پارس ناز پورتال

بیوگرافی نگار نیکدل و همسرش + عکس های اینستاگرامی نگار نیکدل

بیوگرافی نگار نیکدل و همسرش + عکس های اینستاگرامی نگار نیکدل

بیوگرافی نگار نیکدل و همسرش 

دراین پست، بیوگرافی نگار نیکدل و همسرش را مرور میکنیم. خانم نگار نیکدل یکی از بازیگران جوان ایرانی اسـت. این بازیگر با بازی در سریال زخم کاری بـه شهرت رسیده و هزاران دنبال کننده در شبکه هاي اجتماعی دارد. مـا در ادامه زندگی نامه نگار نیکدل را بررسی کرده و نکات جالبی درمورد این بازیگر جوان و زیبای کشورمان رابه اشتراک خواهیم گذاشت.

 

نگار نیکدل کیست؟

نگار نیکدل در 31 تیر سال 1376 در تهران بدنیا آمده اسـت. او بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون اسـت کـه فعالیت هاي هنریش را از تئاتر آغاز کرده و سریال زخم کاری نخستین فعالیت حرفه اي او محسوب می شود. مادر نگار نیکدل میترا بهرامی گوینده، روان شناس و مجری تلویزیونی می باشد. همین امر باعث شده تا نگار نیز در سنین پایین بـه بازیگری علاقه پیدا کند.

بیوگرافی نگار نیکدل و همسرش 

نیکدل در رشته بیولوژیک درس خوانده و از این رشته مدرک لیسانس دارد. این بازیگر از همان کودکی علاقه زیادی بـه موسیقی و بازیگری داشته اسـت و هم چنین بـه زبان انگلیسی نیز مسلط می‌باشد و از زندگی شخصی اش اطلاعاتی در دست نیست. درمورد قد و وزن نگار نیکدل باید بگوییم کـه این بازیگر 26 ساله 165 سانتی متر قد و 58 کیلو گرم وزن دارد.

 

ازدواج و همسر نگار نیکدل

خانم نگار نیکدل او مجرد اسـت و هنوز ازدواج نکرده اسـت.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی نیلی افشار و همسرش + عکس های اینستاگرامی نیلی افشار

 

فیلم ها و سریال های نگار نیکدل

با این‌کـه از نمایش هاي تئاتر نگار نیکدل اطلاعاتی وجود ندارد، اما او بازیگری را از سال 1397 بطور رسمی با فیلم کوتاه “رهایی” شروع کرده ودر سریال رحیل بعنوان نقش مکمل حضور یافت. با این حال اکنون حضور او در زخم کاری، حضور حرفه‌اي او در سینما اسـت. مـا در ادامه بـه بررسی فعالیت هاي هنری این بازیگر جوان پرداخته ایم.

بیوگرافی نگار نیکدل

او تاکنون در چندین سریال تلویزیونی و یک فیلم کوتاه بعنوان بازیگر شرکت کرده و موفق بـه جلب توجه مخاطبان شده اسـت. با این‌کـه نگار نیکدل همان‌ گونه جوان اسـت، اما توانسته اسـت با تلاش و پشتکار خود، جایگاه خودرا در عرصه هنر و بازیگری بـه دست آورد. وی از سمبل ستاره ماه تولد خود یعنی سرطان، صمیمیت، شکیبایی و محافظه‌کار بودن رابه خوبی بخود نشان داده اسـت.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی سارا حاتمی و همسرش + عکس های جدید سارا حاتمی

 

نگار نیکدل بازیگر نقش شیدا در سریال زخم کاری 2

نگار نیکدل در زخم کاری در نقش شیدا شفاعت دختر شفاعت بازی می کند. او دراین سریال درکنار جواد عزتی، رعنا آزادی ور، کامبیز دیرباز، مهران غفوریان، الناز ملک، سعید چنگیزیان، الهه حصاری، مرتضی امینی تبار، مه لقا باقری، سید جواد هاشمی، نیوشا علیپور، هادی قمیشی، سهند جاهدی، پانته آ قدیریان، امیر دژاکام، کیومرث مرادی و سهیل قنادیان و … بازی میکند.

بیوگرافی نگار نیکدل ،شیدا در زخم کاری

قسمت اول از فصل دوم سریال «زخم کاری» با عنوان «بازگشت» بـه کارگردانی محمدحسین مهدویان، جمعه ۱۷ شهریور از فیلیمو پخش شده اسـت. فیلمنامه فصل دوم «زخم کاری» بـه صورت گروهی و با سرپرستی محمدحسین مهدویان نوشته شده اسـت و محمدرضا تخت کشیان، تهیه‌ کننده این اثر نمایشی اسـت.

