پارس ناز پورتال

بیوگرافی به آفرید غفاریان و همسرش + عکس های به آفرید غفاریان

بیوگرافی به آفرید غفاریان و همسرش + عکس های به آفرید غفاریان

بیوگرافی به آفرید غفاریان و همسرش 

دراین مطلب، بیوگرافی بـه آفرید غفاریان و همسرش را مرور میکنیم. بـه آفرید غفاریان بازیگر جوان سینمای کشور ایران می باشد. وی بخاطر بازی در فیلم سوفی و دیوانه بـه شهرت رسید. این چهره هم چنین در حوزه تئاتر هم حضور فعالی دارد. مـا در ادامه بـه بررسی زندگی نامه بـه آفرید غفاریان پرداخته و همه ی چیز را درباره او توضحی داده ایم. بـه علاوه عکس هاي بـه آفرید غفاریان را هم بـه اشتراک گذاشته ایم.

 

به آفرید غفاریان کیست؟

بـه‌آفرید غفاریان متولد ۳۰ دی ۱۳۷۲ در شمیرانات، بازیگر تئاتر و سینما اسـت. این چهره، بیشتر برای بازی در نقش اصلی فیلم سوفی و دیوانه و نقش لیلا آرش در تئاتر فعل شناخته می شود. باید بگوییم، غفاریان فعالیت هنری خودرا با تئاتر آغاز کرده ودر نمایش‌هاي باغ آلبالو، ستوان اینیشمور و سه خواهر بـه کارگردانی حسن معجونی و فعل بـه کارگردانی محمد رضایی‌راد بازی کرده‌اسـت.

بیوگرافی به آفرید غفاریان و همسرش 

او درسال ۹۴ با بازی در نقش اصلی فیلم سینمایی سوفی و دیوانه برای نخستین بار پا بـه عرصهٔ سینما گذاشت و بعد ازآن در نقش‌هاي فرعی فیلم‌هاي درساژ و مردی بدون سایه ظاهر شد. وی در هنرستان سوره و سپس دانشگاه سوره در رشته نمایش تحصیل کرده‌اسـت. مـا در ادامه اطلاعات کاملی درباره این بازیگر زیبا و جوان کشورمان رابه اشتراک گذاشته ایم.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی امیرعلی نبویان و همسرش + عکس های جدید امیرعلی نبویان

 

زندگی نامه به آفرید غفاریان

بـه‌ آفرید غفاریان بازیگر تئاتر و سینما متولد و بزرگ شده شهر تهران اسـت. او دارای دیپلم هنرستان سوره و کارشناسی در رشته نمایش اسـت. فعالیت هنری بـه‌ آفرید غفاریان بطور رسمی در تئاتر از سال ۱۳۹۲ شروع گردید و اجرای نقش سوفی در فیلم سینمایی سوفی و دیوانه سبب دیده و شناختن او درسال ۱۳۹۷ شد.

زندگی نامه به آفرید غفاریان ،بیوگرافی به آفرید غفاریان

البته لازم اسـت ذکر کنیم کـه این فیلم ۲ سال قبل تولید شده بود ولی درسال ۹۷ اکران شد. بـه آفرید میگوید: تا بحال یک نفر از مـن نپرسیده در دانشگاه چـه خوانده‌ اي؟ مـن هم هنرستان تئاتر خواندم و هم در دانشگاه، هرچند دانشگاه رابه خاطر شهریه رها کردم‌ اما هیچ کس بـه سابقه تحصیلی‌ ات اهمیت نمی‌ دهد‌.

 

ازدواج و همسر به آفرید غفاریان

بـه آفرید غفاریان مجرد اسـت و هنوز ازدواج نکرده اسـت.

 

به آفرید غفاریان چگونه مشهور شد؟

خانم بـه آفرید غفاریان کـه سال ها بعنوان منشی و دستیار دریک مطب دندانپزشکی کار میکرد، از طریق آشنایی کارفرمایش با مهدی کرم پور کارگردان بـه فیلم جدیدش معرفی شد. او هم زمان با تحصیل در رشته تئاتر، در چندین نمایش حضور پیدا کرد و بـه روی صحنه رفت. بـه گفته خودش هنگامیکه در دبیرستان بوده بـه همراه یکی از همکلاسی هایش بـه سراغ حسن معجونی در خانه هنرمندان می رود.

بیوگرافی به آفرید غفاریان و همسرش

سپس از او خواهش می‌کنند کـه بگذارد بعنوان کارآموز در کنارش باشند و کسب تجربه کنند. بـه این صورت او در نمایش باغ آلبالو و نیز تهیه یک کتاب صوتی با حسن معجونی همکاری میکند. خود او در مورد تجربه بازی در نمایش باغ آلبالو میگوید کـه زمانی برای اجرای تمرین سر کار باغ آلبالو می‌رود. سپس از دیدن هما روستا، لیلی رشیدی و رضا بهبودی خیلی هیجان زده میشود.

