جستجو در پارس ناز

بیوگرافی بهدخت ولیان و همسرش + عکس های جدید بهدخت ولیان

بیوگرافی بهدخت ولیان و همسرش + عکس های جدید بهدخت ولیان

بیوگرافی بهدخت ولیان و همسرش 

دراین پست، بیوگرافی بهدخت ولیان و همسرش را مرور می‌کنیم. خانم بهدخت ولیان یکی از بازیگران دهه شصتی سینمای کشور ایران می‌باشد. او با بازی در فیلمهای سینمایی و سریالهای نمایش خانگی بـه چهره اي شناخته شده در میان مردم تبدیل شده اسـت. تعداد زیادی از هواداران بهدخت ولیان میخواهند اطلاعات بیشتری درمورد او داشته باشند. مـا در ادامه زندگی نامه این بازیگر رابه اشتراک گذاشته ایم.

 

بهدخت ولیان، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، فارغ‌التحصیل رشته بازیگری اسـت. او بازیگری رابا حضور در تئاتر آغاز کرد، در ادامه با بازی در فیلم نمره 4 بـه سینما راه یافت. سپس در فیلمهای سینمایی زن بودن، سرطان و بی صدا نقش آفرینی کرد. او بیشتر بـه واسطه حضورش در فیلم سینمایی پیلوت شناخته میشود.

 

بهدخت ولیان کیست؟

خانم بهدخت ولیان بازیگر جوان ایرانی متولد دهه شصت می باشید. وی تحصیلاتش را در رشته بازیگری گذرانده اسـت. ولیان از بازیگر جوان و تازه کار سینما و تئاتر اسـت کـه اندک زمانیست بـه خیل هنرمندان و بازیگران پیوسته اسـت. وی اولین حضورش در بازیگری را از تئاتر شروع کرده اسـت. البته تا امروز، اطلاعات زیادی از زندگی او منتشر نشده اسـت.

بهدخت ولیان کیست؟

چندین نمایش و تئاتر بازی کرده و با توجه بـه بازی و نقش آفرینی عالی و منحصر بفردش خیلی زود بـه گیشه هاي سینما پا گذاشت. سورنجان، امیر، طاغی، تتو و سریال نمایش خانگی میدان سرخ از دیگر کارهایی هستند کـه ولیان در انها حضور داشته اسـت. او در نمایش هایي چون “اسم” و “سالگشتگی” ایفای نقش کرده و بازی خوبی را از خود بـه نمایش گذاشت.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی آیسان آقاخانی همسر محمدرضا گلزار

 

ازدواج و همسر بهدخت ولیان

خانم بهدخت ولیان مجرد اسـت و هنوز ازدواج نکرده اسـت.

 

فیلم های بهدخت ولیان

بعد از نقش آفرینی هاي خاصش وی بازیگر جای گزین سحر دولتشاهی در فیلم مهران ملکوتی در نقش یک زن جنوبی و با لهجه بازی کرد کـه بسیار درخشندگی خوبی داشت. دراین فیلم کارگردان پروژه بدلیل عدم توافق با سحر دولتشاهی با خانم ولیان قرارداد بست و وی نیز دراین فیلم بازی کرد.

فیلم های بهدخت ولیان

از دیگر فیلمهای شاخص وی“دوران سرطانی” بود کـه با موضوع بیماری سرطان خون ساخته شده بود. بازیگر جوان دراین فیلم نقش همسر مرد سرطانی را بازی میکرد کـه با تلاش شبانه روزی و کار کردن سعی داشت تا هزینه هاي شوهرش را پرداخت کند. جدید ترین بازی وی در فیلم امیر درکنار میلاد کی مرام می باشد کـه اکران و بـه نمایش درآمد‌.

نکات جالب درمورد بهدخت ولیان

از دیگر آثار وی فیلم ویدئویی “سورنجان” بـه کارگردانی محمدرضا رسولی بود کـه دراین فیام نیز با میلاد کی مرام همبازی بود. این فیلم برای حضور در فستیوال هاي خارجی آماده میشود. خانم ولیان با توجه بـه مدت حضور کمش در عرصه سینما و بازیگری تجربه حضور در جشنواره فیلم فجر را دارد و این نشان دهنده آینده خوب و روشن هنری برای وی می‌باشد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی الناز شاکردوست و همسرش + عکس های الناز شاکردوست

 

نکات جالب درمورد بهدخت ولیان

تاریخ تولدش بطور دقیق مشخص نیست! تا کنون با هیچ رسانه‌اي گفت‌وگو نکرده و هیچ اثری از او دیده نشده اسـت. وی یک دهه شصتی اسـت اما دوست ندارد کسی تاریخ دقیق تولدش را بداند! مانند بسیاری بازیگران سنش را پنهان می کند تا امکان گرفتن نقش‌هاي کوچک تر از سن خودرا از دست ندهد. در دانشگاه آزاد با چند بار تغییر رشته سابقه تحصیل دارد.

بیوگرافی بهدخت ولیان

شروع بازیگری بهدخت ولیان از تئاتر بوده و سال ۹۱ اولین فیلمش را بازی کرد. فیلم اولش آسمان آفتابی نیست نه در آثار تجاری و نه هنری جایگاهی پیدا نکرد. سال ۹۶ اولین‌بار نامش در تیتراژ فیلم پیلوت آمد. او مجرد اسـت اما کسی از زندگی خصوصی او چیزی نمیداند. او در فیلم سینمایی دو طبقه روی پیلوت بجای الناز شاکردوست بعنوان بازیگر حضور پیدا کرد یکی از بازیگران این فیلم می باشد.

 

سال ۹۸ منتظر پخش سریال میدان سرخ بودو اعتقاد داشت این اثر می تواند سکوی پرتاب او در سینما باشد. بر خلاف تصورات هیچ نسبت فامیلی با خانواده معروف ولیان ندارد. گره هاي مربوط بـه گذشته افرا هنوز باز نشده و مشخص نیست در تدوین سریال چقدر بـه او پرداخته شده باشد. رابطه افرا و ساعد سر منشا تعداد زیادی از اتفاقات خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی شادمهر عقیلی و همسرش

 

عکس های جدید بهدخت ولیان

 

عکس های جدید بهدخت ولیان

عکس بهدخت ولیان و پدرش

زندگینامه بهدخت ولیان و همسرش

بهدخت ولیان در فرش قرمز ،بیوگرافی بهدخت ولیان و همسرش

قد و اندام بهدخت ولیان

عکس بهدخت ولیان و همسرش

بهدخت ولیان و مادرش

سن بهدخت ولیان

سریال های بهدخت ولیان

پیج اینستاگرام بهدخت ولیان

پیج اینستاگرام بهدخت ولیان

behdokhtvalian@

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی بهار کاتوزی و همسرش