پارس ناز پورتال

قاصدک 24

جنجال ناپدید شدن مادر زیبای 16 ساله و نوزادش

جنجال ناپدید شدن مادر زیبای 16 ساله و نوزادش

جنجال ناپدید شدن مادر زیبای 16 ساله و نوزادش 

مادر 16 ساله که نوزاد 5 ماهه داشت چندیست که ناپدید شده و در دنیای مجازی جنجال به پا کرده است. این مادر زیبا هیچ اثری از خود به جا نگذاشته است. نگرانی ها بدنبال ناپدید شدن مادر 16 ساله ای به همراه پسر 5 ماهه اش رو به افزایش است.

 

نوجوان 16 ساله “لیزی ریورا کولیندرس” همراه فرزندش آیدان دو هفته پیش با لباس راحتی از خانه خارج شده و هنوز خبری از آنها نیست. دو احتمال وجود دارد اول اینکه شاید این مادر و فرزند نزد پدر کودک باشند و دوم اینکه شاید آنها از ترس پدر خانواده که با باندهای مخوف در ارتباط است متورای شده باشند. آخرین بار مادر نوجوان همراه فرزندش در آپارتمانش واقع در اسپرینگفیلد، ویرجینیا دیده شده است.

جنجال ناپدید شدن مادر زیبای 16 ساله و نوزادش

 به گزارش پارس ناز بر اساس اظهارات پلیس Police این دو نفر در معرض خطر جدی قرار دارند بنابراین هر شخصی که می تواند اطلاعاتی در اختیار پلیس قرار دهد با این اداره تماس بگیرد. “خوزه ایوان کاستیلو” پدر آیدان به دلیل ارتباط با باندهای مخوف از سابقه خوبی برخوردار نیست که همین امر منجر به نگرانی شده است.

 

گزارش مفقود شدن این دو نفر را مادر لیزی 15 ژانویه به پلیس داد. یکی از دوستان این نوجوان در گفتگو با ان‌بی‌سی اذعان داشت این مادر و فرزند با لباس راحتی خانه را ترک کردند. تحقیقات پلیس همچنان ادامه دارد.

 

مطالب مرتبط :

کار عجیب یک مادر برای زیبا شدن دخترش (عکس)

دختری که به خاطر مادرش برده جنسی معلمش شده بود

انتخاب جالب مادر و دختر به عنوان ملکه زیبایی (عکس)

این مادر بزرگ 50 ساله فرزند دخترش را حامله شد

همدردی اشتباه این دختر 7 ساله زیبا از مادرش