جستجو در پارس ناز

بیوگرافی روژین رحیمی طهرانی و همسرش + عکس های اینستاگرام

بیوگرافی روژین رحیمی طهرانی و همسرش + عکس های اینستاگرام

بیوگرافی روژین رحیمی طهرانی و همسرش 

دراین پست، بیوگرافی روژین رحیمی طهرانی و همسرش را مرور میکنیم. خانم روژین رحیمی طهرانی یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون کشورمان می‌باشد. وی با بازی در سریال امنیتی خانه امن بـه شهرت رسید. هم چنین او سابقه بازی در فیلمهای سینمایی و دیگر سریالهای پربیننده را دارد. مـا در ادامه اطلاعات کاملی درباره این بازیگر جوان و زیبای کشورمان رابه اشتراک گذاشته ایم.

 

روژین رحیمی طهرانی کیست؟

ایشان از هنرمندان با سابقه و توانمند سینما و تلویزیون بوده کـه در ۴ مهر ۱۳۷۲ در شهر تهران چشم بـه جهان گشوده اسـت. او در رشته تئاتر تحصیل کرده و لیسانس این رشته را دریافت نموده اسـت. با حضور در عرصه تئاتر موفق شده کـه وارد بازیگری شود چندین سال در کار تئاتر فعالیت داشت.

بیوگرافی روژین رحیمی طهرانی و همسرش 

این بازیگر تا کنون، چند نمایش را بازی کرده اسـت از مهم ترین کارهای تئاتر او می توان بـه گل و قداره ساخت آقای بهزاد فراهانی درسال ۱۳۹۴ اشاره کرد کـه بازی او بـه خوبی دیده شد.

 

نحوه ورود به حرفه بازیگری

او می گودی: بازیگری برای مـن یکی از راه هاي شناخت اسـت. از کودکی این را فهمیده ام و بنظر مـن نقش و بازیگر هردو بـه زندگی هم کمک میکنند. بازیگر با تمام داشته ها و بـه ظاهر نداشته هایش برای زنده شدن نقش تلاش می‌کند ودر عوض نقش بـه او درک جدیدی هدیه میکند. این درک جدید همان هدف مـن از بازیگری اسـت.

روژین رحیمی طهرانی

دوست دارم با بازی کردن و زنده کردن آدم ها، حیوانات، دیگر موجودات و حتی اشیاء وجود آنها را بهتر درک کنم. این یک رشد اسـت و شاید از این طریق کم کم یاد بگیریم ویژگی هاي انسانی خودم، مثل قضاوتگری را بهتر نظارت کنم. در بازیگری رنج و لذت هم زمان وجوددارد، رنج واکاوی خود و دیگران همراه با لذت رشد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی مرجان مومنی و همسرش + عکس های اینستاگرامی مرجان مومنی

 

ازدواج و همسر روژین رحیمی طهرانی

این چهره مجرد اسـت و تا کنون ازدواج نکرده اسـت. حواشی زیادی در مورد زندگی شخصی اش وجود داشت کـه هیچکدام حقیقت ندارد.

 

روژین رحیمی طهرانی چگونه مشهور شد؟

رژین رحیمی در زمینه نمایش فعال بود تا این‌کـه درسال 1394 برای نخستین بار جلوی دوربین رفت ودر فیلم بـه کارگر ساده نیازمندیم بازی کرد. دراین فیلم کـه منوچهر هادی آنرا کارگردانی کرده بازیگران مطرحی مانند آتیلا پسیانی، یکتا ناصر، سیامک صفری، سحر قریشی، مهران احمدی، فاطمه رستمی و بهرام افشاری حضور داشتند و بازی درکنار این هنرمندان برای رحیمی تجربه خوبی بود.

روژین رحیمی طهرانی بازیگر

روژین رحیمی طهرانی درسال ۱۳۹۱ در فیلم سینمایی اختاپوس نخستین تجربه حرفه‌اي خودرا در سینما کسب کرد. فیلمی بـه کارگردانی سید جواد هاشمی کـه تجربه بسیار خوبی برای خانم روژین رحیمی طهرانی بود تا بتواند بـه صورت حرفه اي در زمینه بازیگری در مقابل دوربین ظاهر شود. از این فیلم میتوان بعنوان نخستین تجربه جدی برای بازیگری این بازیگر دریک فیلم سینمایی نام برد.

 

رحیمی طهرانی دراین فیلم کـه دربخش کودک و نوجوان ساخته شده بود درکنار بازیگران بزرگی هم چون محمدرضا شریفی‌نیا، امین حیایی، گوهر خیراندیش، ترلان پروانه، امین زندگانی، نیلوفر خوش خلق و… بـه ایفای نقش پرداخت. اما دومین حضور این بازیگر در جلوی دوربین فیلم سینمایی کارگر ساده نیازمندیم بـه کارگردانی منوچهر هادی می‌باشد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی مینو آذرمگین و همسرش + مصاحبه و عکس های جدید مینو آذرمگین

 

بازی در سریال خانه امن

پس از نقش آفرینی در فیلم سینمایی «کارگر ساده نیازمندیم» سال 1399 در یکی از نقش هاي اصلی سریال خانه امن بازی می‌کند و بـه محبوبیت زیادی رسیده اسـت. دراین سریال، پرونده هاي امنیتی بـه پرونده هاي مفاسد اقتصادی گره میخورد و داستان با این دو بال پیش میرود. مفاسد اقتصادی سریال، در قالب پولشویی رخ می‌دهد کـه هدف، تامین بودجه برای فعالیت تروریست ها علیه ایران اسـت.

