پارس ناز پورتال

قاصدک 24

جنیفر لوپز سر صحنه فیلمبرداری سورپرایز شد

مجموعه : اخبار سینما
جنیفر لوپز سر صحنه فیلمبرداری سورپرایز شد

جنیفر لوپز سر صحنه فیلمبرداری سورپرایز شد 

جنیفر لوپز بازیگر و خواننده وقتی سر صحنه فیلم برداری فیلم سایه رنگ های آبی بود با دیدن دوقولوهایش شگفت زده و متعجب شد. کسپر اسمارت، نامزد 29 ساله جنیفر لوپز برای سورپریز کردن جنیفر، دوقلوها را برای دیدن مادرشان بر سر صحنه فیلمبرداری برد.

 

جنیفر لوپز 46 ساله نیز از ملاقات ناگهانی خانواده اش در سرکار خوشحال شده و دخترش امی را در آغوش گرفت. امی که شباهت زیادی به مادرش دارد چکمه های صورتی خود را با یک بلوز طوسی ست کرده بود و پسرش مکس که شباهت خیره کننده ای به پدر خواننده اش مارک آنتونی دارد نیز تیپ زیبایی متشکل از تی شرت طوسی و کتانی های قرمز داشت.

 

این خواننده و بازیگر مشهور برای تولد هشت سالگی مکس و امی، به گزارش پارس ناز عکسی از آنها را در حال فوت کردن شمع های روی کیکی به شکل میکی موس به اشتراک گذاشت و نوشت: “تولد نورهای زندگی من مبارک” “شما از همان لحظه تولد برای من شادی و خوشبختی به همراه داشتید. بسیار به شما افتخار می کنم.”

جنیفر لوپز سر صحنه فیلمبرداری سورپرایز شدجنیفر لوپز و دختر کوچکش امیجنیفر لوپز سر صحنه فیلمبرداری سورپرایز شدجنیفر لوپز و پسرش مکسجنیفر لوپز سر صحنه فیلمبرداری سورپرایز شددیدار غیرمنتظره کسپر اسمارت و دوقلوها با جنیفر لوپزجنیفر لوپز سر صحنه فیلمبرداری سورپرایز شدنامزد 29 ساله جنیفر لوپز با آوردن دوقلوهای او در محل کار او را غافلگیر کردجنیفر لوپز سر صحنه فیلمبرداری سورپرایز شدجنیفر لوپز 46 ساله و نامزد 29 ساله اش کسپر اسمارت