پارس ناز پورتال

بیوگرافی سارا حاتمی و همسرش + عکس های جدید سارا حاتمی

بیوگرافی سارا حاتمی و همسرش + عکس های جدید سارا حاتمی

بیوگرافی سارا حاتمی و همسرش 

دراین پست، بیوگرافی سارا حاتمی و همسرش را مرور میکنیم. خانم سارا حاتمی یکی از جوان‌ترین بازیگران سینما و تلویزیون می باشد کـه موفق بـه کسب جوایز معتبر شده اسـت. این چهره بیشتر بخاطر بازی در سریال زخم کاری شناخته می‌شود. جالب اسـت بدانید کـه او از دوره نوجوانی یعنی حدود 12 سالگی وارد این حوزه شده اسـت. مـا در ادامه اطلاعات جالبی درمورد این بازیگر رابه اشتراک گذاشته ایم.

 

سارا حاتمی کیست؟

سارا حاتمی در خرداد ۱۳۸۴ در تهران بدنیا آمد. او دریک خانواده چهار نفره بدنیا آمد و یک برادر بزرگ تر از خود دارد. وی در دبیرستان رشته ریاضی فیزیک را ادامه داد و بـه واسطه حمایت هاي مادرش وارد عرصه بازیگری شد. حاتمی حرفه خودرا از ۱۲ سالگی شروع کرد و بـه گفته خود ناتالی پورتمن بازیگر آمریکایی را همواره برای الگوگیری در ذهن خود داشت.

بیوگرافی سارا حاتمی و همسرش 

خانم حاتمی دو سال قبل از بازی در سریال زخم کاری در تئاتر فعالیت داشت و یکی از بازیگران نمایش حکایت لوطیان مرد رند، محسوب می شد، این نمایش از آبان تا آذر ۱۳۹۷ اجرا می شد. او در کلاس هاي آموزشی اشکان خطیبی شرکت می کرد و بـه واسطه این هنرمند بـه کیومرث مرادی معرفی شد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی کتایون ریاحی و همسرش + عکس های جدید کتایون ریاحی

 

خانواده سارا حاتمی

همان طور کـه در بالا گفتیم، حاتمی درسال ۱۳۸۴ بـه‌دنیا آمد. او یک برادر بزرگ تر دارد. رشته تحصیلی حاتمی در دبیرستان، ریاضی فیزیک بود. او بـه‌واسطهٔ حمایت مادرش وارد حرفهٔ بازیگری شد و این حرفه را از ۱۲ سالگی آغاز کرد. بـه گفته او، بازیگر آمریکایی ناتالی پورتمن «همیشه بیشترین نکته را برای الگوگیری در ذهن» او داشته‌اسـت.

همسر سارا حاتمی

ازدواج و همسر سارا حاتمی

باید بگوییم کـه این بازیگر تا کنون ازدواج نکرده و مجرد می‌باشد.

 

فیلم ها و سریال های سارا حاتمی

او درمورد ورودش بـه حرفه بازیگری می‌گوید: مـن از بچگی بـه اینکار علاقه داشتم و اصلا یکی از آرزوهای مـن اسـت. همین حالا احساس می کنم مسئولیتی روی دوشم دارم و سعی میکنم یاد بگیرم و پیشرفت کنم. چون فکر میکنم تا آخر هرچقدر هم کـه کار کنم باز چیزی وجوددارد کـه بلد نیستم. راه زیادی برای یاد گرفتن دارم و اصلا برنامه‌ام همین یادگیری اسـت.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی سیاوش چراغی پور و همسرش + عکس های جدید سیاوش چراغی پور

 

سارا حاتمی در سریال زخم کاری

آقای کیومرث مرادی انتخاب بازیگر را برای سریال زخم کاری سال ۱۴۰۰ برعهده داشت. سارا حاتمی توانست نخستین تجربه بازیگری اش با بازی در سریال زخم کاری بـه دست بیاورد. او دراین سریال نقش دختری ساده و سردرگم بنام مائده را برعهده داشت کـه عاشق یکی از خویشاوندانش میشود.

