پارس ناز پورتال

قاصدک 24

حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانی

مجموعه : اخبار سینما
حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانی

حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانی 

ازدواج مجدد بین بازیگران و ستاره هاي ایرانی بسیار پرسر و صدا بوده هست، اخیرا نیز الهام چرخنده تصویری در اینستاگرامش منتشر کرد که خبر از ازدواج سومش می داد. 

 

ازدواج مجدد الهام چرخنده
ازدواج مجدد الهام چرخنده , الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی در اینستاگرام از آغاز زندگی اخیر خبر داد.الهام چرخنده با گذشت سه سال جدایی از فرشید نوابی همسر سابق خود، زندگی جدیدی را شروع کرده هست.نام این بازیگر سینما و تلویزیون، در سال هاي قبل، به علت موضع گیری هاي غیرسینمایی، بر سر زبان ها افتاده بود.

حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانی

 به گزارش پارس ناز الهام چرخنده متولد ۱۳۵۷ بازیگر سینما و تلویزیون ایران و همسر سابق فرشید نوابی می باشد.الهام چرخنده با بازی در تله تئاتر شباشب در عرصهٔ بازیگری مطرح شد. همین طور با درخشش درفیلم سینمائی شب یلدا که نخستین ایفای نقش وی در سینما بود موفقیت زیادی به دست آورد.

حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانی

بیوگرافی الهام چرخنده
نام : الهام
نام خانوادگی : چرخنده
تاریخ تولد : ۴ تیر ۱۳۵۷
محل تولد : کاشان
تاهل : همسر سابق فرشید نوابی
فرزندان : شایان شعبانی و ارسطو نوابی
پیشه : بازیگر

 

الهام چرخنده متولد 1357 بازیگر سینما و تلویزیون ایران و همسر سابق فرشید نوابی می باشد.وی پس از ترک تحصیل در رشتهٔ معماری فعالیت هاي هنری خود را با تدریس طراحی و نقاشی در اصفهان پی گرفت .

حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانی

جشن عروسی رامبد جوان و نگار جواهریان در یونان
مراسم ازدواج رامبد جوان، مجری برنامه خندوانه و نگار جواهریان در کشور یونان برگزار شده هست. چند سینماگر، از جمله حاضران در این مراسم بوده اند.حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانی

بیوگرافی رامبد جوان
رامبد جوان دراولین روز از دی ماه سال 1350 در محله شهرآرای بدنیا آمد، او بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، کارگردان و مجری تلویزیون میباشد.رامبد جوان در یک خانواده اي سنتی در استان تهران با اصالت آذری متولد شد. رامبد جوان یک خواهر به نام پوپک دارد
که 8 سال از خودش بزرگتر هست.

 

به او گفته رامبد یعنی فرشته صلح و آرامش و این اسمانتخاب خواهرش بوده هست. عمده به فوتبال علاقمند نیست و موسیقی را خیلی دوست دارداما ترجیح می‌دهد از هیچ خواننده اي اسم نبرد. دوست صمیمی رامبد ، اشکان خطیبی هست.رامبد جوان در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج میکند.

 

همسرش هم مثل او هنرمند بودهو گرچه سروصدای ازدواج آن ها عمده به اطرافیان نمیرسد. نکته دیدنی در مورد ازدواج اول رامبد جوان این استکه سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور وقت ایران انها را پای سفره عقد نشانده و برایشان خطبه را جاری می‌کند.در هر حال تنها چند سال بعد این ازدواج به بن بست رسیده و این دو از هم جدا میشوند.چند سال بعد و در 36 سالگی در ۲۷ اسفند ۱۳۸۷ با سحر دولتشاهی ازدواج کرد و در ۱۳۹۳ از وی جدا شد

حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانی

آزاده ‌نامداری
آزاده نامداری «زاده ۹ آذر ۱۳۶۳ کرمانشاه» مجری تلویزیون صدا و سیمای ایران هست.او دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی استان تهران استو با اجرا در برنامه «تازه‌ها» در سیمای خانواده به شهرت رسید.

حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانی

زندگی خصوصی
‌آزاده ‌نامداری در اردیبهشت ۱۳۹۲، فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزینازدواج خود را رسانه‌اي و در ۶ تیر ۱۳۹۲ به عقد هم درآمدند و سید حسن خمینی عاقد آن‌ها بود.اما بعد از حدود یک سال در خرداد ۱۳۹۳ این دو از هم جدا شدندو در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ خبر طلاق رسماً توسط آزاده نامداریی رسانه‌اي گشت.وی همین حالا همسر سجاد عبادی پسر رحیم عبادی هست.

حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانی

ماجرای انتشار تصویر هاي خصوصی آزاده نامداری
آزاده نامداری مجری و بازیگر که همراه همسر و فرزندش در سفر خارج از کشور به سر می بردبا انتشار تصویر هایي از سوی افراد ناشناس که وی را بدون پوشش سر نشان می داد روبرو شد.او طی روزهای قبل عکسهایی از روزهای سفرش از جملهعکس با پوشش چادرش مقابل مقر سازمان ملل در سوئیس را در اینستاگرام خود منتشر کرده بود.

 

انتشار تصویر‌هاي بی حجاب آزاده نامداری بازتاب گسترده‌اي در فضای مجازی داشتهبه همین خاطراین مجری نسبت به انتشار این تصویر‌ها واکنش نشان داد و گفت در کنار محارم خود در یک محیط سرسبز نشسته بودهو امکان دارد به صورت ناگهانی روسری از سرش افتاده باشد و نمیداند آن فردی که این عکس هاي راازوی گرفته با چه قصد و نیتی اینکار را انجام داده هست.حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانیازدواج مجدد چهره ها