پارس ناز پورتال

درمان بواسیر ، شقاق و یا یبوست
قاصدک 24

حراجی های احمقانه افراد مشهور جهان را بشناسید

حراجی های احمقانه افراد مشهور جهان را بشناسید

حراجی های احمقانه افراد مشهور جهان را بشناسید 

بعضی اوقات ستاره ها آنچنان در معرض دقت قرار میگیرند که بعضی از وسایل آنان در کمال تعجب در حراجی ها به قیمت بالا به فروش می‌رسد. چهره هاي معروف به واسطه شهرت مورد دقت همگانی اند. توجهی که باعث می‌شود تا افراد معمولی از آن ها موجودات استثنائی بسازند و حاضر باشند برای خرید دوریختنی هاي این افراد پولهای هنگفت بپردازند.

 

هنرمندان، ورزشکاران،سیاستمداران و در نهایت همه ي چهره هاي معروف در حوزه هاي گوناگون همۀ وقت} با ویژگی اي روزگار سر می‌کنند که رفته رفته زندگی آن ها را از همه ي زندگی هاي آدم هاي دیگر متمایز می‌کند. ویژگی اي به نام شهرت؛ خصیصه اي که به خودی خود انقدر وجوه متفاوت دارد

 

که می‌تواند از همۀ آدمها و تعاملاتشان اتفاقات عجیب و غریب بسازد چه آنهایی که خود مشهور اند و چه آنهایی که از مواجهه با آدم هاي مشهور هیجان زده می‌شوند و به وجد می‌آیند. یکی از این وجوه عجیب و غریب تعامل طرفداران و چهره هاي معروف به مزایده گذاشتن وسایل شخصی این افراد هست.

 

وسایل پیش پا افتاده اي که بعضی از طرفداران آن ها حاضرند برای پرداخت آن پولهای هنگفتی بپردازند. مزایده هایي که هرزگاهی اکثر از این که متفاوت به نظر برسند، رنگ و بوی عجیب و حتی احمقانه به خود می‌گیرند.

 

آدامس الکس فرگوسن

سال ۲۰۱۳ بود که الکس فرگوسن با قهرمانی تیم منچستر یونایتد بعد از ۱۵۰۰ بازی از دنیای مربیگری خداحافظی کرد. بازی اي که بعد از اتمام آن یکی از هواداران منچستر ادعا کرد که به سمت فرگوسن رفته و از او آدامس جویده شده اش را بعنوان یادگاری از این بازی خواسته.

 

این آدامس بعدها به مزایده گذاشته شد و برای فروش آن قیمت۱۵۰ هزار پوند را در نظر گرفتند. این در حالی بود که آدم هاي زیادی خواستار خرید این آخرین آدامس مربیگری فرگوسن بودند.
حراجی های احمقانه افراد مشهور جهان را بشناسیدبچه مار جاستین بیبر

جاستین بیبر خواننده معروف آمریکایی هست که اکثر در بین گروه سنی نوجوان طرفداران زیادی دارد تا جایی که این خواننده ۲۳ساله در سال ۲۰۱۱ بعنوان دومین چهره ثروتمند زیر ۳۰ سال در جهان معرفی شد او در همان سال بچه مار بوآی خود را با قیمت هزار دلار به فروش گذاشت.
حراجی های احمقانه افراد مشهور جهان را بشناسید

ساندویچ نیمه کاره جاستین تیمبرلیک و نایل هوران

او خواننده و بازیگر مشهور امریکایی هست که حتی در مراسم اسکار امسال هم جشن سینمایی هالیوود با اجرای او آغاز شد؛ اما از حراجی هاي عجیب و غریب چند سال گذاشته می‌توان به حراج نان تست نیمه خورده تیمبرلیک اشاره کرد تا جایی که این نان نصفه به قیمت ۳۰۰۰دلار فروخته شد؛

 

اما نکته دیدنی دقت این هست که مدتی بعد نیلان هوران خواننده گروه وان دایرکشن هم نان تست نصفه اش را این بار با قیمت ۱۰۰هزار دلار فروخت و رکورد جاستین تیمبرلیک را شکست.

