پارس ناز پورتال

بیوگرافی علی صادقی و همسرش + عکس و حواشی علی صادقی

بیوگرافی علی صادقی و همسرش + عکس و حواشی علی صادقی

بیوگرافی علی صادقی و همسرش 

دراین مطلب، بیوگرافی علی صادقی و همسرش را مرور می‌کنیم. علی صادقی یکی از مشهور ترین بازیگران کمدی کشورمان می باشد. وی از نوجوانی وارد حوزه بازیگری شده و خیلی زود به شهرت رسید. این چهره از محبوبیت بسیار بالایی در میان مردم برخوردار بوده و میلیونها دنبال کننده در شبکه های اجتماعی دارد. مـا در ادامه زندگی نامه این بازیگر را به اشتراک گذاشته ایم.

 

علی صادقی کیست؟

علی صادقی در فصل پاییز سال ۵۹ در بیمارستان طرفه تهران به دنیا آمد، او فرزند دوم خانواده اسـت. پدر علی صادقی تراشکار و مادرش هم خانه دار اسـت، علی صادقی یک برادر بزرگتر از خودش و یک خواهر کوچک تر دارد. صادقی غیر از بازیگری شغل دوم هم دارد. شغل دوم او فروشگاه کامپیوتر و لوازم جانبی اسـت و یک سوپر مارکت بزرگ هم دارد.

بیوگرافی علی صادقی

باید بگوییم کـه علی صادقی بازیگری را از سال ۱۳۷۰ یعنی در سن ۱۱ سالگی شروع کرد. شروع کار علی صادقی در جلوی دوربین به گفته خودش از مجموعه آفتاب عالم تاب ساخته امیر سماواتی و مازیار حبیبی نیا بود. او در ژانر طنز به ایفای نقش میپردازد و چهره اي دوستداشتنی برای دوستداران فیلم های طنز به شمار میرود.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی آیسان اسلامی و همسرش + حواشی و عکس آیسان اسلامی

 

ازدواج و همسر علی صادقی

باید بگوییم کـه علی صادقی سالهاست ازدواج کرده و متاهل می باشد، چند وقتی در مورد ازدواج علی صادقی با خاله شادونه شایعات زیادی در رسانه ها منتشر شد کـه خودش شخصا در برنامه شام ایرانی این خبر را تکذیب کرد. در سایت های مختلفی دیده می شود کـه علی صادقی ازدواج کرده و متاهل اسـت ولی همسرش ملیکا زارعی نیست.

علی صادقی و همسرش

علی صادقی با انتشار این یک در صفحه اش نوشت: با عرض درود. با همه ی ي ي احترامی کـه به مردم ایرانم دارم. مـن بچه ندارم، با عاملان شایعات و کسانی کـه از قول مـن صحبت های کذب می‌کنند قطعا برخورد جدی خواهم کرد. تا در آینده شاهد چنین رفتار های زشتی برای هیچکدام از بازیگران نباشیم.

 

نکات جالب درمورد علی صادقی

علی صادقی به گیتار برقی علاقه زیادی دارد و اصلاً اهل فوتبال نیست. او فیلم کوچه ي اقاقیا را بیش از بقیه کارهایش دوست دارد و بزرگ ترين آرزویش عاقبت به خیری اسـت. از کارتون های مورد علاقه علی صادقی در دوران خردسالی اش کارتون عروسکی ارگ و جیرجیر، بن و سباستین، گامبا و یونیکو اسب شاخدار اسـت.

عکس های علی صادقی

صادقی می گوید: برای مـن سفرکردن همیشه لذتبخش اسـت. احتمالا به همین خاطر از هر فرصتی کـه ایجاد می شود برای رفتن به سفر استفاده می کنم. برای مـن داخلی یا خارجی بودن سفر اهمیت چندانی ندارد آن چیزی کـه مهم اسـت داشتن یک هم سفر خوب اسـت. در ایران به شیراز و کیش علاقه زیادی دارم.

زندگی نامه علی صادقی

در سفر های بيرون از کشور هم دوست دارم بیشتر دست به کشف بزنم و جاهای گوناگون را بنا بر خصوصیت هایي کـه دارند از نزدیک ببینم. آقای صادقی به موسیقی و نوازندگی بسیار علاقه دارد و از شنیدن موسیقی بسیار لذت می‌برد. علی صادقی اهل ورزش های مثل شنا، اسکی و اتومبیلرانی اسـت. او هیچگاه به فوتبال و بدنسازی علاقه نداشته اسـت.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی طناز فراهانی شاخ اینستاگرام معروف + عکس های طناز فراهانی

 

علی صادقی چگونه معروف شد؟

علی صادقی با بازی در فیلم بهترین تابستان مـن به کارگردانی علی بهادر کـه نگاهی طنز به مقوله جنگ داشت «با دوبله افشین ذینوری» به شهرت رسید. بازی در سریال متهم گریخت، خانه به دوش و مجموعه تلویزیونی بزنگاه درکنار رضا عطاران باعث شد کـه او به اوج شهرت برسد.

