پارس ناز پورتال

قاصدک 24

حقایق هولناک درباره بدترین قاتلین زنجیره ای تاریخ

حقایق هولناک درباره بدترین قاتلین زنجیره ای تاریخ

حقایق هولناک درباره بدترین قاتلین زنجیره ای تاریخ 

قاتلین زنجیره ای را اکثر در فیلم ها دیده ایم امادر دنیای حقیقی نیز حقایق هولناکی هست که درمورد قاتلین وجود دارد و ما در این مقاله به انها اشاره میکنیم. مطالعه در مورد قاتلین زنجیره اي در عین وحشتناک بودن، بسیار عجیب و مملو از پرسش هاي بی پاسخ هست زیرا همه ي وقت در ذهن خود به این می اندیشیم که اینها چگونه انسان هایي میباشند

 

و چطور میتوانند با خونسردی، هم نوعان خود را کشته و بعضا از گوشت بدنشان تغذیه کنند؟ آدمکشی چه لذتی به انها می‌دهد که حاضر میباشند این حرکت غیرانسانی را بارها و بارها تکرار کنند؟

 

مگر انسان می‌تواند از جان دادن یک موجود شاد باشد؟ و سوالاتی از این دست که قادرند ساعت ها و گاها روزها ذهن آدم را به خود مشغول کنند. در همین راستا، گفتیم شاید برایتان دیدنی باشد تا در مورد بعضی از عجیب ترین واقعیت هاي مربوط به این قاتلین اکثر بدانید. به طور مثال، جفری دامر فردی بوده

 

که از مشاهده صحنه قتلی که در حال انجامش بوده، حالش بد می شده و به همین دلیل، عینکش را به چشم نمی زده تا عکس تاری از صحنه را شاهد باشد. اما در عین حال، قربانی ها را مثله کرده و از گوشت بدن آنها غذا پخته و با این ساندویچ ها از مهمان هاي خود پذیرایی میکرد.

 

۱- جفری دامر « Jeffrey Dahmer»: پذیرایی از مهمان ها با گوشت بدن قربانی هایش

حقایق هولناک درباره بدترین قاتلین زنجیره ای تاریخ

دامر در آپارتمان خود از مهمانانش با ساندویچ هایي پذیرایی میکرد که با گوشت بدن قربانی هایش پخته شده بودند.در فیلم مستندی که از زندگی این قاتل سریالی ساخته شده بود، یکی از همسایه هاي وی، «پاملا باس» بیان داشته که او هر روز به این مساله فکر می‌کند که چطور گوشت انسان برایش سرو شده و این اتفاق بسیار تلخ ذهنش را درگیر نموده هست و آزارش می‌دهد.

 

در مورد دامر همین قدر میتوان گفت که همه ي مقتولینش را مردان و پسرهای جوان تشکیل می دادند. او اولین قتل را در سن ۱۸ سالگی مرتکب شد. داهمر، استیون هیکس ۱۹ ساله را به منزل خویش دعوت کرد ولی او را کشت زیرا نمیخواست استیون از منزل برود.

 

این قاتل زنجیره اي آمریکایی در خلال سال هاي ۱۹۷۸ تا ۱۹۹۱ میلادی ۱۷ پسر و مرد را به طرز وحشتناکی سلاخی کرده و گوشت انها را خورده هست. وی باور داشت که با خوردن گوشت قربانیانش، آنها دوباره در درون وی زنده خواهند شد.

 

۲- رودنی آلکالا «Rodney Alcala»

در میانه انجام قتل هایش به برنامه تلویزیونی «بازی دوست‌یابی» دعوت شد تا با یک زن قرار ملاقات بگذارد

حقایق هولناک درباره بدترین قاتلین زنجیره ای تاریخ

گفته میشود که آلکالا با قربانی هاي خود بازی می کرده هست. ابتدا آنها را تا مرز کشته شدن خفه می کرده، اما اجازه نمی داده بمیرند، بلکه رهایش می کرده تا جان بگیرند. سپس دوباره اینکار را تکرار می کرده تا دست آخر، پس از چندین بار زجرکش کردن مقتولین، انها را به قتل می رسانده هست.

 

علت این که او را «قاتل بازی دوست‌یابی» خطاب می‌کنند این بوده که در سال ۱۹۷۸ میلادی وقتی مشغول آدمکشی و قتل بوده، در یک برنامه تلویزیونی موسوم به «بازی دوست‌یابی» شرکت می‌کند.این تبهکار مخوف طی ۳ دهه، ۴ زن و یک دختر بچه ۱۲ ساله را بعد از آزار و اذیت جنسی به قتل رسانده بود اما به راحتی توانسته بود کارآگاهان جنایی و دادگاه را فریب داده و تبرئه شود.

