جستجو در پارس ناز

بیوگرافی پسر و عروس فاطمه گودرزی + عکس

بیوگرافی پسر و عروس فاطمه گودرزی + عکس

بیوگرافی پسر و عروس فاطمه گودرزی 

دراین پست، بیوگرافی پسر و عروس فاطمه گودرزی را مرور میکنیم. پویان گنجی و دریا مرادی دشت پسر و عروس فاطمه گودرزی بازیگر مشهور سینما می باشند. این چهره ها هم همانند خانم گودرزی در حوزه بازیگری فعالیت دارند. پسر فاطمه گودرزی و هم چنین عروس او تا کنون در فیلم ها و سریالهای زیادی نقش داشته اند. مـا در ادامه بیشتر با این زوج آشنا خواهیم شد.

 

بیوگرافی پویان گنجی پسر فاطمه گودرزی

پویان گنجی «pooyan ganji» در تاریخ 19 مرداد 1367 در تهران بدنیا آمد. وی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون می باشد و تا بـه امروز در آثار زیادی بـه هنرنمایی پرداخته اسـت. پویان درخانواده اي 4 نفره بدنیا آمده اسـت. مادرش فاطمه گودرزی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون و پدرش هم عبدالرضا گنجی بازیگر و کارگردان تئاتر اسـت.

بیوگرافی پسر و عروس فاطمه گودرزی 

پسر فاطمه گودرزی یک خواهر بنام آوا نیز دارد کـه با هم دیگر رابطه بسیاری خوبی دارند. مدرک تحصیلی پویان فارغ‌التحصیل لیسانس رشته بازیگری و فوق لیسانس کارگردانی می باشد. وی با یکی از هنرپیشه هاي مطرح و مشهور کشورمان بنام دریا مرادی دشت ازدواج کرده اسـت.

فاطمه گودرزی و پسرش

او از همان کودکی علاقه بسیار زیادی بـه بازیگری داشت و بـه واسطه مادر و پدرش کـه در عرصه هنر فعالیت می‌کنند وارد زمینه بازیگری شد. چیزهای زیادی را از مادرش آموخته و همیشه خودش را مدیون او می‌داند. درسال 1390 اولین تجربه بازیگری خودش رابا هنرنمایی در مجموعه تلویزیونی امروز فردا بـه دست آورد.

 

از مهم ترین کار او میتوان ایلدا را نام برد. پویان بـه همراه مادر و همسرش در سریال ایلدا بازی کرده اسـت و نقش یاور در سریال ایلدا را بر عهده دارد. پویان گنجی چند سال گذشته رابطه نزدیکی رابا خانم دریا مرادی دشت آغاز کرد. در ماه مرداد 1398 فاطمه گودرزی با انتشار تصاویر عروسی پسرش و دریا مرادی دشت، ازدواج پویان گنجی را علنی کرد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی مهسا کرامتی و همسرش + عکس های اینستاگرام

 

بیوگرافی دریا مرادی دشت عروس فاطمه گودرزی

دریا مرادی دشت بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون متولد ۱۷ آبان ۱۳۶۸ در تهران اسـت. خانم دریا فعالیت خودرا از سال ۱۳۸۹ شروع کرد. وی بازی در تلویزیون رابا سریال تبریز در مه ساخته محمدرضا ورزی تجربه می کند. او پس از بازی دراین سریال بـه دعوت مهران مدیری در سریال ویلای مـن در نقش بلیپژیت دختر هرمز مشکات حضور پیدا کرد.

بیوگرافی دریا مرادی دشت

او درباره ورودش بـه این عرصه، می گوید بخاطر این کـه در سینما پارتی نداشتم نتوانستم زودتر از اینها وارد این حرفه شوم، اما با تلاش و پشتکاری کـه داشتم و با تکیه بر مهارت و تلاش خودم در بازیگری بـه موفقیت‌هایي رسیدم. دریا مرادی دشت همسر پویان گنجی «پسر بازیگر خوب و توانا فاطمه گودرزی» اسـت. آن‌ها موضوع ازدواجشان را در حاشیه جشن حافظ ۹۸ علنی کردند.

عروس فاطمه گودرزی

خانم گودرزی نیز با انتشار عکسی از این زوج خوشبخت، خبر ازدواجشان رابه همه ی اعلام کرد. دریا مادرش را از دست داده اسـت و یک خواهر بزرگ‌تر از خودش بنام شمین دارد. جالب اسـت بدانید کـه دریا در سریال امروز و فردا بـه کارگردانی حسین قناعت، با همسرش پویان گنجی و مادر همسرش فاطمه گودرزی همبازی شد. وی در تیزرهای تبلیغاتی هم نقش بازی کرده اسـت.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی فرزین محدث و همسرش + عکس

 

نکات جالب درباره پسر و عروس فاطمه گودرزی

پویان گنجی می گوید: در بین مـا کـه موروثی اسـت، از مادر بـه مـن رسیده و خواهرم هم دارد شروع می کند، غریزی این رشته را یاد گرفته ایم. بعد رفتیم و درس آنرا آکادمیک خواندیم، لیسانس بازیگری و فوق لیسانس کارگردانی دارم و کاری جز این هم بلد نیستم. اصالت مـا برمی گردد بـه «لر» و اولین کسانی بودیم کـه پیشنهاد بازی مجموعه هاي قومیتی رابه مـا دادند.

