پارس ناز پورتال

قاصدک 24

ثروتمندترین فوتبالیست های جهان معرفی شدند

ثروتمندترین فوتبالیست های جهان معرفی شدند

ثروتمندترین فوتبالیست های جهان معرفی شدند 

مسی و رونالدو در صدر فهرست ثروتمندترین بازیکنان فوتبال در جهان قرار گرفتند که با درآمدهای بسیار بیشتر از بقیه به این رتبه دست پیدا کرده اند. براساس خبر یک رسانه انگلیس رونالدو و مسی با ثروت تقریبی 321 میلیون و مسی با 295 میلیون دلار ثروتمندترین بازیکنان فوتبال هستند.

ثروتمندترین فوتبالیست های جهان معرفی شدند

دنیای فوتبال با ستاره‌هایش آسمان درخشان‌تری رابه تصویر میکشد در اینبین ستاره ها کنونی فوتبال جهان با درآمدهای بالای خود مورد توجه خاص و عام مردم قرار داردند.

 

ثروت تقریبی ثروتمندترین بازیکنان فوتبال و ستاره اول دنیای فوتبال بر اساس درآمد 8 سال گذشته به شرح زیر است:

 

رونالدو در صدر و مسی در مکان دوم فهرست ثروتمندترین بازیکنان فوتبال حضور دارند.

 

کریستیانو رونالدو – 250 میلیون پوند «321 میلیون دلار»

لیونل مسی – ۲۳۰ م پوند «۲۹۵ میلیون دلار»

زلاتان ابراهیمویچ – ۱۱۰ میلیون پوند «۱۴۱ میلیون دلار»

وین رونی – ۹۳ میلیون پوند «۱۲۰ میلیون دلار»

ادن ازارد – ۷۷ میلیون پوند «۱۰۰ میلیون دلار»

گرت بیل – ۵۶ میلیون پوند «۷۲ میلیون دلار»

نیمار – ۴۹ میلیون پوند «۶۳ میلیون دلار»

 

دروازه بان تیم ملی ایتالیا معتقد است مهاجم بارسلونا یک بازیکن کامل است.تیم ملی فوتبال ایتالیا که از صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بازمانده استبامداد شنبه در دیداری دوستانه برابر آرژانتین قرار می‌گیرد. جانلوئیجی بوفون در نشست خبری پیش از بازی گفت:به یک شروع تازه احتیاج داریم.

 

نمی‌دانم آخرین بازی ام با پیراهن یوونتوس و تیم ملی چه زمانی خواهد بود.همه ی میدانند که مثبت اندیش هستم. حضور دوباره‌ام در تیم ملی به این خاطر است که احساس می کنم مفید خواهم بود.

 

دروازه‌بان تیم ملی ایتالیا بامداد فردا دوباره با لیونل مسی رو به رو خواهد شد. او به مقایسهمهاجم آرژانتینی و کریستیانو رونالدو پرداخت و گفت: آن‌ها دو بازیکن متفاوت هستند. مسی از لحاظ تکنیک،دید و تمام کنندگی بازیکن کامل تری است. او بازیکن کاملی است. رونالدو به یک متخصص به خصوص در محوطه جریمه تبدیل شده است.

 

وقتی صحبت از ثروت در فوتبال میشود، ذهن همه ی به سمت رونالدو، مسی، نیمارو دیگر فوتبالیست هاي درجه یک دنیا میرود که در باشگاه هاي بزرگ و متمول اروپایی بازی میکنند؛اما اشتباه نکنید. ثروتمندترین بازیکن فوتبال دنیا کسی نیست جز بازیکنی از تیم هاي پایه اي لسترسیتی!

 

بولکیا، برادرزاده پادشاه برونئی، متولد لوس آنجلس، ثروتی نزدیک به ۲۰ میلیارد دلار داردو در تیم جوانان لستر توپ میزند. سال ۲۰۰۹ باشگاه ساوتهمپتون در کشور برونئی مدرسه فوتبالی دایر کرداما حاضر نشد با بولکیا قرارداد ببندد. این بازیکن ثروتمند سال ۲۰۱۳ در تست باشگاه آرسنال شرکت کردو دریک جام دوستانه یک گل هم به ثمر رساند ولی توپچی ها نیز با او قرارداد نبستند.

ثروتمندترین فوتبالیست های جهان معرفی شدندثروتمندترین فوتبالیست جهان

 

سپس باشگاه چلسی به وی پیشنهادی دو ساله ارائه داد و بولکیا آنرا پذیرفتاما دوران حضور وی در چلسی کوتاه بودو او حالا با قراردادی سه ساله در لستر توپ می‌زند.بولکیا با ۱۹ سال سن در خط حمله بازی می کند، ۹ بازی برای تیم ملی کشورش انجام داده و یک گل ملی هم در کارنامه دارد.

 

پدر بولکیا، مالک 2300 خودرو است ودر یکی از جشن تولد هاي خود، 14 میلیون یورو برای حضور مایکل جکسون هزینه کرده بود!دیگو آرماندو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین معتقد است که نیازی نیست لیونل مسی با بردن جام جهانی، بزرگ بودن خودرا ثابت کند.

 

مسی در رده باشگاهی تمامی افتخارات ممکن را کسب کرده و جام‌هاي بسیاری با بارسا به دست آورده است.با این حال در رده ملی، او ناکام بوده و بجز چندین نایب قهرمانی ، جامی برای کشورش به دست نیامده است.حال مارادونا که درسال 1986 با آرژانتین قهرمان جام جهانی شد، معتقد است که مسی برای اثبات خود نیازی به جام ندارد.

 

او گفت من به مسی توصیه می کنم که به بازی کردن ادامه دهد و لذت ببرد. او باید انتقادات را فراموش کند، اگر توانست جام جهانی یا کوپا آمه ریکا را کسب می کند.نباید دراین رابطه دچار وسواس شود. باید از حضورش در زمین لذت ببرد.

 

مارادونا درباره قیاسش با مسی گفت او چپ پاست و عاشق بازی کردن است. من 57ساله هستم و چند دقیقه پیش فوتبال بازی کردم… نگاهم کنید، مرده ام ولی همان‌ گونه دوست دارم که به توپ ضربه بزنم.