پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

تزریق مزوژل ها

تزریق مزوژل ها

کلینیک زیبایی آوان با در اختیار داشتن بهترین دستگاه های روز دنیا و استفاده از متریال مصرفی با کیفیت زیر نظر پزشکان مجرب و متخصص مجموعه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. لطفاً جهت مشاوره و اطلاع از قیمت ها با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید.

تزریق مزوژل ها

مزوژل ها

یکی از موثرترین درمان ها برای رفع چین و چروک و جوان سازی صورت به ویژه در ناحیه چشم استفاده از هیالورونیک اسید است. این ماده با تحریک کلاژن و افزایش خون رسانی آسیب های پوست را ترمیم کند. یکی از اصلی ترین مواد مزوژل هیالورونیک اسید می باشد البته به جز هیالورونیک اسید ترکیباتی مانند:

 

ویتامین ها، مواد معدنی، آنزیم ها، آمینو اسید ها و آنتی اکسیدان ها نیز در آن استفاده شده است. این ترکیبات علاوه بر ترمیم آسیب پوست، آن را آبرسانی کرده و از ایجاد لک و چین و چروک جلوگیری می کند.

 

اگر پوست به هر دلیلی اعم از افزیش سن، بیماری، کاهش وزن و … دچار چین و چروک و افتادگی پوست شده است یا اگر پوست خشک و کدری دارید یا حتی اگر دارای پوست بدون نقصی هستید برای پیشگیری از آسیب ها، بهترین گزینه تزریق مزوژل ها می باشد.

 

پروفایلو

با بالا رفتن سن و کاهش تولید کلاژن و الاستین، پوست دچار چین و چروک و افتادگی می شود. مزوژل پروفایلو با تکنولوژی پیشرفته می تواند برای بازسازی ساختار پوست کمک کننده باشد. تزریق ژل پروفایلو مناسب افرادی است که دارای چین و چروک سطحی می باشند.

 

این ژل از هیالورونیک اسید ساخته شده است که به طور طبیعی در بافت پوست وجود دارد و به همین دلیل با پوست سازگار است. ژل پروفایلو توانایی تحریک و تولید هر چهار نوع الاستین و کلاژن را دارا می باشد. مزایای تزریق ژل پروفایلو عبارتند از:

 

احیای و درخشندگی پوست  – بهبود رنگ و بافت پوست – افزایش حالت ارتجاعی و قوام پوست – رطوبت و آبرسانی عالی به پوست  – بهبود تیرگی دور چشم – بهبود چین و چروک ها بعد از دو هفته از تزریق ژل پروفایلو نتیجه آن نمایان می شود و بسته به شرایط جسمی و سنی فرد معمولاً تا 6 ماه ماندگاری دارد و یک گزینه عالی برای افرادی است که دچار کاهش حجم صورت و تیرگی پوست می باشند.

تزریق مزوژل ها

 جالپرو

این مزوژل ساخت کشور سوئیس است و به صورت چشمگیری می تواند بافت پوست را بهبود بخشد و چین و چروک ها را رفع کند. ترکیبات اصلی آن هیالورونیک اسید و آمینو اسید است که می تواند به سلول های بافت هم بند به نام فیبروپلاست که در زیر پوست قرار دارند و وظیفه آن تولید کلاژن است کمک کند تا خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش دهد و رنگ پوست را بهبود بخشد. جالپرو به دو دسته کلاسیک و اچ ام دبلیو (JALUPRO HMW) تقسیم می گردد.

 

جالپرو کلاسیک : بیشتر مناسب افرادی است که در سنین جوانی دچار مشکلات پوستی از قبیل  افتادگی و چین و چروک شده اند و باید دوره ی درمان 3 جلسه ای را با فاصله زمانی 10 روز انجام دهند.

تزریق مزوژل ها

جالپرو HMW: این نوع مناسب افراد مسن تر و بالای 45 سال می باشد زیرا حاوی هیالورونیک اسید بیشتری است . تزریق جالپرو در 2 جلسه با فاصله زمانی 20 روز انجام می شود.