پارس ناز پورتال

بیوگرافی سمیرا حسینی و همسرش + عکس های جدید اینستاگرامی

بیوگرافی سمیرا حسینی و همسرش + عکس های جدید اینستاگرامی

بیوگرافی سمیرا حسینی و همسرش 

در این پست، بیوگرافی سمیرا حسینی و همسرش را مرور می‌کنیم. خانم سمیرا حسینی یکی از بازیگران با سابقه و شناخته شده سینما و تلویزیون ایران میباشد. این بازیگر با بازی در سریال هـای کلانتر و صاحبدلان بـه شهرت رسید و بـه چهره ای شناخته شده تبدیل شد. او همچنین با بازی در سریال پربیننده دردسرهای شیرین بـه اوج شهرتش دست یافت. ما در ادامه بـه طور کامل این بازیگر محبوب آشنا می‌شویم.

 

سمیرا حسینی کیست؟

سمیرا حسینی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 28 آبان 1363 در تهران است. وی در خانواده ای 6 نفره متولد و بزرگ شده است و 2 برادر و 1 خواهر دارد. خانواده سمیرا حسینی بـه فعالیت او در تئاتر موافق نبوده و او را سرزنش می‌کردند. ولی وقتی دیدند کـه این خانم بازیگر چقد بـه تئاتر و هنر علاقمند است بـه او کمک کردند تا زمینه پیشرفتش هموار شود.

بیوگرافی سمیرا حسینی

خانم حسینی دیپلم خود را در رشته تجربی گرفته است و فارغ التحصیل رشته تئاتر، گرایش ادبیات نمایشی در مقطع لیسانس از دانشکده هنر و معماری دانشگاه تهران میباشد. باید بگوییم کـه سمیرا حسینی در حرفه بازیگری، کارگردانی، منشی صحنه، مجری و فیلمنامه نویسی مشغول بـه کار است. او تاکنون در فیلم ها و سریال هـای زیادی ایفای نقش داشته است.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی صدف بیوتی «مسائلی» و همسرش

 

ازدواج و همسر سمیرا حسینی

باید بگوییم کـه خانم حسینی تاکنون ازدواج نکرده و مجرد میباشد. البته تصویری از خانم حسینی و یک مرد در فضای مجازی تحت عنوان همسر ایشان منتشر شده است کـه صحت این خبر در دسترس نیست.

 

سمیرا حسینی چگونه مشهور شد؟

 

او در دوران مدرسه همیشه جزو گروه تئاتر بود و در مراسم مختلف مثل دهه فجر در مدرسه بـه همراه همکلاسی هایش نمایش هـای مختلفی را اجرا میکرد.اما در دوران دانشگاه بـه صورت حرفه ای تئاتر را دنبال کرد و در سال ۱۳۸۴ برای اولین در یک سریال تلویزونی بـه نام “در قصه‌ها زندگی میکنند” بازی کرد و سپس در یک مجموعه دیگر بـه نام “زیر یک سقف” دومین تجربه بازیگری خود را کسب کرد.

سمیرا حسینی ،قد سمیرا حسینی

او با سریال “صاحب‌دلان” توانست بـه شهرت زیادی برسد این سریال توسط آقای محمدحسین لطیفی ساخته و در رمضان سال ۱۳۸۵ از شبکه دوم سیما پخش شد. سمیرا حسینی بـه‌صورت جدی از سال دوم دانشگاه با تئاترهای دانشجویی بروی صحنه رفت. با یک سریال مناسبتی 10 قسمتی برای ماه محرم وارد تلویزیون شد اما بـه‌ صورت حرفه ای با سریال صاحبدلان دیده شد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی بهدخت ولیان و همسرش

 

نظر سمیرا حسینی درباره بازیگری

او میگوید: دوست داشتم از همان اول بر اساس توانایی هایم شروع کنم. من در این زمینه تحصیلات داشتم و اصل قضیه را بر این مبنا گذاشتم کـه با توجه بـه تکنیک هایی کـه آموخته بودم باید حرفه ای وارد شوم.

 

گرایش تحصیلی من در دانشگاه ادبیات نمایشی بود، از همان موقع بود کـه دست بـه نوشتن داشتم. یکی دو تا فیلمنامه برای دوستانم نوشتم تا زمانی کـه بازی در مجموعه صاحبدلان بـه من پیشنهاد شد.

سمیرا حسینی بازیگر ،بیوگرافی سمیرا حسینی و همسرش

همان زمان فیلمنامه ای در ژانر دفاع مقدس نوشته بودم کـه وقتی فیلمنامه را در همان دفتری کـه کار صاحبدلان تولید می شد خدمت آقای جودی بردم. از فیلمنامه خوششان آمد و بعد از تصویب طرح در سیما فیلم سعید ابراهیمی فر کارگردانی آن را بـه عهده گرفت. دفاع مقدس را دوست داشتم مخصوصا آن موقع ها کـه بچه بودیم زمانی بود کـه خیلی فیلم ها در این ژانر پخش می شد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی بهار کاتوزی و همسرش

 

فیلم ها و سریال های سمیرا حسینی

 

بازی در سریال کلانتر 3 در سال 1388، رنج پنهان سال 96 و سریال ترور خاموش در سال 97 از کارهای موفق ایشان در تلویزیون میباشد. خانم بازیگر اولین بار با فیلم سینمایی گیس برده سال 85 بازی در سینما را تجربه کرد در این فیلم گلشیفته فراهانی و محمدرضا شریفی نیا هم حضور داشتند، فیلم سینمایی خجالت نکش سال 97 و دخمه سال 98 از دیگر آثار اوست.

