جستجو در پارس ناز

بیوگرافی امیرعلی نبویان و همسرش + عکس های جدید امیرعلی نبویان

بیوگرافی امیرعلی نبویان و همسرش + عکس های جدید امیرعلی نبویان

بیوگرافی امیرعلی نبویان و همسرش 

در این پست، بیوگرافی امیرعلی نبویان و همسرش را مرور میکنیم. امیرعلی نبویان نویسنده، مجری و بازیگر مشهور ایرانی اسـت. این چهره با انتشار مجموعه قصه هاي امیرعلی بـه شهرت رسید. سپس وارد حوزه اجرا و بازیگری شده و بـه چهره اي شناخته شده در بین مردم تبدیل شد. مـا در ادامه زندگی نامه امیرعلی نبویان رابه همراه نکات جالب درمورد او بـه اشتراک گذاشته ایم.

 

امیرعلی نبویان مجری مشهور تلویزیونی اخیرا با سریال رئالیتی شو پدرخوانده کـه در آن سناریوی جدیدی از مافیا را بازی میکنند بیش تر پیش در بین مردم محبوب شده اسـت و زندگی شخصی او مورد توجه تعداد زیادی از مردم قرار گرفت. وی در کارنامه خود مجری گری در رادیو هفت، خوشا شیراز، صد برگ را داشته‌اسـت.

 

امیرعلی نبویان کیست؟

سید امیرعلی نبویان متولد دوم فروردین ماه سال 1359 ، اهل تهران، مجری و بازیگر اسـت. پدرش «نصرالله نبویان» و مادرش « مرسده نورزاد» ساکن آمل بودند و امیرعلی هم در همان شهر بزرگ شده اسـت . باید بگوییم کـه امیرعلی نبویان تنها یک برادر کوچک تر از خودش بنام البرز دارد . بـه گفته ي خودش دریک خانه بزرگ شمالی با معماری قدیمی آلمانی بزرگ شده اسـت .

بیوگرافی امیرعلی نبویان

امیرعلی نبویان فارغ‌التحصیل رشته مهندسی برق از دانشگاه علوم و فنون مازندران اسـت. کم کم بـه نویسندگی علاقمند شد و شروع بـه نوشتن کتاب کرد. مجموعه ي «قصه هاي امیرعلی» در 4 نسخه از وی منتشر شد کـه بسیار هم پرطرفدار بود. آقای امیرعلی نبویان درسال 1392 برای نخستین بار با سریال « نوشدارو» بازیگری را تجربه کرد.

 

بیشتر بخوانید: مصاحبه خواندنی با امیر علی نبویان و همسرش +زندگی شخصی

 

ازدواج و همسر امیرعلی نبویان

سید امیرعلی نبویان نویسنده، مجری و بازیگر در 8 مهرماه 1395 با بهار نوروزپور ازدواج کرد، بهار نوروزپور همسر امیرعلی سابقه بازیگری ندارد، طریقه آشنایی آقای مجری و همسرش بـه محل کارشان باز می‌گردد، نبویان در شرکت تبلیغاتی همسرش کار می‌کرد کـه این همکاری منجر بـه آشنایی و ازدواج شد.

بیوگرافی امیرعلی نبویان

بهار نوروز پور متولد 22 فروردین ماه 1360 می‌باشد، این زوج حدود یکسال و نیم اختلاف سنی دارند و زندگی عاشقانه اي را می گذارانند. همسر نبویان قبل از ازدواج، درگیر بیماری سرطان بوده و یک دوره شیمی درمانی را پشت سر گذاشته بود اما متأسفانه بعد از ازدواج نیز این بیماری ادامه داشت اما با عشق و حمایت امیرعلی موفق بـه شکست سرطان شد.

 

نحوه آشنایی امیرعلی نبویان و همسرش

نبویان درباره پیشنهاد ازدواج بـه همسرش گفت: در لوکیشن داخلی بودیم یعنی در راهروی شرکت و البته مـن فکر کردم اگر پیشنهاد دهم با واکنش بدی مواجه نمی‌شوم… وی افزود: لحظه بسیار بزرگی برایم بودو وقتی پیشنهاد دادم گریه کردم! همان موقع تفالی بـه حافظ زدم و این مطلع آمد کـه: گلعذاری ز گلستان جهان مـا را بس.

زندگی نامه امیرعلی نبویان ،بیوگرافی امیرعلی نبویان

این مجری طناز درباره شرایط کار با همسرش بعد از ازدواج اظهار داشت: در شرکت بهار اتاقی داریم کـه اوقاتی کـه دلمان برای هم تنگ می شود بـه آن اتاق می‌رویم. برای رفع دلتنگی بـه هم نگاه می‌کنیم!!! در محیط کار جدیت خودمان را داریم اما لحظه هاي خصوصی خودرا هم داریم. بهار نوروزپور نیز بیان داشت: مـن یک شرکت تبلیغاتی دارم کـه یک بخش ایده پردازی دارد.

