پارس ناز پورتال

بیوگرافی مینو آذرمگین و همسرش + مصاحبه و عکس های جدید مینو آذرمگین

بیوگرافی مینو آذرمگین و همسرش + مصاحبه و عکس های جدید مینو آذرمگین

بیوگرافی مینو آذرمگین و همسرش 

دراین پست، بیوگرافی مینو آذرمگین و همسرش را مرور میکنیم. مینو آذرمگین یکی از بازیگران جوان و زیبای ایرانی می باشد. وی با بازی در سریال پربیننده احضار بـه شهرت رسید. این چهره دارای هزاران هوادار و دنبال کننده در شبکه هاي اجتماعی می باشد. مـا در ادامه با این بازیگر جوان بیشتر آشنا شده و عکسهای وی را هم بـه اشتراک گذاشته ایم.

 

مینو آذرمگین کیست؟

خانم مینو آذرمگین بازیگر جوان و نوظهور تئاتر و تلویزیون متولد پاییز سال 70 در تهران اسـت. دریک خانواده 5 نفری پرورش یافته و یک خواهر و یک برادر هم دارد. وی را اکنون بنام زهره در سریال احضار می شناسند. سریال احضار نام سریال ماه رمضانی علیرضا افخمی کارگردان مشهور اسـت کـه در ایام ماه مبارک رمضان هر شب روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

بیوگرافی مینو آذرمگین و همسرش 

مینو آذرمگین از نوجوانی وارد تئاتر شد و علاقه و پشتکارش وی را بـه یکی از حرفه اي ترین بازیگران تئاتر تبدیل کرد. او با صابر ابر ، الهام کردا و چند تن دیگر از بازیگران سرشناس سینمای کشور ایران همبازی بوده اسـت و نقش هاي ماندگاری را در تئاتر بازی کرده اسـت.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی تیما تقی زاده و همسرش + عکس های اینستاگرامی تیما تقی زاده

 

ازدواج و همسر

مینو آذرمگین ازدواج نکرده و همسری ندارد. البته کـه این ادعا صرفا از نبود عکسهای همسرش در صفحه شخصیش اسـت و بطور قطعیت نمی‌توان گفت مینو آذرمگین متاهل اسـت یا مجرد.

 

فیلم ها و سریال های مینو آذرمگین

البته مینو آذرمگین سوابق بازیگری چندانی ندارد. اما بازیگری رابه صورت کاملا اصولی و از تئاتر آغاز کرده و سریال احضار بـه دنبال درخشندگی او در تئاتر بـه وی پیشنهاد شده اسـت. این بازیگر در سریال احضار بـه خوبی نقش محوله را ایفا کرده و مورد توجه تماشاگران این فیلم قرار گرفته اسـت. وی بازیگر کارش رابا تئاتر آغاز کرده و دو نمایش خیلی مهم در کارنامه کاری او دیده می شود.

مینو آذرمگین کیست

مینو آذرمگین در نمایش «آنا » درکنار بازیگران مطرحی چون صابر ابر ، الهام کردا و پانته آ پناهی ها بـه کسب تجربه و هنرنمایی پرداخته اسـت. باید بگوییم کـه این بازیگر در نمایش « این جا میان شهر » هم با بازیگران نمایش آنا هم بازی بوده اسـت . این نمایش را موسسه فرهنگی این جا میان شهر در ستایش کارهای نمایشی پانته آ پناهی ها ترتیب داده بود.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی طناز فراهانی شاخ اینستاگرام معروف + عکس های طناز فراهانی

 

مینو آذرمگین در فیلم سینمایی قطع فوری

فیلم سینمایی «قطع فوری» بـه کارگردانی و تهیه‌ کنندگی مریم بحرالعلومی از روز چهارشنبه ۶ اردیبهشت‌ماه در سینما هـای منتخب گروه «هنروتجربه» اکران شده اسـت. فیلمنامه این فیلم سینمایی بر اساس طرحی از مریم بحرالعلومی، توسط او بـه صورت مشترک با لیلا نیکزاد بـه نگارش درآمده و قصه‌ اي عاشقانه از شبی کرونایی را روایت می‌ کند کـه زمین لرزه‌اي پنج ریشتری، تهران را می‌ لرزاند.

 

مینو آذرمگین در سریال احضار

خانم مینو آذرمگین تاکنون فیلمهای سینمایی زیادی بازی نکرده ودر این زمینه تجربه اي ندارد. کاراکتر زهره در احضار نقشی اسـت کـه علیرضا افخمی بـه مینو آذرمگین سپرده اسـت. او دختر دایی مائده دیگر بازیگر این سریال اسـت « آدرینا صادقی ». ادرینا با فردی بنام کامرانی در ارتباط بوده، پس از مدتی بـه دلایلی نامشخص کامرانی وی را رها میکند و بـه زهره ابراز علاقه می‌کند.

