پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بوتاکس و تزریق ژل باکیفیت عالی در کلینیک رز

بوتاکس و تزریق ژل باکیفیت عالی در کلینیک رز

تزریق ژل و بوتاکس با کیفیت بی نظیر در کلینیک رز

 

تزریق ژل و بوتاکس با کیفیت بی نظیر در کلینیک رز انجام می شود و همچنین سایر خدمات زیبایی از جمله لیزر مو های زائد نیز در اختیار مراجعه کنندگان قرار خواهد گرفت. کلینیک رز یکی از مراکز زیبایی تخصصی است که با دارا بودن یک کادر حرفه ای شامل بهترین جراحان و متخصصان و تکنیسینی کارآزموده و باتجربه خدماتی منحصربفرد را ارائه می دهد.

 

تزریق ژل یکی از بهترین روش های زیباسازی پوست

تزریق ژل در عصر حاضر به عنوان یکی از روش های زیباسازی و جوانسازی پوست شناخته می شود. ژل یک ماده مصنوعی و خاص است که می تواند برای پر کردن برخی از حفرات عمیق صورت و کاربرد های زیبایی دیگر استفاده شود. این تکنیک برای درمان شیار های عمیق پیشانی، خطوط اخم و لبخند، افزایش حجم لب ها و گونه ها و … به عنوان بهترین راهکار درمانی به کار می رود. نوع ژل مورد استفاده و تکنیک تزریق آن، جنبه های مهمی از درمان محسوب می شوند و برای دستیابی به یک نتیجه مطلوب بسیار قابل اهمیت می باشند.

 

تزریق ژل هیچ محدودیت سنی را دربر ندارد. این تکنیک در کلینیک های زیبایی و تخصصی تحت نظر پزشک متخصص انجام می شود و فرمی زیبا و طبیعی را به صورت و نواحی تزریق شده می دهد. افراد باید توجه داشته باشند که حتما به مراکز تخصصی مراجعه کنند چرا که امروزه در سطح بازار انواع ژل های تقلبی و غیراستاندارد در حال ارائه شدن به دست افراد سودجو می باشد که سلامت افراد را به طور جدی تحت الشعاع قرار می دهد.

بوتاکس و تزریق ژل باکیفیت عالی در کلینیک رز

تزریق ژل صورت

 

عملکرد تزریق ژل چگونه است؟

تزریق ژل جزو متداول ترین روش های جدید جهت جوان سازی پوست به شمار می رود. این روش به وسیله تزریق مقدار کمی مواد پرکننده روی پوست صورت برای از بین بردن چین و چروک ها استفاده می شود. تزریق ژل می تواند اختلالات پوستی را در مناطق خاصی که با از دست دادن بافت چربی مواجه می شوند، پر کند. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی در بدن انسان است.

 

هنگامی که چین و چروک ها در نواحی خط خنده و اخم عمیق تر می شوند و صافی و زیبایی صورت ناپدید می شود باید به کمبود این ماده در بدن پی برد. بدین ترتیب پوست صورت چروکیده شده و چهره نشاط، جوانی و شادابی خود را از دست می دهد. ژل پرکننده اسید هیالورونیک به پوست تزریق می شود تا میزان از دست رفته آن جایگزین شده و ظاهر چهره جوان تر شود.

 

تزریق ژل در کدام نواحی مورد استفاده قرار می گیرد؟

 

* تزریق ژل در لب

* تزریق ژل در گونه ها

* تزریق ژل برای حذف خط خنده و اخم

* تزریق ژل برای درمان جای جوش

* تزریق ژل برای درمان چین و چروک های موجود در اطراف چشم

* تزریق ژل برای حذف تیرگی زیر چشم

* تزریق ژل جهت درمان چین و چروک صورت

بوتاکس و تزریق ژل باکیفیت عالی در کلینیک رز

تزریق ژل به لب

 

بوتاکس چیست؟

بوتاکس نام دیگری از سم بوتولینوم است که توسط باکتری Clostridium botulinum تولید می شود. زمانی که تزریق بوتاکس در دوز های کوچک و کنترل شده انجام می شود، می تواند برای کاهش انقباض عضلانی بیش از حد مورد استفاده قرار گیرد. این کار با کاهش موقت یا توقف فعالیت های عضلانی انجام می شود و مانع انتشار سیگنال ها می شود.

 

انتظارات از تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس دارای مزایا و معایبی است که پزشک معمولا درباره آن ها با مراجعه کننده صحبت خواهد کرد و پس از اخذ رضایت آگاهانه این کار را انجام می دهد. تزریق بوتاکس معمولا چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد و به هیچ داروی بیهوشی یا بی حسی نیاز ندارد. سوزن مورد استفاده بسیار کوچک است. ممکن است افزایش ناگهانی اسپاسم عضلانی بعد از تزریق برای چند ساعت یا چند روز مشاهده شود که برطرف خواهد شد.