همسر روژین رحیمی طهرانی

در ادامه داستان، ابعاد «خانه امن» بزرگ‌تر میشود و بـه سیاست هاي بین المللی ایران ورود می‌کند. نکته دیگر این‌کـه «خانه امن» بطور مبسوط بـه خانواده ماموران امنیتی می‌پردازد. این سریال چالش هایي کـه خانواده ماموران امنیتی بـه واسط شغلشان با آن دست و پنجه نرم میکنند را روایت کرده اسـت.

 

سریال احضار

او در سریال احضار نقش پرستو را بر عهده داشت ودر این باره میگوید: اصولا پیشنهادات خیلی ناگهانی را نمی پذیرم. چون ترجیح میدهم زمان برای ارتباط با نقش داشته باشم. اما واقعا خیلی ناگهانی نقش پرستو بـه مـن پیشنهاد شد و تازه نقش در حال نوشته شدن بود، هیچ زمانی برای آمادگی نداشتم.

فیلم های روژین رحیمی طهرانی

اما چون کارگردان علیرضا افخمی بود، دوست داشتم کـه کار کردن با ایشان را تجربه کنم. سریال او یک فرشته بود را هنوز هم یادم اسـت و آنرا دوست داشتم. فکر کردم شاید وقت دیگری فرصت کار کردن با ایشان پیش نیاید درنتیجه تصمیم گرفتم نقش تازه در حال نوشتن را بپذیرم و با اعتماد بـه کارگردان خودم رابا خواست او هماهنگ کنم.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی تیما تقی زاده و همسرش + عکس های اینستاگرامی تیما تقی زاده

 

نظر روژین رحیمی طهرانی درمورد شهرت

او میگوید: فکر می‌کنم برای دیده شدن در دنیای تصویر مانند رسیدن بـه هر کار و شغل دیگری، هم راه هاي منفی وجوددارد و هم مثبت. مثل هر کار دیگری می توان پارتی بازی کرد و رشوه داد یا برای یادگیری این حرفه زمان و انرژی گذاشت، تجربه کرد، صبر کرد و فرصت ها را غنیمت شمرد.

نکات جالب درباره روژین رحیمی طهرانی

هر کس راه خودرا پیدا می‌کند. ولی بنظر مـن راه اول فقط کمک می‌کند شخصی دیده شود نه این‌کـه بازیگر شود. بسیار بازیگران خوبی را در تئاتر می شناسم کـه در تصویر دیده نشده اند. حتی بعضی از آنها نمیخواهند وارد دنیای تصویر شوند، اما این از شایستگی انها در بازیگری کم نمی‌کند.

 

دوست دارم نقش هایي را بازی کنم کـه موقعیت و شرایط زندگی آنها با مـن تفاوت زیادی دارد، دوست دارم در عالم بازیگری تجربیاتی بکنم کـه احتمالا تا پایان عمر در چهارچوب زندگی شخصی خودم، انها را تجربه نکنم. دوست دارم فرصت کار کردن با بهرام بیضایی، داریوش مهرجویی و اصغر فرهادی را داشته باشم.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی طناز فراهانی شاخ اینستاگرام معروف + عکس های طناز فراهانی

 

نظر روژین رحیمی طهرانی درمورد تاثیر چهره در بازیگری

وی توضیح میدهد: از نظر مـن کسی خوش چهره اسـت کـه کاریزماتیک باشد. اگر بازیگری کاریزما داشته باشد بسیار جذاب اسـت، اگر منظور شـما زیبایی ظاهری چهره اسـت، باید بگویم زیبایی می‌تواند بر اساس معیار هـای زمانه و مد باشد. یا بر اساس سلیقه ي شخصی، بـه هرحال یک کارگردان خوب از علم زیبایی شناسی کارش بهرمند اسـت.

عکس های روژین رحیمی طهرانی

اوست کـه مشخص میکند کاراکتر فیلمش باید چـه چهره اي داشته باشد. بنظر مـن انتخاب چهره هاي یکسان و بر اساس معیار هاي مد روز، بدون درنظر گرفتن نیاز کاراکتر، نشانه ي سطحی بودن کار کارگردان اسـت. خودم چهره خودم را دوست دارم و بخاطر سلامتی خدا را شکر میکنم. ولی می‌دانم کـه زیبایی و زشتی هردو درمن وجوددارد.

اینستاگرام روژین رحیمی طهرانی

پیج اینستاگرام روژین رحیمی طهرانی

rozhin_rahimi_tehrani@