پارس ناز پورتال

بیوگرافی دیانا رحیمی و همسرش شاخ اینستاگرام + عکس های دیانا رحیمی

بیوگرافی دیانا رحیمی و همسرش شاخ اینستاگرام + عکس های دیانا رحیمی

بیوگرافی دیانا رحیمی و همسرش

دراین پست، بیوگرافی دیانا رحیمی شاخ اینستاگرام را مرور می‌کنیم. خانم دیانا رحیمی یکی از جوان‌ترین شاخ هاي اینستاگرامی می باشد. او در شبکه هاي اجتماعی مختلف مثل اینستاگرام، یوتیوب، تیک تاک و… فعالیت داشته و با تولید محتوا بـه شهرت رسیده اسـت. این چهره بـه همراه یک گروه مشهور فعالیت داشته و توانسته اند توجه میلیون‌ها کاربر شبکه هاي اجتماعی را جلب کنند.

 

با ظهور شبکه هاي اجتماعی، افراد راه جدیدی برای کسب شهرت و درآمد پیدا کرده اند. این روزها چهره هاي مشهور در اینستاگرام، یوتیوب و تیک تاک، شهرتی هم تراز با خواننده ها و بازیگران معروف دارند. عده اي از این افراد کـه «شاخ» نامیده می‌شوند، دارای میلیونها فالوور می باشند. آنها هم چنین درآمد بسیار بالایی از این راه داشته و برخی چند میلیارد تومان در ماه پول درمی آورند.

بیوگرافی دیانا رحیمی ،عکس های جدید دیانا رحیمی

یکی از این چهره ها دیانا رحیمی می باشد کـه مدتی اسـت بسیار مشهور شده اسـت. پیج اینستاگرام دیانا رحیمی نزدیک بـه 3 میلیون دنبال کننده دارد کـه رقم قابل توجهی اسـت. وی بـه همراه عده اي از دوستان خود دراین شبکه اجتماعی بـه تولید محتوا پرداخته اند. مـا در ادامه می‌خواهیم اطلاعات جالبی درمورد این شاخ اینستاگرامی را برای علاقه مندان بـه اشتراک بگذاریم. با پاس ناز همراه باشید.

 

بیشتر بخوانید: پرطرفدارترین شاخ های مجازی ایران چه کسانی هستند؟

 

دیانا رحیمی کیست؟

دیانا رحیمی متولد 12/9/1381 در تهران می‌باشد، او یکی از چهره هاي مشهور در اینستاگرام اسـت کـه در ساخت ویدیوهای فان و عاشقانه بـه شهرت رسیده اسـت. باید بگوییم کـه دیانا فعالیت خودرا بیشتر صرف ضبط کلیپ هاي طنز و عاشقانه و‌… در اینستاگرام معطوف کرده اسـت ودر حال حاضر بیش از «2.8 میلیون نفر» فالوور دارد.

دیانا رحیمی کیست ،بیوگرافی دیانا رحیمی

قد دیانا رحیمی 167 هست و هم چنین رنگ مورد علاقه او بنفش اسـت و لباسهای لانگ نیز دوست دارد. وی دریک خانواده ي کم جمعیت متولد شده و تک فرزند می باشند. جالب اسـت بدانید کـه او خواهر و برادری ندارد اما طبق گفته ي خودش دوستانی صمیمی دارد کـه از خواهر و برادر واقعی بـه ایشان نزدیک تر هستند.

 

بیشتر بخوانید: شاخ های اینستاگرام جهان در سال 2023

 

سن دیانا رحیمی

باید بگوییم کـه این چهره در حال حاضر 22 ساله اسـت. وی باوجود این سن پایین توانسته موفقیت هاي بسیار زیادی کسب کرده و بـه یک چهره مشهور تبدیل شود.

سن دیانا رحیمی ،بیوگرافی دیانا رحیمی

تحصیلات دیانا رحیمی

او فارغ‌التحصیل رشته انسانی اسـت و بعد از دوران دبیرستان کم کم وارد عرصه ي اینستاگرام شد و پس از مدتی فعالیت در اینستاگرام و استقبال خوب کاربران باعت شد بـه صورت حرفه اي کارش را ادامه بدهد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی محمد امین کریم پور و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

 

ازدواج و همسر دیانا رحیمی

خانم دیانا رحیمی ازدواج نکرده و مجرد می‌باشد. او تا کنون درمورد ازدواج یا ملاک و معیارهایی کـه برای ازدواج دارد صحبت نکرده اسـت.

همسر دیانا رحیمی ،ازدواج و همسر دیانا رحیمی

دیانا رحیمی و ارسلان کاشی

شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر رابطه دیانا رحیمی و ارسلان کاشی منتشر شده کـه توسط این چهره ها رد یا تایید نشده اسـت. تا امروز بنظر می‌آید کـه این ها فقط شایعه بوده و رابطه عاطفی بین آنها وجود ندارد.

 

دیانا رحیمی و نیکا فلاحی

دیانا با «نیکا فلاحی» رابطه نزدیکی داشته و با مهاجرت نیکا بـه ترکیه بسیار غمگین و افسرده شده بود. اما بعد ازآن با دیگر اعضای اکیپ از بـه فعالیت در اینستاگرام ادامه داده ودر جدید ترین موزیک یاکوزای خلسه رو بـه سبک خودش بازخوانی کرده اسـت.

 

بیشتر بخوانید: شاخ های اینستاگرامی چقدر درآمد دارند؟

 

نکات جالب درمورد دیانا رحیمی

دیانا یکی از چهره هاي مشهور در فضای مجازی می‌باشد و با تولید فیلمهای فان وعاشقانه مشهور شده اسـت و تا بحال بیشتر از 2.8 میلیون فالوور دارد. خانم دیانا و دوستانش یک گروه و اکیپ دوستانه دارند کـه بـه تولید محتوا در اینستاگرام می پردازند. ویدیو هاي منتشر شده توسط انها در فضای اینستاگرام بازدید هاي چند هزار نفری را شامل میشود.

نکات جالب درمورد دیانا رحیمی ،تحصیلات دیانا رحیمی

او هم چنین با اکیپ «نیکا فلاحی»، «ارسلان کاشی» ، «عسل ایزدیان» ، «متین امینی» ، «محمد روشنفکر»، «رضا برزگر» و «عباس» اقدام بـه ساخت ویدیو میکند،هر یک از افراد این اکیپ از فالوور هاي زیادی بهره مند هستند. این گروه دوست داشتنی با توجه بـه این کـه بین دهه هشتادی ها طرفداران زیادی را جذب کرده اند، شهرتی زیادی در فضای اینستاگرام دارند.

عکس پروفایل دیانا رحیمی

خانم دیانا رحیمی یکی از طرفداران پر و پا قرص تیم استقلال تهران اسـت، او در بیشتر بازی هاي دربی برای تیم پرسپولیس کری خوانی می‌کند. شایعاتی در مورد رابطه ي ایشان با ارسلان کاشی و دیگر دوستانش شده بود کـه هیچ کدام حقیقت نداشت. آنها فقط دریک اکیپ هستند و باهم کلیپ هاي اینستاگرامی درست میکنند.

پیج اصلی دیانا رحیمی ،صفحه اینستاگرام دیانا رحیمی

پیج اصلی دیانا رحیمی

diyana.rh2@