پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

بیوگرافی فرنوش نیک اندیش و همسرش + عکس های جدید فرنوش نیک اندیش

بیوگرافی فرنوش نیک اندیش و همسرش + عکس های جدید فرنوش نیک اندیش

بیوگرافی فرنوش نیک اندیش و همسرش 

دراین مطلب، بیوگرافی فرنوش نیک اندیش و همسرش را مرور میکنیم. خانم فرنوش نیک اندیش یکی از بازیگران جوان سینما و تئاتر ایرانی می باشد. او با بازی در تئاتر و سریالهای پربیننده بـه شهرت رسیده اسـت. وی هم چنین هواداران بسیار زیادی در شبکه هاي اجتماعی دارد. مـا در ادامه زندگی نامه، فعالیت ها و نکات جالب درمورد این بازیگر محبوب کشورمان رابه اشتراک گذاشته ایم.

 

فرنوش نیک اندیش کیست؟

فرنوش نیک اندیش در پنجم مرداد ماه سال ۷۲ در شهر تهران بدنیا آمده ودر حال حاضر بعنوان بازیگر در سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت دارند. دوران مدرسه را در هنرستان رشته بازیگری می خواند و دیپلم این رشته را نیز میگیرد اما در دانشگاه وارد رشته صنایع غذایی می‌شود و تا مقطع لیسانس ادامه می‌دهد.

فرنوش نیک اندیش

او بیشتر بازیگری رابه با حضور در ورکشاب هاي خصوصی و بـه صورت تجربی با بازی در نمایش هاي تئاتر می آموزد. خانم فرنوش نیک اندیش جزو کارگردانان و بازیگران جوان و توانمند تئاتر اسـت کـه در کارهای کارگردانان بزرگی مثل محمد رضایی راد بازی هاي قابل توجهی ارائه کرده اسـت.

بیوگرافی فرنوش نیک اندیش

نیک اندیش درسال هاي اخیر در جشنواره تئاتر استان تهران بخاطر بازی در نمایش خاتون زن پارسا جایزه بهترین بازیگر زن رابه دست آورد و بخاطر کارگردانی تجربه هاي اخیر مورد تقدیر جشنواره قرار گرفت. وی بـه صورت حرفه اي سال ۱۳۹۴ با تئاتر شروع کرد ودر این سال با گروه «تئاتر خانه» بـه سرپرستی محمد رضایی راد مدال افتخار آکادمی سمندریان را بدست آورد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی اشکان اشتیاق و همسرش

 

فیلم ها و سریال های فرنوش نیک اندیش

باید بگوییم کـه در کارنامه هنری او سریال هیولا، فیلمهای سنیمایی «بی حسی موضعی»، «کلمبوس» و تئاترهای پر مخاطب «دوشس ملفی»، «فعل»، «فرشته تاریخ»، «آشپزخونه»، «هامان کشان»، «فردای شب»، «گزارشی از یک اجرا»، «چلچلا»، «خاتون پرده نشین»، «رام کردن زن یاغی»، «مرثیه اي برای ژاله میم» بـه چشم می‌خورد.

فیلم های فرنوش نیک اندیش

فرنوش نیک اندیش بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری هم چون سریال تلویزیونی «آمین»، فیلم سینمایی «کلمبوس» فعالیت داشته اسـت و اخیرا در چندین سکانس در سریال هیولا بـه کارگردانی مهران مدیری در نقش ژینوس ظاهر شده اسـت. ایشان سال ۱۳۹۷ با فیلم سیمایی کلمبوس بـه کارگردانی هاتف علیمردانی کنار چهره هایي چون فرهاد اصلانی و شبنم مقدمی جلوی دوربین رفت.

سریال های فرنوش نیک اندیش

او یکسال بعد با سریال هیولا بـه کارگردانی مهران مدیری در نقش معلم زبان حضور داشت ودر سریال دراکولا در نقش مهوش بـه شهرت رسید. گفتنی اسـت مهران مدیری، محمد بحرانی، نیما شعبان‌ نژاد و سیما تیرانداز نقش‌ هایشان را از فصل قبل یعنی هیولا تکرار می‌ کنند. هم چنین بازیگرانی جدید، بـه گروه بازیگر این فصل ملحق شده‌اند.

 

نظر فرنوش نیک اندیش درمورد بازیگری

او میگوید: مـن کلا عاشق هنر و نه فقط بازیگری هستم. بازیگری برای مـن در هنر اولویت اسـت، ولی بقیه رشته ها را هم دوست دارم و دوست دارم بیشتر در هنر فعالیت کنم. بازیگری برای مـن این شکلی اسـت کـه شـما میتوانید شخصیت هاي مختلف با جهان هاي مختلفی کـه در ذهن شان دارند را بازی کنید و کمتر هنری را سراغ دارم کـه شـما بتوانید این میزان زندگی کردن را در آن تجربه کنید.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی سیما ثابت و همسرش

 

نظر فرنوش نیک اندیش درمورد مهران مدیری

سریالهای آقای مدیری همیشه سریالهای ماندگاری بوده اسـت. هم اکنون مـا قسمت هایي از سریالهای ده سال پیش ایشان را در اینستاگرام می‌بینیم و می‌خندیم. ایشان بالاترین سطح طنز را در کشور مـا کار می‌کنند. مـن سابقه تئاتری داشتم و چند فیلم کار کرده بودم، ولی وقتی دریک سریال با آقای مدیری کار کنید، هم طنز را کامل یاد می‌گیرید.

