پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

بعضی افراد برای این‌که زیباتر بنظر بیایند هرکاری میکنند حتی تا جاییکه کارهای ترسناک نیز روی صورت و بدن خود انجام می‌دهند. اگر اکثریت افرادی که ایجاد تغییرات در بدن خودرا علامت اي از بهتر ساختن ظاهر و عملکرد بدنشان بدانند, شاید بتوان با نتیجه ي عملی اینکار ادعایشان را رد کرده و یا پذیرفت.

 

اما بعضی از افراد دست به ایجاد تغییرات بیش از حد ترسناکی در بدن خود میدهند که هیچ توجیهی برای انها وجود ندارد. در واقع بعضی از افراد با سوراخ کردن بدن, تتو کردن, آویخته کردن اشیاء به نقاط خاصی ازبدن یا قرار دادن ایمپلنت هاي ناب خود رابه شکلی درآورده اند که کوچک‌ترین شباهتی به انسان نداشته و باعث شگفتی و البته ترس ما خواهند شد.

 

به گزارش مجله خبری پارس ناز در ادامه می‌خواهیم شما رابا هشت مورد از بدترین و ترسناک ترین تغییراتی که افراد در بدن خود ایجاد کرده اند آشنا سازیم.

 

۱- مرد سوسماری

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

این مرد آمریکایی تصمیم گرفته هست که علاقه ي خود به خزندگان را نشان دهد و بدین غرض تمامی بدن خودرا طوری خالکوبی کرده که شبیه یک سوسمار بنظر برسد. اما وی بهمین تغییر نیز بسنده نکرده و با تیز کردن دندان ها, دو تکه کردن زبان, و قرار دادن ایمپلنت هایي از تفلون روی ابروهایش که به آن ظاهری شبیه

 

شاخ داده اند خودرا بیش از پیش به سوسمار شبیه کرده ست. اما این نیز پایان کار نیست زیرا مرد سوسماری واژه ي “Freak” را نیز روی سینه خود تتو کرده که نشان دهد خود نیز از عجیب‌وغریب بودن اعتقادات و گزینه هایش آگاه هست.

 

۲- لَری پلنگه

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

لری در آستین تگزاس زندگی میکند و روش غیرمعمولی را برای زندگی گزینه کرده هست زیرا او همه ی وقت با خود فکر می‌کند که پلنگ هست. این مرد آمریکایی که خود استاد تتو کردن هست رفته رفته ودر طی 20 سال تمامی بدن خودرا شبیه یک پلنگ خالکوبی کرده هست. حالا ظاهر بدن او شبیه پلنگ بوده و حتی هنگام راه رفتن در خیابان نیز یک لباس نازک ساخته شده از پوست پلنگ به تن دارد.

 

۳- کتی جانگ کمر باریک

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

کتی جانگ را باید یکی از کمرباریک ترین زنان جهان دانست. او 23 ساعت از شبانه روز یک لباس مخصوص باریک کننده کمر به تن دارد و تنها برای دوش گرفتن آنرا از تن در می آورد. بدین ترتیب کمر وی همواره باریک مانده هست. وی 60 سال سن دارد ودر چند دهه از زندگی اش برای رسیدن به چیزی که آنرا کمر باریک بودن مینامند

 

از همین روش بهرهگیری کرده هست. در واقع وی با سایز کمری معادل 38 سانتیمتر در هنگام پوشیدن این لباس مخصوص باریک ترین کمر را در میان زنان جهان دارد.

 

۴- کله نان شیرینی

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

“کله نان شیرینی” نوعی تغییر دادن شکل بدن هست که در کانادا مرسوم شده و حالا در ژاپن به یک ترند تبدیل شده هست. این فرآیند با تزریق کردن اندکی محلول نمکی زیر پوست در ناحیه ي پیشانی صورت میگیرد که آنوقت با فشار دادن بنگاه آن حالتی شبیه نان شیرینی حلقوی روی پیشانی فرد شکل می‌گیرد.

 

۵- مرد گربه اي

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

دنیس, 54 ساله, اهل سن دیگو در کالیفرنیا برای این‌که شباهت زیادی به گربه سانان داشته باشد تلاش بسیار زیادی کرده هست. او پروژه بینی خود رابه کلی تغییر داده, گوش هایش را مورب کرده ودر قسمت ابرود و سبیل نیز با کاشت ایمپلنت هایي خودرا شبیه یک گربه سان کرده هست.

 

۶- زنان گردن دراز

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

زنان کایان, گروهی اقلیت تبتی برمه اي در میانمار میباشند که در سن پنج سالگی نخستین حلقه گردنی شان را دریافت میکنند. هر سال یک حلقه آهنین افزون شده و یا با یک حلقه بزرگتر جای گزین می‌گردد تا گردن زن به ظاهر درازتر بنظر برسد.

 

اما اتفاقی که در واقع رخ می‌دهد دراز شدن گردن نیست بلکه وزن و فشار این جلقه هاي باعث می‌شود که استخوان ترقوه به سوی پایین فشار داده شده و به جناغ سینه بچسبد.

 

۷- زنی با بیشترین پیرسینگ در جهان

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

الین داویدسون رکورد بیشترین مقدار پیرسینگ در جهان را از سال 2000 در دست دارد. او در آن دوران جمعا 462 پیرسینگ روی بدن خود انجام داده بود که 192 مورد آن تنها در ناحیه صورت قرار داشت. در فوریه سال 2009 وی اعلام کرد که شمار پیرسینگ هایش به 6005 مورد رسیده هست که نشان میدهد بطور متوسط از سال 2000 تا 2009 وی هرساله 615 پیرسینگ اخیر انجام داده هست.

 

۸- اتین دومونت

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

اتین دومونت یک روزنامه نگار سویسی هست که درسال 1948 به دنیا آمده, نخستین خالکوبی خودرا درسال 1974 انجام داده و ازآن دوران تا کنون به خالکوبی تمامی بدن خود ادامه داده هست. وی گفته که بین 800 تا 1000 ساعت از زندگی اش را در سالن هاي خالکوبی گذرانده هست. از سال 2002 تمامی سطح بدن او از خالکوبی پوشیده شده و ازآن دوران دومونت به ایجاد تغییر در شکل ظاهری بدن خود پرداخته هست.

 

دراین مسیر وی با گذاشتن یک میله در بینی, حلقه هایي به شعاع 7 سانتیمتر در هردو گوش, قرار دادن پلکسی گلاس «پلاستیکی شبیه شیشه» در بینی و لب ها, قرار دادن حلقه هاي در زیر پوست دستها و همینطور ایجاد یک سوراخ با شعاع 4 سانتیمتر بین لب پایین و چانه اش به طوریکه ریشه دندان هایش دقیقاً واضح میباشند خودرا شبیه انسان هاي اولیه و وحشی فیلم “آخرالزمان” مل گیبسون کرده هست.