 

در اینبخش امیرعلی بعنوان کپی رایتر مـا بودو بهمین دلیل رفت و آمد بیشتر شد و تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم. مـا باهم صحبت کردیم و بـه این نتیجه رسیدیم کـه سال هاست دوستان خوبی برای هم دیگر هستیم. حالا بیاییم ببینیم میتوانیم شریک خوبی برای زندگی باشیم یا نه. طبیعتا این موضوع مستلزم این بود کـه رفت و آمدها بیشتر شود. در نهایت در اردیبهشت سال ۹۵ موضوع جدی شد.

 

بیشتر بخوانید: داستان ازدواج امیرعلی نبویان مجری با رئیسش

 

امیرعلی نبویان چگونه مشهور شد؟

امیرعلی نبویان از کلاس بازیگری وارد نویسندگی شده و حالا هم مجری و هم گوینده اسـت . درسال 1387 در سن 28 سالگی بـه خاطر شرکت در کلاس هاي بازیگری بـه تهران مهاجرت کرده ودر موسسه کارنامه زیر نظر هدایت هاشمی، مهتاب نصیرپور و حسن معجونی دوره بازیگری را گذراند.

پس ازآن بعنوان مجری در «رادیو هفت» بر روی آنتن رفت و سپس با اجرای برنامه هاي «خوشا شیراز» و « صدبرگ » در تلویزیون مورد توجه قرار گرفت. نبویان در دانشگاه بجای درس،ورزش را دنبال میکرد ، پیانو و کیبورد هم بـه صورت تجربی یاد گرفته بودو با دوستانش در جمع هاي کوچک کنسرت برگزار میکرد.

 

فوتبال را هم بـه صورت حرفه اي بازی میکرد و عضو تیم بسکتبال دانشگاه بودو گهگاهی هم پینگ پنگ بازی می‌کرد و روزگارش با دورهمی هاي دوستانه می گذشت. باید بگوییم کـه امیرعلی نبویان بـه‌عنوان گرداننده بازی در سریال «ارتش سری» در تمامی قسمت‌ها حضور دارد. اما بیشتر شهرت وی بـه خاطر حضور در برنامه خندوانه رامبد جوان می باشد.

 

حقایق جالب درباره امیرعلی نبویان

امیرعلی نبویان نویسنده، مجری و بازیگر ایرانی، زادهٔ شهر آمل اسـت. او نخستین تجربهٔ بازیگری خودرا در سریال نوشدارو بـه دست آورد. وی در کارنامهٔ خود مجری گری در رادیو هفت، خوشا شیراز ، صد برگ و خندوانه «فصل ۸ بجای رامبد جوان چون رامبد داور بود »را دارد. او هم چنین توانست در مسابقهٔ لباهنگ خندوانه با اجراهای خود نظرات زیادی را جلب نماید.

او در این مسابقه ترانه‌هاي محسن چاوشی را خواند و با بالاترین رأی بـه مرحلهٔ فینال لباهنگ رسید ودر پایان، نفر اول شد. وی نویسنده کتاب قصه‌هاي امیرعلی هم چنین کان لم یکن و شهر غصه اسـت. او در گفت‌وگویی اعلام کرد قصد دارد حضور بیشتری در سینما و تلویزیون داشته باشد. اجرای برنامه‌هاي ارتش سری، ریالیتی شوی پدرخوانده و هم چنین خنداننده شو ۳ از فعالیت‌هاي اخیر وی اسـت.

 

بیشتر بخوانید: جدیدترین تصاویر امیرعلی نبویان در کنار همسرش

 

نظر امیرعلی نبویان درمورد اینستاگرام

آقای نبویان می‌گوید: بنظر می‌رسد اینستاگرام یک قاعده نانوشته اي دارد کـه مـا نمیتوانیم آنرا بپذیریم. ایرادی هم بـه کسانی کـه پذیرفتند نداریم. اگر شـما در اتوبوسی سوار باشید کـه ۵۰ مسافر دارد و از بین این افراد فقط ۳ نفر در طول مسیر توهین کنند و فحش بدهند شـما چـه واکنشی دارید؟ غیر از این اسـت کـه میگویید مـن ادامه سفر را طی می‌کنم؟

اینستاگرام امیرعلی نبویان

مطمئنا یا انها را پیاده میکنید یا خودتان پیاده میشوید یا بـه یک نفر میگویید کـه جلوی این ها را بگیرد. جای تعجب اسـت کـه چطور همه ی این قاعده را پذیرفته اند. عجیب تر این کـه خوشبینانه ترین حرفی کـه یک نفر می‌تواند بزند این اسـت کـه «خدا را شکر حداقل در صفحه مـن خیلی کم فحش میدهند.» این خیلی اصل پذیرفته شده بد و وحشتناکی اسـت.

 

مردم کوچه و خیابان هیچوقت چنین رفتاری با شـما ندارند. آن آدم هایي کـه اینکار را انجام میدهند انگار نمی‌دانند این چـه جرم بزرگی اسـت و مجازات زندان دارد. منتها نه مردم این داستان را پیگیری میکنند و نه کسانی کـه فحش میخورند برای شان اهمیتی دارد. اصلا نمی فهمم چطور ممکن اسـت چنین چیزی؟ این اندازه در معرض بودن و دستمالی شدن در اینستاگرام اصلا خوب نیست.

 

پیج اینستاگرام امیرعلی نبویان

nabaviyan_amirali@