پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بی خوابی خود را با این سه روغن و ماساژ درمان کنید

بی خوابی خود را با این سه روغن و ماساژ درمان کنید

بی خوابی خود را با این سه روغن و ماساژ درمان کنید 

بسیاری هستند که از بیخوابی و درد پا و بدن رنج میبرند اما میتوان با ماساژ دادن این مشکل را برطرف کرد . همه ما می‌دانیم که کم‌خوابی آسیب‌های جدی به بدن وارد می‌کند.

 

بر اساس موسسه ملی تحقیقات سلامت، بچه‌ها، نوجوانان و بزرگسالان به ترتیب به 10 ساعت، 9 تا 10 ساعت و 7 تا 8 ساعت خواب در شبانه روز نیاز دارند اما هستندافرادی که با مشکلات جدی بی‌خوابی مواجه بوده و حداکثر 5 ساعت در شبانه روز می‌خوابند. محققان بر این باورند ماساژ محلولی خاص به کف پاها گره از مشکلات این افراد باز می‌کند.محلول جادویی خواب‌آور متشکل از سه نوع روغن زیر است.

بی خوابی خود را با این سه روغن و ماساژ درمان کنیدروغن معدنی منیزیممنیزیم چهارمین ماده معدنی بدن از نظر فراوانی محسوب می‌شود که البته جذب آن در بدن نسبت به مواد دیگر (کلسیم، پتاسیم و سدیم) از همه سخت‌تر است. ایم ماده مسئول بیش از 300 واکنش شیمیایی درون بدن بوده و نقش بسزایی در کاهش فشارهای عصبی دارد.

 

به عقیده متخصصان سلامت، منیزیم موثرترین ماده معدنی بدن جهت حفظ آرامش و کاهش استرس است. دانشمندان بر این باورند مصرف هر چه بیشتر این ماده معدنی خواب آسوده‌تری را برای افراد به ارمغان می‌آورد.

 

گفته می‌شود، تنها 30 درصد جوانان آمریکایی موفق به مصرف مقدار منگنز مجاز در روز می‌شوند..روغن بابونه اگر از بی‌خوابی رنج می‌برید، بهتر است از روغن بابونه استفاده کنید. این ماده آرامش‌بخش و مسکن با تنش‌هایعصبی مقابله کرده و فرد را برای یک خواب راحت آماده می‌کند..

 

روغن گیاه اسطوخودوس عطر وبوی این گیاه آرامش عجیبی به افراد می‌دهد و روغن آن باعث تنظیم خواب شب و حفظ آرامش می‌شود.بی خوابی خود را با این سه روغن و ماساژ درمان کنید