 

باید بگوییم کـه وی در باغ آلبالو نقش دختر کوچک هما روستا را اجرا میکرد. البته این آخرین همکاری بـه آفرید با حسن معجونی نبود. زیرا پس از این کـه او در دانشگاه قبول شد یک نمایش بنام ستوان اینیشمور رابا همکاری او بـه روی صحنه برد. سه خواهر و فعل هم از جمله نمایشهایی هستند کـه بـه آفرید غفاریان در آن ها هنرنمائی کرده اسـت.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی امیر آتشانی بازیگر نقش عمو غلام در سریال پس از باران

 

به آفرید غفاریان در سریال شبکه مخفی زنان

سریال شبکه مخفی زنان یک مجموعه نمایشی ایرانی در ژانر درام تاریخی و کمدی اسـت کـه توسط افشین هاشمی ساخته شده اسـت. بـه آفرید غفاریان در جدید ترین فعالیت بازیگری خود در سریال شبکه مخفی زنان بـه کارگردانی افشین هاشمی در نقش مهرو ایفای نقش می‌کند. لیلا حاتمی، سیامک انصاری، حمید فرخ‌نژاد، شبنم مقدمی و مهدی هاشمی بازیگران اصلی این مجموعه هستند.

به آفرید غفاریان شبکه مخفی زنان ،بیوگرافی به آفرید غفاریان

بیوگرافی بـه آفرید غفاریان

 

هاشمی از کارگردانان جوان کشورمان اسـت کـه در فیلم‌هاي سینمایی هم چون خیلی دور خیلی نزدیک، پابرهنه در بهشت، بنام پدر، وقتی همه ی خوابیم و سال دوم دانشکده مـن بازی کرده اسـت. در خلاصه داستان شبکه مخفی زنان آمده اسـت: در ابتدای قرن چهاردهم شمسی، وقتی شاه متوجه جنبش‌ هاي نوظهور مربوط بـه حقوق زنان در کشور می‌ شود، ماموریت ویژه‌اي بـه یکی از اهالی دربار خود می‌ دهد.

 

به آفرید غفاریان در نمایش سه خواهر

بـه آفرید میگوید: نمایش «سه خواهر» قرار بود دی ماه بـه صحنه برود اما اجرای آن خردادماه میسر شد بهمین دلیل مـا مدت زیادی برای اجرای نمایش تمرین کردیم. مـن نقش «ایرینا» خواهر کوچک تر را ایفا می‌کنم کـه یکی از مهم ترین نقش هایي اسـت کـه تا بحال بازی کرده ام. وی ادامه داد: در طول نمایش سن مـن تغییر می‌کند و از ۱۸ سالگی بـه ۲۴ سالگی می‌رسم.

عکس های به آفرید غفاریان

این تغییر سن برایم چالش جذابی بود. برای نخستین بار بود کـه دریک نمایش تغییر سن و روحیات رابه این شکل تجربه می کردم. بجز سن، خلقیات و خصوصیات اخلاقی «ایرینا» نیز در طول نمایش تغییر میکند. در ابتدا مخاطب وی را دختری شاداب و پرجنب و جوش میبیند کـه دید روشنی نسبت بـه زندگی دارد. اما در نهایت بـه هیچ کدام از آرزوهایش نمیرسد و بـه افسردگی و جمود میرسد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی محمودرضا قدیریان و همسرش + عکس های محمودرضا قدیریان

 

نکات جالب درباره به آفرید غفاریان

‌بـه آفرید میگوید: راستش هیچ‌وقت علاقه چندانی نداشتم. حتی آن سال‌هاي اول ودر تئاترهایی کـه با آقای معجونی کار میکردم بعضی از عوامل فیلم‌هاي سینمایی عدد‌ام را از ایشان می خواستند ولی مـن میگفتم نمیخواهم کار سینما بکنم. دراین چند وقت اما چند باری با مـن تماس گرفتند و برای تست فیلم‌هاي سینمایی بـه دفاتر فیلمسازی رفتم‌ اما نتیجه‌اي نداشت.

بیوگرافی بـه آفرید غفاریان

 

مثلاً دفتر آقای حاتمی‌کیا مشکلشان این بود کـه چرا تا بحال کار نکرده‌اي. یا مثلاً وقتی برای فیلم لاک قرمز هم تست دادم همین مشکل را دلیل عدم انتخابم اعلام کردند. درحالی کـه بازیگری کـه برای آن نقش انتخاب شد هم تا بحال در فیلمی بازی نکرده بود. یا حتی فیلم سیانور کار آقای شعیبی. مـن برای نقش رو‌بـه‌روی پدرام شریفی تست دادم و باز همین ایراد را گرفتند.

 

او ادامه میدهد: چند سال پیش در هنرستان تئاتر می خواندم.مـن و دو تا همکلاسی ام رفتیم خانه هنرمندان و با حسن معجونی صحبت کردیم کـه بگذارد دوره کارآموزی مان را آنجا بگذرانیم. بعد از این نمایش، در آماده سازی یک کتاب صوتی با اقای معجونی همکاری کردم. پس ازآن دستیار حسن معجونی برای کار «باغ آلبالو» بـه مـن زنگ زد. این نخستین کار جدی مـن روی صحنه بود.

اینستاگرام به آفرید غفاریان

پیج اینستاگرام بـه آفرید غفاریان

behafaridghaffarian@