فیلم های علی صادقی

آقای صادقی بازی در فیلم مورد علاقه اش جهرم دیار کـه مربوط به محل تولدش اسـت و به کارگردانی ابوالفضل قائدی بود ایفای نقش کرد و جوایز زیادی را کسب کرد. صادقی در کارنامه هنری خود، فیلم هایي چون: «تیغ زن»، سریال های «خانه به دوش»، «دردسر والدین»، «بهترین تابستان مـن»، «زندگی به شرط خنده» و … را به ثبت رسانده اسـت.

 

علی صادقی کـه در سریال های طنز چهره اش شهرت بسیار دارد در سریال های پرمخاطبی از جمله پشت کنکوری ها، کوچه اقاقیا، متهم گریخت، قرارگاه مسکونی و سه در چهار حضور داشت. او هم چنین، در سریال “نون.خ” نقش سیروس، داماد نورالدین خانزاده را بازی می‌کند. دامادی کـه تمام مسوولیتش به گردن پدرهمسرش اسـت و جز دردسر چیزی برای این خانواده ندارد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی فرنوش نیک اندیش و همسرش + عکس های جدید فرنوش نیک اندیش

 

ماجرای دعوای علی صادقی با مهران مهام

او می گوید: مـن تا امروز هیچ حرفی راجع به کاری کـه این آقا و آقایان در حق مـن و خیلی های دیگر انجام دادند، نزدم. حتی چند بار کـه به برنامه زنده تلویزیونی دعوت شده بودم، به مـن گفتند کـه اگر گله و شکایتی داری بگو کـه مـا پخش کنیم، اما باز حرفی نزدم. منتها هم اکنون فکر می‌کنم کـه بد نیست مردم این چیزها را بدانند.

حواشی علی صادقی

مردم باید آگاه باشند کـه اگر بازیگر پرکاری یکدفعه تغییر مسیر میدهد شاید در مسیر این جور آدم ها قرار گرفته. ماجرای اختلاف مـن با مهران مهام هم به سال های دوری برمی گردد. سالهایی کـه رضا عطاران و سعید آقاخانی خیلی سریال سازی می‌کردند. زمان سریال های “متهم گریخت”، “زن بابا”، “سه در چهار” و غیره و مـن از همان سالها دیگری هیچ کاری با این آقایان انجام ندادم.

علی صادقی بازیگر طنز

اول آمدند یک خانه برای رضا عطاران سند زدند. بعد آنرا برای بقیه بچه های گروه تابلو کردند کـه تـو با مـا راه بیا و به عنوان تمام دست مزد یا نصف دست مزد این خانه را بگیر. اینها شگردشان همین اسـت. قرارداد نصفه با بازیگران می بندند و برای مابقی دست مزد را میگویند به جای پول، خانه و از این چیزها به نامت میزنیم!

 

و بعد هم وقتی چند کار با آن بازیگر انجام دادند و به قول مشهور خرشان از پل گذشت، می گویند نه آقا نمی‌شود! یعنی هم دست مزد بازیگر را نصفه می‌دهند و هم استفاده خودشان را میبرند. اینکار رابا خیلی ها کردند. در همان سالها کـه میگویم به جای حساب و کتاب یک خانه به سعید آقاخانی دادند کـه کنار رودخانه ودر طرحی افتاده کـه باید خراب شود!

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی ملیکا شریفی نیا و همسرش + اینستاگرام و عکس های ملیکا شریفی نیا

 

نظر علی صادقی درباره شهرت

او می گوید: دیگر چقدر مـن را ببینند. مـن کـه هم اکنون با صدتا ماسک هم به خیابان بروم از پشت سر مـن را صدا میزنند. ۱۰ سالم بود کـه وارد بازیگری شدم و هم اکنون ۴۰ سالم اسـت. دراین ۳۰ سال به تجربه دیده ام کـه اتفاقا کسی موفق می‌شود کـه فارغ از هر حاشیه و جنجالی راه خودش را می‌رود.

اینستاگرام علی صادقی

پیج اینستاگرام علی صادقی

alissadeghi@