فیلم های سمیرا حسینی ،عکس های جدید اینستاگرامی

خانم حسینی در کنار بازیگری دست بـه قلم هم دارد، اولین بار در سال 1388 فیلمنامه آوای گمشده را نوشت گه توسط سعید ابرهیمی فر ساخته شد، فیلم هـای بوی خاکستر حیات، رویا پوچ و پا عریان از آثار دیگر ایشان می باشد. وی معتقد است کـه بـه بازیگری بـه عنوان یک شغل نمیشود نگاه کرد چرا کـه زمان معینی برای درخشیدن در در این عرصه وجود دارد.

 

بعد از آن دیگر حمایتی بـه آن شکل وجود ندارد ولی در حال حاضر او بـه بازیگری بـه عنوان یک شغل توجه دارد. او معتقد است درهای سینما کاملا بسته است و برای ورود بـه سینما نیاز بـه یک ساپورت مالی و یا انسانی وجود دارد و از وجود مافیا ورود بـه سینما را سخت و دشوار کرده است. شاید بـه همین دلیل است کـه خانم حسینی در عرصه بازیگری در سینما فقط در سه فیلم حضور داشته است.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی لیلا بوشهری و همسرش

 

سمیرا حسینی در سریال کلانتر

او درمورد نقش خود در سریال کلانتر می گوید: برای نقش نازنین در این اپیزود انتخاب شدم. فیلمنامه خیلی خوب بود و بـه قول شما فضا را خیلی بازتر کرد. داستان متفاوت بود و جزو اولین دفعاتی بود کـه یک معضل اجتماعی روز در قالب داستان جوان ها را بـه تصویر می کشید. اپیزود «دوستان» نگاهی جدید بود بـه انچه کـه وجود داشت.

 

سمیرا حسینی در سریال آسمان همیشه ابری نیست

وی درمورد نقش خود در این سریال هم میگوید: خیلی اتفاقی برای نقش نسرین انتخاب شدم، حدود 7 ـ 6 ماهی بود کـه پیش تولید کار شروع شده بود و قرار بود 2 روز دیگر کار کلید زده شود ولی هنوز نقش نسرین انتخاب نشده بود. این مجموعه نگاهی نو داشت بـه مسائل روز دختران در اجتماع ما، از ارتباط با اعضای خانواده گرفته تا مسائل و مشکلاتی کـه ممکن است برای یک دختر نوجوان مشکل ساز شود.

 

سمیرا حسینی در سریال دردسرهای شیرین

سمیرا حسینی کـه در سریال نوروزی «دردسرهای شیرین» بازی دارد، درباره این مجموعه مناسبتی و همچنین دشواری هایی صحبت کرد کـه المان هـای کرونا در سطح شهر برای سریال ها ایجاد کرده است. سریال «دردسرهای شیرین» بـه کارگردانی سهیل موفق و تهیه کنندگی سیدعلی اکبر محمودی یکی از پربیننده ترین سریال هـای نوروزی بوده است.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی آذین احرامی و همسرش

 

نکات جالب درمورد سمیرا حسینی

 

بـه گفته خود این بازیگر او در اوغات فراغتش بـه کتاب خواندن، فیلم دیدن و فکر کردن در مورد موضوعات مختلف مشغول است و موضوعات و طرح هایی را کـه بـه ذهنش می رسد بـه شکل مکتوب در می آورد. همچنین او بـه ورزش کردن علاقه دارد و مدتی از وقت خود را صرف ورزش کردن می‌نماید.

نکات جالب درمورد سمیرا حسینی ،بیوگرافی سمیرا حسینی

او میگوید: اتفاقا دوست دارم بیشتر در سینما باشم و این توانایی را در خودم میبینم. نمی خواهم تنها محدود بـه تلویزیون باشم. شاید پیش نیامده ولی دوست دارم بـه زودی یک نقش خوب را در سینما بازی کنم. تا بـه امروز خوشبختانه حتی اگر نقش اصلی کار نبوده ام ولی نقش اصلی دختر را برعهده داشتم و نقشم همیشه در کار موثر بوده.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی گیلدا ویشکی و همسرش

 

عکس های جدید سمیرا حسینی

 

عکس های جدید سمیرا حسینی

زندگینامه سمیرا حسینی

عکس و بیوگرافی سمیرا حسینی

پیج اینستاگرام سمیرا حسینی

 

مطالب پیشنهادی : بیوگرافی متین ستوده + عکس های متین ستوده

 

صفحه اینستاگرام سمیرا حسینی

داستان زندگی شخصی سمیرا حسینی

سمیرا حسینی بیوگرافی و عکس های خصوصی و خانوادگی سمیرا حسینی

بیوگرافی سمیرا حسینی متولد

عکسهای شخصی سمیرا حسینی

پیج اینستاگرام سمیرا حسینی

samirahosseini.official@