پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)

تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)

تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)

بازیگران و افراد مشهور ایرانی که در اینستاگرام عکس های خود را به اشتراک گذاشتند و طرفداران هم استقبال کردند و ما هم این عکس ها را برای شما به اشتراک گذاشته ایم. 

 

سلفی مادر و پسریِ شیوا خنیاگر و آقا پسرش در داخل ماشین. بانو خنیاگر چنان متفکرانه به دوربین زل زده اند که گویا در موزه لوور پاریس در حال تحلیل محتوایی-تجسمی نقاشی مونالیزا هستند.
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)لیوانِ ته کشیده شده ی استارباکس و ساختمان هایی با سقوف شیروانی. سحر باز به مسافرت خارجی رفته است! سواد انگلیسی هم که ماشالا فولِ فول!
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)سلفی منوچهر هادی با لوکیشن فیلم فراموش نشدنی “چهارشنبه سوری” ساخته اصغر فرهادی که ساختمان رو به رویی لوکیشن کار جدیدش است. در ضمن صبح عالی بخیر! یک آبی به صورت می‌زدید اول صبحی بد نمی‌شد! 
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)سلفی عشقولانه آزاده نامداری و همسر جان.  بله، قصه عشق شما واقعا شنیدنی است آزاده خانم. اصلاً می توانید کتابش کنید انقدر قوی و آموزنده است است. البته در چند جلد!
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)ابراهیم شفیعی، حدیث فولادوند و آرش میراحمدی در سفر اخیری که به برزیل داشتند. 
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)گشت و گذار کیمیا علیزاده و پدر جان در شمال. جنگل‌گردی با وجود کیمیا خیلی خوب پیش میرود. اگر دستتان به تمشک های جنگلی نرسید، یک فیلیپینی خرج شاخه می کند و تمام. خرس و گراز هم که اصلاً جرأت نزدیک شدن ندارند! 
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)نفیسه روشن در اندیشه پیدا کردن روش مناسب برای خودکشی. ضمنِ اینکه دور از جان، باید بگویم شما کم گزینه و حق انتخاب نداری نفیسه خانم. همان باغ وحشی که مدام در آنجا هستی گزینه خیلی خوبی است. یا مثلاً حین پرواز با همسر جان که به قولِ عادل فردوسی پور هیجانش هم خیلی بیشتر است! 
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)رامین پرچمی 43 ساله شد. تبریک به بازیگرِ “بازیگوش” و کاربلد کشورمان. امیدواریم همیشه شاد باشد، مثل همین عکس. جناب مستر بین هم در این جشن خودمانی حضور داشتند.
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)روز گذشته بود که مهدی پاکدل عکسی از آخرین اجرای نمایششان به اشتراک گذاشت و با اختلاف زمانی کمتر از 12 ساعت عکس از تئاتر جدیدشان گذاشت! مهدی جان یک سری هم به خانه و زندگی بزنی بد نیست! حداقل نیمروز میخوابیدی! 
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)دیروز سالگرد درگذشت استاد محمدحسین بهجت تبریزی، شهریارِ غزل و شعر و عاشقانه ها بود. با گریزی کوتاه به “حیدربابا” یاد و خاطره ایشان را زنده می کنیم.
“حیدربابا، یوْلوم سَنَّن کَج اوْلدى (حیدربابا راهم از راه تو جدا شد)

عؤمروْم گِئچدى، گَلَممَه دیم، گِئج اوْلدى (عمرم گذشت و نتوانستم بیایم، دیر شد…)

هِئچ بیلمَه دیم گؤزَللَروْن نِئج اوْلدى (هیچ ندانستم زیبایی هایت چه شدند)

بیلمزیدیم دؤنگه لر وار،‌ دؤنوْم وار (نمی دانستم زندگی پیچ و خم و پستی بلندی دارد )

ایتگین لیک وار ، آیریلیق وار، اوْلوْم وار (جوانی هست، جدایی هست و مرگ هست)”