بوتاکس و تزریق ژل باکیفیت عالی در کلینیک رز

بوتاکس دور چشم

 

نتایج تزریق بوتاکس و مراقبت های بعد از آن

تزریق بوتاکس دارای نتایج فوری است که معمولا 2 تا 14 روز پس از تزریق مشاهده می شود. نباید فراموش کرد که نتایج حاصل از این تزریق عضلانی در عرض 3 تا 5 ماه بازگشت خواهد کرد. بدین ترتیب تکرار درمان عضله را مجددا به حالت استراحت می برد. در واقع هدف واقع بینانه از تزریق بوتاکس جهت کاهش علائم می باشد.

 

* فاصله بین دو تزریق بوتاکس به علت خطر تولید آنتی بادی در مقابل بوتاکس نباید کمتر از 90 روز باشد.

 

* حداقل 4 ساعت بعد از تزریق بوتاکس، ناحیه را مالش یا ماساژ ندهید.

 

* بهتر است 12 ساعت بعد از تزریق بوتاکس، فعالیت سنگین انجام ندهید.

 

* اگر تزریق بوتاکس در اطراف چشم ها باشد، حداقل 4 ساعت پس از تزریق در معرض نور زیاد قرار نگیرید.

 

* قرار گرفتن در معرض گرما تزریق بوتاکس را بی اثر می کند. همچنین استفاده از یک سونا یا حمام داغ و حضور در مکانی که گرمای بیش از حد دارد هرگز توصیه نمی شود.

بوتاکس و تزریق ژل باکیفیت عالی در کلینیک رز

بوتاکس لب

 

نحوه عملکرد لیزر مو های زائد بدن چگونه است؟

لیزر مو های زائد بدن با مواجه شدن پرتو نور با مویی که در حالت رشد است و یا در حالت “فعال” قرار دارد، انجام می شود. این تکنیک به آرامی و به صورت موثر سبب حذف دائمی مو های زائد بدن می شود. پرتو نور توسط رنگدانه پوست جذب می شود و به فولیکول مو آسیب می زند تا مانع از رشد آن در آینده شود. گرمای لیزر باعث آسیب دیدن فولیکول مو بدون آسیب رسیدن به پوست بدن خواهد شد.

 

نتایج لیزر مو های زائد بدن

به طور کلی برای بدست آوردن نتایج بهتر و دائمی افراد باید هر 4 تا 6 هفته یکبار برای لیزر به کلینیک تخصصی مراجعه نمایند. عواملی که می تواند بیشترین اثر را بر نتیجه لیزر مو های زائد داشته باشد تراکم مو، رنگ مو، چرخه رشد مو و منطقه ای که نیاز به لیزر مو های زائد دارد می باشد.

 

مو هایی که تیره تر می باشند خیلی راحت تر با لیزر حذف خواهند شد و مو هایی که نازک و سبک هستند کمی سخت تر برداشته می شوند. درمان با لیزر مو های زائد یک شیوه بسیار ایمن و مطمئن می باشد که توسط متخصصان لیزر در سراسر نقاط دنیا تایید شده است و مراجعه کنندگان نتایج بسیار خوبی را از آن دریافت کرده اند.

بوتاکس و تزریق ژل باکیفیت عالی در کلینیک رز

لیزر مو های زائد صورت

 

 اثربخشی لیزر مو های زائد چه زمانی مشاهده می شود؟

چرخه رشد مو ها دارای سه فاز می باشد. لیزر زمانی می تواند اثربخشی خوبی داشته باشد که مو در مرحله فعال از فاز چرخه رشد خود قرار داشته باشد. پس از اینکه حدود 6 جلسه از دوره لیزر مو های زائد بگذرد می توان نتایج بسیار خوبی را مشاهده کرد.در طول انجام لیزر مو های زائد ممکن است برخی از مو ها از فولیکول ها خارج شوند.

 

سپس در طول 2 تا 3 هفته بعد مو های آسیب دیده از فولیکول ها خارج می شوند و از بین می روند.مویی که رشد می کند به مرور ضعیف تر و کم رنگ تر می شود تا اینکه در نهایت دیگر هیچ رشدی نخواهد داشت. به طور کلی پس از چند جلسه که به طور مرتب جهت لیزر مو های زائد مراجعه می کنید می توانید نتایج را به خوبی مشاهده کرده تا زمانی که 70٪ تا 90٪ مو های زائد از بین بروند و به نتایج قطعی و دائمی نزدیک شوید.