عکس فرنوش نیک اندیش

این تجربه جذاب و هم شیرین اسـت و هم این کـه خیلی حواسشان بـه شماست کـه سمت کمدی و هجو نروید، چون مـن خودم این سبک کمدی را دوست ندارم. اگر سابقه تئاتری مـن را هم نگاه کنید، همیشه سعی کرده ام کمدی کار نکنم و یک ویژگی دیگر کـه کار کردن با آقای مدیری دارد این اسـت کـه وقتی جلوی دوربین ایشان هستم، بـه شدت احساس آرامش میکنم. شـما خیلی آسان می‌توانید بازی خودتان را ارائه بدهید.

 

فرنوش نیک اندیش در عرصه تئاتر

تئاتر و هنر بازیگری اصولا همه ی زندگی مـن اسـت ودر رابطه با قسمت دوم سوال شـما باید بگویم کـه وضعیت امروز تئاتر را خیلی خوب نمی‌بینم، اما بـه آن بسیار امیدوار هستم. قسمتی از این خوب نبودن می‌دانم تقصیر کروناست و قسمت دیگر هم این کـه از ابتدا تئاتر مهجور بوده اسـت.

زندگی نامه فرنوش نیک اندیش

فکر میکنم تئاتر قبل از کرونا یک مقدار بیشتر از قبل جا افتاده بود. مـا سالن هاي تئاتر را پرتر میدیدیم و این کـه مردم بـه تئاتر رو آورده بودند. با این کـه درصد کمی از مردم در ایران تئاتر میبینند، اما خوشایند بودو انگار داشت جا می افتاد. امروزه بدلیل وجود کرونا ممکن اسـت دوباره همین مسیر را طی کند. دوباره مردم بـه سمت سالن ها بیایند و این هنر را دوست داشته باشند.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی فرزاد فرزین و همسرش

 

نکات جالب درمورد فرنوش نیک اندیش

او می‌گوید: طبق معمول مخاطبان بخاطر نقش هایي کـه بازی کرده ام، تصوری کـه از مـن دارند این اسـت کـه یک آدم مغرور و بـه دردنخوری اسـت کـه همیشه خودش را میگیرد و پز می‌دهد. ولی همینجا اعلام می‌کنم کـه اصلا آن گونه نیست و بدلیل نقش هایي کـه بازی کرده ام، این تصور در ذهن آنهاست.

 

خصوصیات بد و خوب دارم

مـن هم مثل همه ی آدم ها هم خصوصیات بد دارم و هم خصوصیات خوب رفتاری. بستگی دارد کـه در چـه حالی قرار اسـت با خودم ملاقات کنم. اگر در حال خوبی باشم، با خودم خیلی دوست هستم و بـه خودم خوش می گذره. اگر در حال بدی باشم، ممکن اسـت با خودم دعوایم بشود.

نکات جالب درمورد فرنوش نیک اندیش

برای مخاطبان خودم بازی میکنم

نیک اندیش می‌گوید: مـن محصولی را تولید میکنم کـه مصرف کننده هاي آن مخاطبان مـن هستند. خیلی طبیعی اسـت کـه دوست دارم مخاطبان مـن بیشتر باشند. پس حتماً بـه نظریاتشان چـه مثبت و چـه منفی توجه می‌کنم. خصوصا اگر یک کامنت تکرار شود، بیشتر توجه مـن را جلب می‌کند.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی کیمیا بابائیان و همسرش 

 

بیشترین دایرکت هاي فرنوش نیک اندیش

بیشترین دایرکت و مهم‌ترین هایش راجع بـه صدای مـن بوده اسـت. چون مـن صدای بمی دارم و خیلی اوقات صدای مـن رابا آقایان اشتباه میگیرند. دایرکت ها و کامنت ها بیشتر راجع بـه تُن صدای مـن اسـت.

 

بهترین تعریف از فرنوش نیک اندیش

خیلی سعی میکنم سر پروژه ها اخلاق و اصول حرفه اي را رعایت کنم و وقتی از این ویژگی بعنوان تعریف کردن از مـن استفاده می‌کنند کـه فرنوش نیک اندیش در پشت صحنه آدم با اخلاقی اسـت، مـن می فهمم بـه مقصودی کـه داشته ام، رسیده ام و این خیلی مـن را خوشحال میکند.

اینستاگرام فرنوش نیک اندیش

پیج اینستاگرام فرنوش نیک اندیش

farnoushnikandish@