حراجی های احمقانه افراد مشهور جهان را بشناسید

لباس ورزشی جنیفر لارنس

جنیفر لارنس در طی چند سال قبل جزوه چهره هاي سر شناس عالم بازیگری در هالیوود محسوب میشود اما با همۀ این‌ها او در مدت بازیگری اش توانسته هست چهار بار نامزدی اسکار را تجربه کند و یکبار به دلیل بازی در فیلم «دفترچه امیدبخش» پیروز به دریافت این جایزه شود. نکته دیدنی اینجاست که بعدها لباس ورزشی اي که جنیفر لارنس در این فیلم پوشیده بود با قیمت ۳۴۰۰دلار برای فروش به مزایده گذاشته شد.

حراجی های احمقانه افراد مشهور جهان را بشناسید

شلوار ملکه انگلیس

همین چند وقت پیش بود که خبری در رسانه ها اکران شد مبنی بر این که یک کلکسیونر انگلیسی حاضر شده هست تا لوازم و لباسهای ملکه انگلیس را در یک مزایده خریداری کند. یکی از آن ها شلوار ملکه انگلیس بود که با قیمت ۱۲۰۰۰پوند به مزایده گذاشته شد.

حراجی های احمقانه افراد مشهور جهان را بشناسید

دندان پوسیده جان لنون

از طرفداران موسیقی در جهان کسی وجود ندارد که گروه«بیتلز» و جان لنون را با آن عینک گردش نشناسد. خواننده محبوبی که دست آخر هم به دست یکی از طرفداران سابقش و با ضرب گلوله کشته شد. با همه ي اینها در بین همۀ این مزایده هاي گوناگون یکی از عجیب و غریب ترین هاي آن را میتوان

حراجی های احمقانه افراد مشهور جهان را بشناسید

به دندان پوسیده جان لنون نسبت داد. دندانی که او پیش از این آن را به سرایدار منزل اش هدیه داده بود و این سرایدار بعد از آن این دندان پوسیده را با قیمت ۳۱هزار دلار به طرفداران این خواننده فروخت.

 

دستمال کاغذی اسکارلت جوهانسون

او هم یکی دیگر از ستاره هاي معروف هالیوودی هست. شاید بشود گفت که یکی از احمقانه ترین حراج هاي چند سال قبل حول محور این بازیگر بوده هست. این اتفاق از جایی شروع می‌شود که او در یکی از برنامه هاي گفتگو محور تلویزیون حضور پیدا میکند تا درمورد آخرین نقش آفرینی خود

 

در یکی از فیلم ها صحبت کند اما سرماخوردگی او در حین برنامه باعث میشود تا مجری به او یک دستمال کاغذی بدهد همین هم باعث میشود تا اسکارلت جوهانسون اعلام کند که حاضر هست این دستمال راکه با آن بینی خودش را تمیزکرده به نفع خیریه حراج بگذارد دستمالی که بعدها در کمال نا باوری با قمیت بالای ۵۰۰۰دلار فروخته شد.

حراجی های احمقانه افراد مشهور جهان را بشناسید

دسته اي از مو هاي الویس پریسلی

یکی از محبوب ترین خواننده هاي قرن بیستم هست که نه فقط در امریکا که در همۀ جهان طرفداران زیادی داشت. بعد از مرگ وسایل زیادی از این خواننده به فروش گذاشته شد اما یکی از عجیب ترین هاي آن مربوط می‌شود به بخشی از مو هاي بریده شد الویس که متعلق به سال ۱۹۵۸ و زمانی هست که او به ارتش پیوسته بود. این موها بعدها با قیمت ۱۵هزار دلار فروخته شد.

حراجی های احمقانه افراد مشهور جهان را بشناسید

کیسه هوای برد پیت و آنجلینا جولی

زوج سابق هالیوود هم تا پیش از جدا شدن حراجی هاي مشارکتی زیادی در راستای فعالیت هاي خیرخواهانه داشته اند یکی از مزایده هاي مشارکتی این زوج به حراج گذاشتن نخستین تصویر از فرزندشان بود اما در کنار این باید گفت که عجیب ترین مزایده این دو نفر کیسه هوای تنفسی شان بود که آن را برای فروش گذاشتند.
حراجی های احمقانه افراد مشهور جهان را بشناسید