فیلم ها و سریال های مینو آذرمگین

زهره دراین میان هم بـه کامرانی علاقمند اسـت و هم نمیخواهد دل دختر دایی خودرا بشکند . مائده از او خواسته بود کـه بـه کامرانی بی توجهی کند. اوج جذابیت قصه بـه جایی بر می‌گردد کـه مائده و زهره با دوستان خود سوسن و شکیبا بـه مسافرت شمال می‌روند با اضافه شدن محسن خواستگار مائده و همین طور کینه ورزی هایي کـه این دوستان نسبت بـه یک دیگر دارند اتفاقات جالبی روی می دهد.

مینو آذرمگین بازیگر

در مجموعه تلویزیونی احضار چهره‌ هاي جدیدی حضور دارند کـه بنابر گفته‌ هاي علیرضا افخمی برای اینکار از ۸۰ نفر تست بازیگری گرفته اسـت. از بازیگران حاضر دراین سریال می‌ توان بـه آرش مجیدی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، آدرینا صادقی، مینو آذرمگین، نازنین هاشمی، دینا هاشمی، میلاد میرزایی، افسانه چهره‌آزاد، علی دهکردی و صالح میرزاآقایی اشاره کرد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی فرنوش نیک اندیش و همسرش + عکس های جدید فرنوش نیک اندیش

 

صحبت های مینو آذرمگین درمورد سریال احضار

او می‌گوید: مـا از همان روزهای ابتدای پخش، متوجه شدیم کـه این سریال تماشاگرهای زیادی دارد؛ زیرا با توجه بـه حجم بازخوردهایی کـه می گرفتیم و هم این کـه در ایران کمتر بـه موضوعاتی از این دست میپردازند و آقای افخمی هم این ژانر رابه خوبی می‌شناسند، بنظر می رسید کـه بینندگان درگیر قصه شده‌اند. وی درباره میزان فراگیری این موضوعات در جامعه و ضرورت ساخت این دست هم صحبت کرده اسـت.

عکس های مینو آذرمگین

خانم آذرمگین درمورد آثار جهت آگاهی‌بخشی بـه افراد جامعه گفت: با توجه بـه جبهه‌گیری برخی نسبت بـه این سریال حتی پیش از آغاز پخش و تنها با رونمایی از لوگو و تیزر آن، بنظر میرسد کـه تعداد قابل توجهی از افراد جامعه درگیر چنین محافلی بوده و نسبت بـه صحت آن اعتقاد و خاطرجمعی دارند.

 

حال آنکه سریال “احضار” درصدد رد این اعتقادات خرافی اسـت. بهمین دلیل ساخت و پخش چنین سریال‌هایي بی شک ضرورت جدّي دارد. آذرمگین درباره اتفاقات پیش روی داستان گفت: مخاطب از اتفاقات پیش رو غافلگیر می شود. این بازیگر در آخر گفت: آقای افخمی پدرانه و با صبوری برای تک تک مـا وقت گذاشتند و راهنمایی کردند؛ اما فیلمنامه‌ هم هر انچه کـه باید را در خودش داشت.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی ملیکا شریفی نیا و همسرش + اینستاگرام و عکس های ملیکا شریفی نیا

 

نکات جالب درمورد مینو آذرمگین

خانم مینو آذرمگین علاوه بر بازیگری بـه هنر عکاسی هم علاقمند اسـت ودر این رشته بسیار با تبحر و استعداد اسـت. او هنر عکاسی خودرا اینستاگرام بـه تصویر می‌کشد. علاوه بر این بـه ورزش سوارکاری هم علاقمند اسـت و اسبی بنام جان دارد. البته جالب اسـت بدانید کـه چهره اصلی او با گریمی کـه در سریال احضار داشته بسیار متفاوت و بسیار زیباتر اسـت.

کودکی مینو آذرمگین

صفحه شخصی این چهره در شبکه اجتماعی اینستاگرام با آیدی minooazarmgin ددسترس عموم قرار دارد کـه می‌توانید با فالو کردن او دنبال نمایید و عکسهای بیشتر و با کارهای هنری او اشنا شوید. البته وی فعالیت کمی در فضای مجازی دارد و تعداد کمی عکس خانوادگی از خواهر و برادرش و پدر و مادرش در صفحه شخصی خود بـه اشتراک گذاشته اسـت.

پیج اینستاگرام مینو آذرمگین

پیج اینستاگرام مینو آذرمگین

minooazarmgin@