پارس ناز پورتال

قاصدک 24

جسیکا سیمپسون و فروش اولین عکس نوزادش

مجموعه : اخبار سینما
جسیکا سیمپسون و فروش اولین عکس نوزادش

جسیکا سیمپسون و فروش اولین عکس نوزادش 

جسیکا سیمپسون بازیگر مشهور هالیوودی که این روزها قرار است صاحب فرزند شود تصمیم گرفته تا عکس وی را به فروش برساند. جسیکا سیمپسون اولین عکس دخترش را که یک هفته ی پیش متولد شده است به فروش گذاشت . خانم بازیگر قصد دارد این عکس را 800000 دلار بفروشد. جسیکا اَن سیمپسون

 

(به انگلیسی :Jessica Ann Simpson ) (متولد 10 ژوئیه، 1980) هنرمند آمریکایی است؛ بازیگر ، خواننده ، شخصیت تلویزیونی و طراح مد میباشد که ظهورش به شهرت در سال 1999 آغاز شد.از آنجا که در آن زمان، سیمپسون برای به دست آوردن بسیاری از نقاط عطف در ضبط چندین برنامه های تلویزیونی،

 

فیلم ها و تبلیغات، ستاره شد، راه اندازی یک خط از محصولات مو و زیبایی و طراحی عطر، کفش و کیف های دستی برای زنان را راه انداخت.

 

در حالیکه تنها یک هفته از تولد دختر جسیکا سیمپسون نگذشته است او تصمیم به فروش عکس نوزادش گرفت. جسیکا سیمپسون در مذاکره با مجله People اعلام کرد که نخستین عکس ماکسول را به قیمت 800000 دلار می فروشد.

 

جو پیازا ژورنالیست متخصص درآمد سلبرتی ها در این باره گفت:دیگر بازاری برای نوزادان مشهور وجود ندارد. به نظر من صلاح نیست بیش از یک میلیون برای آنها بپردازند. در سال 2008 برای عکسهای دوقلوهای جنیفر لوپز حدود 6 میلیون دلار پرداخته شد. ای کاش برخی از هنرمندان هالیوود کمی از افرادی چون شارلیز ترون یاد بگیرند که نخستین عکسهای فرزند خود را به مجلات نفروخت.