داستان زخم کاری برگرفته از رمان بیست زخم کاری نوشتهٔ محمود حسینی‌زاد اسـت. این رمان درسال ۱۳۸۵ نوشته شد ودر سال ۱۳۹۵ بـه آن مجوز نشر داده شد، اما دقیقاً در زمان آغاز ساخت زخم کاری در آذر و دی ۱۳۹۹ مجوز نشر این کتاب باطل شد و فروش این کتاب ممنوع شد. بهمین دلیل نام این کتاب از تیتراژ زخم کاری حذف گردید.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی تمام بازیگران سریال زخم کاری + عکس های بازیگران سریال زخم کاری

 

نظر نگار نیکدل درمورد سریال زخم کاری

این بازیگر توضیح داده: در کارگاه بازیگری کـه سه سال پیش آموزش می دیدم فراخوان همگانی دادند. مـن هم برای تست بازیگری رفتم. در وهله‌ي اول دستیار محمدحسین مهدویان«سیامک مردانه» از مـن تست گرفتند. بعد از چندین مرحله تست آقای مهدویان حضوری مـن را دیدند. گویا کاراکتر «شیدا» بیشتر از باقی دختر‌هاي منتخب بـه تن مـن نشست و این افتخار نصیب بنده شد.

عکس های نگار نیکدل

بازی درکنار بازیگران این سریال، تجربه‌ي فوق‌العاده‌ جذابی بود. آن‌ها بسیار شریف و دلسوز فضای کار را برایم تلطیف کردند کـه این مسئله آرامش مـن را چندین برابر کرد. حقیقتا مـن نخستین تجربه‌ي حرفه‌اي خودم رابا زخم‌کاری۲ آغاز کردم و احساس مسئولیت زیادی داشتم. باید بهترین خودم را ارائه می‌دادم، جای خطا برای خودم نمی دیدم و این وزنه روی دوشم سنگینی زیادی میکرد.

 

اما خدا را شکر اتمسفر روز بـه روز امن‌تر و آرام‌تر شد تا مـن بتوانم بـه اسانی مقابل دوربین ظاهر شوم. مـا در سینمای کشور ایران کارگردان کاردرست کم نداریم و خیلیها هستند کـه بازی کردن در فیلم‌هایشان برای مـن آرزوست. امیدوارم کـه با نقش‌آفرینی در زخم‌کاری۲ توانسته باشم اعتماد فیلمسازان دیگر و فرصت تجربه‌ي چالش‌هاي سخت‌تری را داشته باشم.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی تمام بازیگران سریال زخم کاری 2 بازگشت + عکس بازیگران سریال زخم کاری 2

 

نظر نگار نیکدل درمورد محمد حسین مهدویان

خانم نیکدل میگوید: محمدحسین مهدویان فیلمسازی بسیار باهوش، دلير و خلاق اسـت. این ذکاوت بـه اسانی در آثارشان هویداست. مـن بسیار خوش‌شانس‌بودم کـه در شروع مسیر بازیگری خودم این تجربه‌ي شیرین رابه دست آوردم، آقای مهدویان در روزهای اول خیلی صبوری کردند تا مـن بتوانم بـه کاراکتر «شیدا» نزدیک‌تر شوم و بازی بـه اندازه‌اي را از خودم نشان بدهم.

بسیار از ایشان یاد گرفتم و امیدوارم در آینده بازهم افتخار همکاری داشته باشم. خوشبختانه بازخوردها بسیار خوب بوده اسـت. درکنار آن سوال‌هاي متعددی هم مدام درخصوص «بازگشت» جواد عزتی«مالک» از مـن می‌پرسند کـه این برایم جالب اسـت. قطعا اثرگذاری نقش مـن بیشتر خواهد شد. نقش «شیدا» در زخم‌کاری۲ روی پلات هملت، کاراکتر اوفلیاست.

سن نگار نیکدل ،قد و وزن نگار نیکدل ،بیوگرافی نگار نیکدل

«شیدا» کم و بیش گره‌ها و اثرگذاری‌هاي خودش را در فیلمنامه دارد. او دختری پاک، تنها و دوست‌داشتنی اسـت. انتخاب اسم این کاراکتر هم بـه نظرم بسیار هوشمندانه بوده اسـت، چرا کـه اوفلیا در هملت هم شیدایی‌هاي خودش را داشته اسـت. سعی مـن بر این اسـت کـه سطح توانایی‌‌‌هایم را تقویت کنم تا در مواجهه با پیشنهادات کاری جدید حرف بیشتری برای گفتن داشته باشم.

اینستاگرام نگار نیکدل

پیج اینستاگرام نگار نیکدل

negarnikdell@