پارس ناز پورتال

قاصدک 24

جواب کی روش به سخنان جنجالی علی کریمی

جواب کی روش به سخنان جنجالی علی کریمی

جواب کی روش به سخنان جنجالی علی کریمی 

علی کریمی با حاضر شدن در برنامه نود سخنان بسیار جنجالی را بر زبان اورد که خطاب مستقیم به کارلوس کی روش بود. حالا کی روش جواب علی کریمی را داده است. کی روش: حقایق رابه رئیس جمهور می‌گویم و می‌روم!متاسفم برای همه ی اختلالات و آشفتگی هایي که در اطراف من و تیم ملی وجوددارد.

 

این نخستین جمله اي بود که کی روش در پاسخ به اظهارات علی کریمی در برنامه ۹۰ بر زبان آورده است.کی روش در فیسبوک ودر ادامه آورده است:من قول می‌دهم پاسخ هایم را در زمان مناسب ودر جای مناسب ارائه دهم.برای روشن شدن حقیقت، ایجاد نظم و شرافت در اطراف تیم ملی و همچنین دفاع از خود.

 

اعلام می‌کنم که امروز من بطور رسمی به آقای عادل فردوسی پور تقاضای حضور در برنامه ۹۰ را در نخستین فرصت ارایه کردم.هیچ شک و تردیدی ندارم دروغ و اتهاماتی که به وسیله آقای علی کریمی به من زده شده، به شیوه اي غیرمنصفانه بوده است.

 

بی شک، تمام واقعیت ها و حقایق را روشن خواهم کرد.پس ازآن، وظیفه آقای کریمی است که از کارلوس کی روش عذرخواهی کندو همچنین باید از طرفداران تیم ملی فوتبال ایران برای گمراه کردن افکارعمومی با اتهامات اشتباه،غیرمنصفانه و ناعادلانه، طلب بخشش کند.

 

وظیفه همه ی ما و البته آقای کریمی است که در خدمت منافع تیم ملی باشیمو نام آن منابعی که در پشت صحنه ها با این دروغ، اطلاعات غلط و جعلی سعی در گمراه کردن افکار عمومی دارند روشن کند،مخصوصا برای یک بازیکن تیم ملی سابق با ۱۲۴ گلمن معتقدم که در عملکرد، نتایج و دستاوردهای من جایی برای انتقادات مهم وجود ندارد.

 

با این حال، اگر بعد از روشن شدن حقیقت در طی گفتگو برنامه ۹۰ هنوز در مورد اخلاق حرفه اي من چیزی باقیمانده است،من حق کامل رابه رئیس جمهوری برای انجام اقدامات بیشتر خواهم گفت و ایران را ترک خواهم کرد.با توجه به احترام همه ی طرفداران ایرانی، اعتقاد قوی دارم که نباید در دسترس این بی عدالتی قرار گیرم.من در مورد این داستان دوباره صحبت نمی‌کنم تا فرصت داشته باشم

 

که در جای درست و مناسب یعنی برنامه ۹۰ اینکار را انجام دهم.امیدوارم که پس از حضور من در برنامه ۹۰، چهره اشخاصی که پشت آقای علی کریمی هستند را ببینیم.تیم ملی خواهد توانست در صلح کار کند و بطور کامل در وظایف و اهداف خود تمرکز کند.