بیوگرافی سارا حاتمی در زخم کاری

در مراحل تولید سریال زخم کاری، سارا حاتمی با بازیگر حرفه اي جواد عزتی همکاری داشت و قبل از شروع فیلم برداری در کلاس هاي سوارکاری شرکت می کرد. او عنوان کرده اسـت کـه نقش خودرا با پارتی بازی نگرفته برای بازی در سریال چیزهای بسیار زیادی یاد گرفته اسـت.

 

سارا حاتمی در فیلم کت چرمی

سارا حاتمی یکی از ۱۴۰ نفر داوطلبی بود کـه برای بازی در فیلم کت چرمی تست بازیگری داد. او دراین فیلم نقش نوجوانی بنام ثریا را بازی می کند کـه بـه اعتیاد مواد مخدر گرفتار میشود. نقش سارا حاتمی در کت چرمی با نقش او در سریال زخم کاری بسیار متفاوت بود. این بازیگر برای بازی در فیلم بـه کمپ هاي ترک اعتیاد مراجعه می کرد تا با افراد درگیر در دام اعتیاد تعامل داشته باشد.

بیوگرافی سارا حاتمی در فیلم کت چرمی

خانم حاتمی درمورد نقش ثریا می‌گوید: بخشی از این شخصیت این اسـت کـه درگیر اعتیاد اسـت. او نوجوانی اسـت کـه تازه مصرف مواد مخدر را شروع کرده اسـت. علاقه‌ام بـه این نقش باعث شد آنرا زندگی کنم و حتی هم اکنون دلتنگ او هستم. عادت کرده بودم کـه ثریا را زندگی کنم. خیلی هم غیرمنتظره بود کـه در نخستین تجربه سینمایی بتوانم این جایزه را دریافت کنم.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی فاطمه کیاپاشا مجری مشهور + حواشی و عکس های جدید فاطمه کیاپاشا

 

سیمرغ بلورین سارا حاتمی

فیلم کت چرمی در ۴۱ امین جشنواره فیلم فجری در بهمن ۱۴۰۱ روی پرده رفت و سارا حاتمی توانست برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شود. سارا حاتمی برای بازی دراین اثر بـه موفقیت بسیار زیادی دست پیدا کرد، منتقدی در خبرگزاری فارس، نقش‌آفرینی «درخشان و تأثیرگذار» حاتمی را تنها نکته مثبت فیلم و نورنیوز نیز وی را برترین بازیگر فیلم دانست.

بیوگرافی و عکس های سارا حاتمی

او میگوید: زمانی کـه برای اینکار قرارداد بستم اصلا نمی دانستم در جشنواره شرکت می کند. چیزی کـه برایم مهم بود، شخصیتی بود کـه نقشش را بازی میکردم و خیلی دوستش داشتم. همان طور کـه آقای میرزامحمدی هم در نشست گفت، ۱۴۰ نفر برای این نقش تست دادند کـه مـن توانستم نقش را بگیرم و تمام تلاشم را کردم کـه بتوانم آن رابه بهترین شکل بازی کنم. چون از همان اول علاقه شدیدی بـه این نقش داشتم.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی پسر و عروس فاطمه گودرزی + عکس

 

تشکر سارا حاتمی از جواد عزتی

این بازیگر توضیح می‌دهد : جواد دراین زمینه بـه مـن کمک‌هاي زیادی انجام داد و صحبت‌هاي او، برای مـن دستاوردهای مثبتی در شیوه بازی بـه همراه داشت. میتوانم بگویم هر موقع کـه سکانسی داشتم کـه ایشان بازیگر روبه‌رویم بود با سعه صدر بـه مـن کمک می کرد کـه بازی مـن درست و منطقی باشد و حس مناسب رابه دست بیاورم.

فیلم های سارا حاتمی

آقای جواد عزتی بازیگر متعهدی اسـت کـه فقط بـه فکر خودش نیست و هوای بازیگران جوان را دارد و از هیچ کمکی دریغ نمیکند… او تا موقعی کـه کار درست نمی‌شد، رضایت نمی‌داد تا سکانس بعدی فیلم برداری شود و آن قدر برداشت‌ها ادامه پیدا می کرد تا بـه شکل درست بازی برسیم.

اینستاگرام سارا حاتمی

پیج اینستاگرام سارا حاتمی

sarahatami.official@