پارس ناز پورتال

فیلم و سریال
قاصدک 24

درمان بواسیر ، شقاق و یا یبوست

ثروتمندترین فرد اینستاگرام کیست؟

ثروتمندترین فرد اینستاگرام کیست؟

اینستاگرام امروزه علاوه بر اینکه به عنوان یک شبکه اجتماعی پرمخاطب به حساب می رود، یک بنگاه تبلیغاتی و کسب درآمد نیز شده است. به طوری که بسیاری از افراد کسب و کار خود را در این شبکه اجتماعی قرار داده‌اند و روزانه به کسب درآمد مشغول هستند.

 

به نقل از سایت آموزشی برتر آموز، اینستاگرام با چیزی حدود یک میلیارد مخاطب جزو پرمخاطب ترین کانال های بازاریابی است به حدی که سلبریتی ها و افراد معروف بیشتر درآمد خود را از این شبکه اجتماعی دارند.

 

ممکن است بسیاری از افرادی که در حال خواندن این مقاله هستند، درآمد صفر یا حتی ناچیزی از اینستاگرام دارند و جدیدا به فکر یادگیری و آموزش اینستاگرام افتاده‌اند تا بتوانند از این طریق کسب درآمد کنند.

 

تفاوتی نمی‌کند که جزو کدام دسته از افراد هستید، توصیه می‌کنم درآمدهایی که در ادامه برای ثروتمندترین افراد اینستاگرام گفته می شود را مشاهده کنید و انگیزه کسب کنید تا هرچه زوتر کسب و کار خود را در بستر اینستاگرام شکل دهید.

ثروتمندترین فرد اینستاگرام کیست؟

درآمد پیج های اینستاگرامی از چه طریقی امکان پذیر است؟

شاید الان کمتر حوزه ای را پیدا کرد که پیج اینستاگرامی برای آن وجود نداشته باشد و به همین علت روش های کسب درآمد از این طریق بسیار زیاد است. اما به صورت کلی کسب درآمد از چند طریق در اینستاگرام امکان پذیر است که شامل فروش محصول، معرفی محصول، تبلیغات و … است.

 

پیج های زیادی هستند که محصولات خود را در اینستاگرام به فروش می رسانند و از این طریق کسب درآمد می‌کنند. این پیج ها برای اینکه بتوانند محصول خود را به فروش برسانند باید تولید محتوا کنند. یادگیری و آموش تولید محتوا جزو پایه‌ای ترین کارهایی است که هر شخص یا شرکتی که در اینستاگرام فعالیت می کند باید داشته باشد.

 

درآمدهای بسیار بزرگ در اینستاگرام مربوط به افرادی است که فالوور بالایی دارند و جزو افراد مشهور جهان به حساب می روند. جالب است بدانید، بیشترین ثروت و درآمد افراد در اینستاگرام مربوط به کسانی است که بالاترین فالوور را در این شبکه دارند. در ادامه ثروتمندترین افراد اینستاگرام به شما معرفی خواهند شد.

 

کریستینانو رونالدو

بالاترین فالوور در اینستاگرام مربوط به رونالدو ستاره پرتغالی فوتبال جهان است که رقم گران ترین بازیکن تاریخ را نیز به خود اختصاص داده است. این بازیکن سرشناس فوتبال همین الان که با یکدیگر صحبت می کنیم دارای 447 میلیون فالور است و طبق آخرین اخبار هر تبلیغی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام خود قرار می دهد، چیزی حدود 2 میلیون دلار دریافت می کند.

 

کایلی جنر

نفر دوم در لیست ثروتمندترین افراد ایسنتاگرام، یک خانم و کایلی جنر است. تعداد فالووری که هم اکنون این شخص دارد، 342 میلیون نفر است که دارای بیشترین فالور پس از رونالدو به حساب می رود. درآمد این شخص در آخرین اطلاع رسانی که انجام شده است، چیزی حدود 1.65 میلیون دلار است.

 

لیونل مسی

ستاره آرژانتینی و عضو تیم پاری سن ژرمن با دارابودن سومین فالوور زیاد در جهان، بیشترین ثروت را نیز از طریق اینستاگرام کسب می کند. این ستاره فوتبال دارای 331 میلیون فالورر است که از تبلیغات طبق آخرین اخبار، چیزی حدود 1.2 میلیون دلار درآمد دارد.

 

سلنا گومز

سلنا گومز دارای 322 میلیون فالوور است که این تعداد فالوور درآمد حدود 1.5 میلیون دلاری را از هر تبلیغ برای این خواننده به ارمغان آورده است.

 

دواین جانسون (راک)

این بازیگر معروف که بسیاری از شما احتمالا وی را در فیلم های هالیودی و در نقش های اکشن دیده اید، نفر بعدی لیست است و شخصی است که در جهان دارای فالوور 318 میلیونی و به تبع آن درآمد زیادی از تبلیغات را دارد. این بازیگر طبق آخرین اطلاعات برای هر تبلیغ حدود 1.6 میلیون دلار دریافت می کرده است.

 

در نظر داشته باشید، این ها فقط مشهورترین و ثرومتندترین افراد از طریق اینستاگرام در دنیا هستند. در ایران نیز افراد بسیار زیادی هستند که درآمدهای بسیار بالا و میلیونی از طریق اینستاگرام دارند و برای هر استوری یا پست چند ده میلیون دریافت می کنند.

 

برای مثال حسن ریوندی یکی از طنزپردازان مشهور کشور، برای هر پستی  تبلیغی که داخل پیج خود قرار می دهد، چیزی حدود 40 میلیون دریافت می کند. البته ممکن است این رقم کمی قدیمی باشد اما هنوز هم جزو یکی از ثروتمندترین افراد در اینستاگرام بین ایرانی ها به شمار می رود.

 

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم ثروتمندترین افرادی که در اینستاگرام وجود دارند را مورد بررسی قرار دهیم. البته که این آمار و ارقام همیشه قابل تغییر است و ما سعی کردیم آن چیزی که نزدیک ترین حالت به واقعیت است را به شما بگوییم.

 

افرادی که در این مقاله معرفی شدند همگی با استفاده از مشهوریت خود به درآمدهای بالا رسیده اند و اگر شما بخواهید به درآمدهای بالا برسید، باید به صورت مستمر آموزش تولید محتوا را فرابگیرید و سعی کنید در کنار آن، به الگوریتم های اینستاگرام نیز مسلط شوید.

 

سایت های زیادی همچون برتر آموز، زومیت و متمم هستند که آموزش های مربوط به اینستاگرام را می دهند که شما می توانید آموزش مرجع و کامل ترین را در سایت آموزشی برترآموز که یکی از برترین سایت های اموزشی ایران است، پیدا کنید.