عکس های جدید امید زندگانی

 

الیکا ناصری در سریال مرداب

خانم الیکا ناصری در مرداب نقش دختری بنام صبا رابه عهده دارد کـه بـه جرم قتل پدر در زندان اسـت و با تحمل ۶ سال حبس بدلیل عدم شاکی خصوصی از زندان آزاد می شود ودر راه با یسنا میرطهماسب بازیگر نقش کیوان آشنا می شود و مرداب دومین تجربه بازی الیکا ناصری در شبکه نمایش خانگی اسـت.

الیکا ناصری در سریال مرداب ،بیوگرافی الیکا ناصری

سریال مرداب بـه کارگردانی برزو نیک‌ نژاد و بـه تهیه‌ کنندگی محمد شایسته در ژانر دارم و معمایی تولید شده اسـت. برزو نیک‌ نژاد سریال کمدی «آفتاب پرست» را پیش از این برای فیلم نت ساخته بود کـه این سریال هم از این پلتفرم عرضه میشود. در کارنامه سینمایی وی فیلم‌ هاي پرفروشی مانند «لونه زنبور» و «دوزیست» بـه چشم می‌ خورند.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی تمام بازیگران سریال مرداب + عکس های بازیگران سریال مرداب

 

الیکا ناصری در فیلم میان ماندن و رفتن

«میان ماندن و رفتن» فیلمی محصول سال ۱۳۸۸ بـه کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی حمید مولوی اسـت. خلاصه‌اي از داستان این فیلم بـه این صورت اسـت: مجید نان آور خانواده اي پنج نفره اسـت کـه سرپرست آن در پی وقوع حادثه اي زمینگیر شده اسـت و با پارچه نویسی تلاش می کند تا بخشی از بار مجید را بر دوش کشد.

سن الیکا ناصری ،بیوگرافی الیکا ناصری

پسر ارشد خانواده «منصور»، مجید را ترغیب میکند تا غیر قانونی از مرز جنوبی خارج شده و با کار در کشور هـای شیخ نشین پول بیشتری را روانه خانه کند. الیکا ناصری در ماندن و رفتن نقش دختر بچه‌اي ۷ ساله را ایفا می کند. بازیگران فیلم ماندن و رفتن، ساعد سهیلی، جواد عزتی، محمود جعفری، فریبا جدیکار، گلاره عباسی، سجاد دیرمینا، مصطفی ساسانی و رضا رادمنش هستند.

 

الیکا ناصری در سریال یاغی

«سرکش» فیلمی در ژانر درام اجتماعی بـه کارگردانی محمد کارت اسـت کـه سال ۱۴۰۱ اکران شد. این فیلم بر اساس رمان «سالتو» اثر مهدی افروزمنش اسـت. خانم الیکا ناصری در سرکش ایفاگر نقش دختری دبیرستانی از محله‌هاي پایین تهران اسـت کـه باید بـه همراه مادر و برادر کوچک‌ترش بـه کشور آلمان، نزد پدرش مهاجرت کنند.

الیکا ناصری در سریال یاغی

ابرا عاشق شخصیت اصلی فیلم سرکش «جاوید» اسـت، اما مادر ابرا بدلیل آس و پاسی و بی‌سوادی جاوید، این عشق را نمی‌پذیرد و سعی می کند هر طور کـه شده، عشق جاوید را از سر ابرا بیرون کند. تا این کـه ابرا خودکشی می کند و جاوید وی را بـه یکی از روستاهای شمال ایران فراری میدهد.

 

چند روزبعد، آن‌ها توسط دایی‌هاي ابرا بـه دام می‌افتند و ابرا بـه ناچار همراه خانواده‌اش بـه کشور آلمان مهاجرت میکند. اما ماجرا در همینجا تمام نمی شود. بعد از رفتن ابرا، جاوید سعی دارد هر طور کـه شده خودش را بالا بکشد و با دست پر ابرا را از خانواده‌اش خواستگاری کند. او قدم در راهی می گذارد کـه فراز و نشیب‌هاي زیادی دارد!

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی تمام بازیگران سریال یاغی + عکس های بازیگران سریال یاغی

 

نکات جالب درمورد الیکا ناصری

دراین پست با بیوگرافی الیکا ناصری آشنا شدید. جالب اسـت بدانید او از طرفداران پر و پا قرص تیم استقلال و رنگ آبی اسـت و کتاب خواندن را خیلی دوست دارد. وی در حال حاضر او دانشجو اسـت و پیشبینی می شود کـه آینده خوبی در حوزه بازیگری داشته باشد. او میگوید: مـن در حوزه بازیگری یک دانش آموزم و هر کاری کـه انجام بدهم عین آموزش اسـت.

عکس های الیکا ناصری ، قد و وزن الیکا ناصری

فعلاً برنامه‌ام یادگرفتن و تجربه کردن اسـت اما می‌دانم این مسیری کـه برایم شروع شده رابا تمام وجودم دوست دارم و نمی‌خواهم جرقه باشم بلکه می خواهم تلاش کنم درخانواده بزرگ سینما بمانم و روز بـه روز سعی کنم از خودم عبور کنم. امیدوارم لایق ماندگاری دراین مسیر هیجان انگیز و پرفرازونشیب باشم. با مراجعه بـه لینک هاي پیشنهادی مـا، می‌توانید بیوگرافی دیگر بازیگران نوظهور ایرانی را مرور کنید.

اینستاگرام الیکا ناصری

پیج اصلی الیکا ناصری

elika.naseri@