بیوگرافی پویان گنجی

دریا مرادی دشت هم می گویا: مـا هم لر هستیم و اصالتا بختیاری هستیم. اول این کـه برای مـن خیلی جذاب بود کـه بعد از گذشت ده سال با پویان همبازی شوم و این برای مـن یکی از وجه ها بودو دیگر این کـه مـن کلا قومیت ها را دوست دارم، مـن سریال ایلدا را مخصوصا بیشتر چون بـه اصالت خودمان برمی گردد قبول کردم.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی افسر اسدی و همسرش اصغر همت + عکس های افسر اسدی

 

بازیگری پویان گنجی به واسطه حرفه پدر و مادر

خانم مرادی دشت می گوید: پیشینه خانوادگی مـن همیشه ورزش بوده و اصلا هنری نبوده ولی مـن بازیگری را دوست داشتم، این کـه بتوانم زندگی هاي مختلف را تجربه کنم برای مـن جذاب اسـت. هم چنین، پویان گنجی در پاسخ بـه این سوال کـه: چقدر بـه واسطه این کـه پسر فاطمه گودرزی هستید بشما انتقاد می‌کنند، می گوید: بـه همه ی بچه هایي کـه حرفه پدر و مادرشان را دنبال می‌کنند این حرفها را میزنند.

فاطمه گودرزی و عروسش

مـن با همه ی انها رفاقت دارم و باهم این خاطره مشترک را داریم. نمیدانم چرا این اتفاق میوفتد چون در همه ی جای دنیا این اتفاق خیلی هم مثبت اسـت. اما چون مـا در مملکتی زندگی می‌کنیم کـه همه ی چیز پارتی بازی اسـت برای همین صفر یا صد هستیم و همه ی چیز را در برگرفته اسـت. دراین حرفه هم اگر مـن راه مادرم را ادامه بدهم یک نکته منفی برای مـن حساب میشود کـه البته زیاد بـه آن اهمیت نمیدهم.

 

دریا مرادی دشت هم می گوید: بـه مـن هم خیلی می‌گویند شـما عروس فاطمه گودرزی هستید ولی مـن از سال هشتاد و هشت دارم کار می‌کنم. مـن در مدرسه عالی بازیگری دانشگاه سوره و بعد تئاتر کار کردم و چهار سال با گروه آقای مدیری بوده ام. قبل و بعد ازآن تئاتر کار کرده ام ولی خب یک دفعه عکس هاي مـا با خانم گودرزی بولد شد. و بعد ازآن این ها را خیلی بـه مـا میگویند و مـن اهمیت نمی‌دهم.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی ارسطو خوش رزم و همسرش + عکس های ارسطو خوش رزم

 

نقش های مورد علاقه دریا مرادی دشت و پویان گنجی

دریا مرادی دشت: مـن کلا بازیگری حسی هستم و ترجیح مـن کارهای تراژیک و درام اسـت، طنز را هم دوست داشتم و بنظر مـن آقای مدیری نهایت کمدی در کشور مـا اسـت، مـن دلم نمیخواهد با کارگران هاي دیگر طنز را تجربه کنم چون نهایت آن رابا آقای مدیری تجربه کرده ام و برای مـن کافی اسـت، کار با آقای مدیری مثل یک دانشگاه بازیگری اسـت.

عکس خانوادگی فاطمه گودرزی

مـن از یک سالی بـه بعد خودم نخواستم کار طنز کنم چون بـه تکرار می رسیدم، کلا بازیگر حسی هستم و حس کردم حال مـن بعد از نقش هاي تراژیک و درام خیلی بهتر اسـت. پویان گنجی هم می گوید: مـن خیلی دوست دارم نقش منفی بازی کنم، تجربه نداشته ام و پیشنهاد هم نشده و بـه توصیه مادر سراغ آن هم نرفته ام ولی حس می‌کنم در نقش هاي منفی شـما جای بازی زیادی دارید.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی روژین رحیمی طهرانی و همسرش + عکس های اینستاگرام

 

علایق پویان گنجی و همسرش

پویان گنجی می گوید: مـا خیلی سریال میبینیم، سینما می‌رویم اما در خانه فیلم نمیبینیم چون اعتقادی بـه دیدن فیلم سینما در خانه نداریم، خیلی در رابطه با فضای کاری در خانه صحبت میکنیم. حالا چـه خاله زنکی و چـه بحث هنری. دریا مرادی دشت: هم می گوید: قاعدتا بیشتر دوستان مـا در همین حرفه هستند ولی دوستان خارج از این حرفه هم داریم، کلا خیلی خودمان را محدود نمیکنیم.

پویان گنجی و همسرش

این زوج ادامه میدهند: مـا برخلاف دریا کلا کارهای هیجان انگیز را خیلی دوست داریم، مثلاً اسکی روی آب را خیلی دوست داریم، اسب سواری، موتور سواری و رالی خودرو را هم دوست داریم. خانم مرادی دشت ادامه می‌دهد: همین حالا کـه اصلا یادمان رفته تفریحاتمان چـه بوده اسـت و باید بـه آن فکر کنیم ولی حال مـن بیشتر با دو نفره هاي خودمان بهتر می‌شود.

 

مـا اهل پیاده روی هستیم، اهل سینما و کافه رفتن دو نفره و اینها برای مـن خیلی جذاب اسـت. اگر زمان خالی داشته باشم نوشتن بیشتر از هر چیزی حال مـن را خوب می کند. آن ها درمورد بازیگر شدن فرزندشان هم میگویند: خیلی زود اسـت کـه دراین مورد حرف بزنیم، دوست داریم هر کاری می‌خواهد انجام بدهد و بازیگری را هم دوست داریم.

پیج اینستاگرام پویان گنجی و همسرش

پیج اینستاگرام پویان گنجی و همسرش

pooyanganji@