ترجمه از خودم ^_^
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)مگر نمایش پری تمام نشده بود؟ نامردها تمدیدش کردند؟!  آزاده زارعی در کنار نرگس محمدی و خواهرش سارا – که کمتر از خودش معروف نیست – پس از تماشای این نمایش.
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)دیروز تولد 65 سالگی فرهاد خان آئیش هم بود. تبریک به ستاره درخشان آسمان تئاتر که اگر نبود، تئاتر این روز هایمان چیز زیادی برای عرضه نداشت.
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)هر عکس و پستی که آپلود میشود، کلی دلیل و نکته و هدف دارد که یکی از آن ها اصلی ترین نکته ی عکس است و باقی نکات زیر سایه آن قرار میگیرند. مثلا در این سلفیِ محسن کیایی نکته ی اصلیِ سلفی نه آینه ی سقفی آنجاست، نه کلاه مخملی اش، نه گوشی گران قیمت کاترپیلار و نه کافه ای که در آن است، بلکه نکته اصلی این پست، لوکیشنِ آن است! لندن! 
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)سعید سهیلی میتوانست برای پستِ آرزوی سلامتی عکس بهتری از مهدی ماهانی را انتخاب کند، ولی خب این کار را نکرده است! 
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)سلفی فرودگاهی بهنام صفوی در کنار استاد داریوش ارجمند و اکسسوریِ کاملاً ابداعی شان که تلفیقی از روسری، دستمال گردن و کراوات است، در اصفهان. احتمالاً برای حضور در یک برنامه تلویزیونی و یا حضور در یک جشن و همایش رسمی راهی نصف جهان شده اند. 
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)عکسی که در آینده مایه فخر و مباهات عالم پهلوانی خواهد بود. 
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)آرش برهانی با به اشتراک گذاشتن این سلفی در کنار میلاد میداودی، یاد و خاطره تمامی موقعیت هایی که در معیت هم خراب کردند و خاطره سازی کردند، زنده کرد!
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)باز هم تولد. دیروز علی آقای ضیا سی و یک ساله شد و از حالت صورتش مشخص است که از این موضوع بسیار خوشحال بوده است. در حدی خوشحال است که آدم یاد تیتاپ می افتد! 
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)استوری الناز حبیبی که در آن با خط زیبایش اشاره کرده که به شدت منتظر غذاست. با این خط چرا به فکر پزشک شدن نیافتاده، خیلی عجیب است!
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)الناز جان دو ساعت منتظر این بودی؟! نسبت به قیافه و تصویرش که حس خوبی نداریم، امیدواریم طعم و کیفیتش خوب بوده باشد!
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)خبری شوکه کننده و بسیار غمناک که در ساعات پایانی روز گذشته کام همه مردم ایران را تلخ کرد. بهمن گلبارنژاد، تنها دوچرخه سوار کاروان پارالمپیک کشورمان در حین مسابقه دچار حادثه شد و به همرزمانِ بهشتی اش پیوست. ماجرا زمانی تراژیک تر میشود که باخبر میشویم جناب گلبارنژاد چند سال پیش همسر خود را بر اثر سرطان از دست داده بود.

 

همه مردم از این اتفاق اندوهبار ناراحت و متاثر هستند و نمی توان بیش از این چیزی گفت. آرزوی صبر داریم برای خانواده زنده یاد گلبارنژاد. خانواده ای که در انتظار بازگشت عزیزشان با حلقه ی گل بودند، ولی حالا باید با …

تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)دارد یک ماه میشود که عمو تتل در زندان است، به اتهامِ… وایستا نوک زبونمه،… چیز… به جرمِ … آها الآن میگم… تا آخر مطلب یادم بیاد میگم. 
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)اکران خصوصی فیلم “اینجا کسی نمی میرد” ساخته حسین کندری در سینما فرهنگ، با حضور سارا منجزی. فیلمی که در سینمای هنر و تجربه اکران عمومی خواهد شد. حیف که شوخی با مُردن و سن و سال خیلی کار ترسناکی شده است، وگرنه اسم فیلم از لحاظ سوژه بودن چیزی کم ندارد!
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)پندار اکبری، پرند زاهدی و مهدی لباف در حال آماده سازی دکور صحنه برای یک کار جدید. کار ها را خودِ بچه کنترات برداشته اند که الکی خرج نقاش و بنا داده نشود.
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)یغما و نوید پس از تماشای «ابد و یک روز». فیلمی که در هیئت انتخاب برای اسکار، در حقش ظلم شد. حالا نمیگویم باید حتما انتخاب میشد، ولی بین پنج تای آخر نبودنش خیلی ستم بود. 
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)امیرعلی نبویان و همسر جان در سینما فرهنگ. 
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)عکس جالبی که مهدی پاکدل از خانواده هنرمند حسین کیانی گرفته است. آقا حسینِ کارگردان، رویا خانم میرعلمیِ بازیگر، آقا کارن هم که ایشاالله گزارشگر فوتبال خواهد شد.
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)وقتی با یکی از اقوامِ مهربان و رودربایتی دار تلفنی صحبت می کنی و هِی قربان صدقه ات می رود! 
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)سعید داخ، محمدحسین لطیفی و زهرا اویسی در یک جشن خیریه. همین! باور کنید بی سوژه بودن تصاویر در برخی روزها تقصیر ما نیست!

تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)دو سه شبه که چشمام به دره، خدا کنه که خوابم نبره، تو این قفس که زندون منه، دلم گرفته و منتظره، خدا کنه که خوابم نبره…

(خروجیِ بالفعل شدنِ شعر بالا)
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)یک عکسِ “بدو بِپـر بغل بابایی” از علی دایی و نورا خانم. عکسی که با دیدنش دلم برای بغل کردن دخترِ نداشته ام غنج رفت!آقا مهراب فاطمی هم با سه عدد قلب صورتی پاپیون دار به این عکس واکنش نشان داده است. کامنتی که هیچ جوره به هیچ چیزِ مهراب نمی آید! حالا اگر بدون پاپیون بودند قابل مذاکره بود، ولی این ها، با این روبان های طلایی… نه نه اصلاً راه ندارد!
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)یک عکس خیلی معمولی از فرهاد مجیدی.
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)سلفیِ گوگولی مگولیِ آقا مهران رجبی (البته بعد از عرض سلام و تحیت!) با مهران امامیه که اکثراً او را با کاراکتر “سق سیاه” بیاد می آوریم و یکی از طنزپردازان خوب رادیویی است. 
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)مصطفی کیایی با این پست ضمن عرض تبریک بمناسبت تولد همسر عزیزش، خود را به مدت چند ماه (حداقل تا 25 بهمن ماه!) بیمه بدنه و اعصاب کرد.
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)آنقدر مهراوه و پدر جان در بازگشت به وطن تعلل کردند که خودِ ملیکا دست بکار شد و پیش عزیزانش رفت. در این جا هم دارند با هم “پلک بازی” می کنند. 
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)غزل خانم شاکری در یک گالری. عکس از شهپر آرمات.
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)عکس یادگاری لیندا کیانی در کنار دکتر بدالرمان قریب، از مفاخر زبان و ادبیات فارسی کشورمان و از اعضای پیوسته فرهنگستان زبان و ادب فارسی. آرزوی سلامتی داریم برای همه بزرگانِ این مرز و بوم.
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)سلفی عارف لرستانی و همسر جان در حال آلپ گردی در ارتفاعات فرانسه. 
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)سوال روز: عوامل فیلم “فروشنده” در پنجره طبقه بالایی چه چیزی و یا چه کسی را دیده اند که این گونه به وجد آمده اند؟
1) یک توله پلنگِ مازندران

2) مهران مدیری را که با سیگار لب پنجره آمده

3) سعید عبدولی

4) مسعود فراستی
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)اشوان، خواننده جوان و خوش صدایی که خیلی بی سر و صدا از زیر زمین به روی زمین آمد، خیلی راحت مجوز گرفت و دیشب بدون هیچ ممانعتی کنسرت هم برگزار کرد. خیلی هم عالی! 
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)نگاهِ پر از حرف و دلخوریِ ساره جوانمردی که با دو طلای المپیک به وطن بازگشته و مورد استقبال هیچ مقام نه تنها بلند مرتبه، بلکه متوسط مرتبه و کوتاه مرتبه از وزارت ورزش هم قرار نگرفت! صحبت های ساره پس از این استقبال سرد یا بهتر است بگوییم “عدم استقبال”

 

خیلی جالب بود: فکر نکنند با نیامدنشان ما معلولین از تلاش کردن دلسرد می شویم، بلکه برعکس انگیزه ما برای تلاش بیشتر میشود.سیامند رحمان هم که همراه عزیزان بازگشته به وطن بود در واکنش به این موضوع گفت: دیر وقته، حتماً خواب موندن، انتظاری نیست!
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)گلاره عباسی و شبنم قلیخانی به همراه همسر های محترم در حال بازدید از یک گالری.
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)بار دیگر آسمانی شدن بهمن گلبارنژاد را خدمت همه هموطنان علی الخصوص خانواده ایشان تسلیت عرض می کنیم. امیدواریم که جامعه ورزشی کشورمان دیگر شاهد چنین وقایع تلخی نباشد.
ممنون از تحمل کاستی ها و بی سوژگیِ امروز. تا فردا، یا علی.
تصاویر جدید بازیگران و شخصیت های معروف ایران (113)

 

برترین ها