 

۳- دنی رولینگ «Danny Rolling»

مشهور به «متجاوز شهر گینزویل»، جنازه قربانی هاي خود را به حالتی قرار می داد که وقتی نیروهای پلیس وارد میشوند با ژست هاي هنری انها رو به رو شوند

حقایق هولناک درباره بدترین قاتلین زنجیره ای تاریخ

دنی رولینگ عادت داشت قربانی هاي خود را پس از تجاوز و کشتن به نحوی فجیع، همانند وقتی که یک انسان زنده میخواهد عکس بگیرد، با ژست هاي خاص و هنری اما مملو از خون و جنایت آمیز حالت دهد.او مجموعا ۸ نفر را به قتل رسانده و اعتراف کرده که در صحنه قتل پدرش نیز حضور داشته هست. وی در سال ۲۰۰۶ میلادی با تزریق مواد سمی قصاص شد. رولینگ فقط در تابستان ۱۹۹۰ میلادی ۵ دانشجو را به قتل رسانده بود.

 

۴- اچ.اچ.هولمز « H.H. Holmes» اسکلت قربانی هاي خود را به دانشکده پزشکی می فروخت

حقایق هولناک درباره بدترین قاتلین زنجیره ای تاریخ

«هرمن وبستر ماجت»، که اکثر با نام مستعار پزشک «هنری هوارد هولمز» شناخته می‌شود، پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه پزشکی، زنانی را فریب داده و آنها را به قتل میرساند. سپس روی بدنشان کالبدشکافی میکرد. در نهایت هم اسکلت قربانی ها را به دانشکده‌ هاي پزشکی می‌ فروخت و ادعا می‌کرد که این افراد در طی حادثه کشته شدند.

 

۵- دنیس ریدر «Dennis Rader»

به صورت مخفیانه وارد منزل مقتولین شده و منتظر انها می شد تا بیایند و به قتل برسند

حقایق هولناک درباره بدترین قاتلین زنجیره ای تاریخ

دنیس ریدر به نام BTK Killer نیز مشهور هست. این عبارت مخفف واژه هاي «بستن، شکنجه و قتل» هست. وی پس از انجام هر کدام از قتل ها، روند آدمشکی خود را با جزئیات کامل نوشته و به صورت نامه برای پلیس و رسانه هاي محلی ارسال می‌کرد. وی در سال ۲۰۰۵ میلادی دستگیر شده و به ۱۰ فقره قتل اعتراف کرد.

 

او مخفیانه وارد منزل مقتولین می شده و شاهد زندگی روزمره شان بوده و حتی در مواقعی، شب هم در منزل قربانی مانده تا فرصت مناسب برای نیت شوم خود را پیدا کند.

 

۶- «روبرت پیکتون» «Robert Pickton»

جنازه مقتولین را در زمین خاک می کرده و با گوشت انها به خوک هایش غذا می داده هست

حقایق هولناک درباره بدترین قاتلین زنجیره ای تاریخ

او به قتل ۴۹ زن اعتراف کرده اما گفته اي کاش فرصت می داشت تا این رقم را به ۵۰ نفر برساند. این آدمکش کانادایی، از درآمد حاصل از مزرعه خوک هاي خود به یک مولتی میلیاردر تبدیل شده بود.

 

۷- یکی از پر کارترین قاتلین زنجیره اي تاریخ، «تد باندی» «Ted Bundy»

در مرکز مشاوره تلفنی برای جلوگیري از خودکشی بیماران کار میکرد

حقایق هولناک درباره بدترین قاتلین زنجیره ای تاریخ

او که در طول زندگی خود به مردم زیادی کمک کرده بود تا خودکشی نکنند، یک قاتل سریالی بسیار بی رحم بوده که بالغ بر ۳۶ نفر را در زندگی خود به قتل رسانده بود.

 

در موارد بسیاری او در مکان‌ هاي عمومی در قالب کسی که آسیب دیده یا معلولیت دارد به زنان نزدیک می‌ شد و از آنها برای انجام کاری کمک میخواست. او از این حربه برای کشاندن آنها به یک مکان خلوت بهره گیری می‌ کرد. در بعضی موارد او بارها به محل انجام جنایت باز می‌گشت و هر زمان ساعت‌ها به آراستن جسد و معاشقه با آن مشغول می‌ شد.

حقایق هولناک درباره بدترین قاتلین زنجیره ای تاریخ

او حداقل ۱۲ قربانی را سر بریده بود و در مواردی سر بریده را برای مدتی بعنوان یادگاری در آپارتمانش نگه داشته بود.تد باندی در ژانویه ۱۹۸۹ در زندان ریفورد فلوریدا با صندلی الکتریکی اعدام شد.

 

۸- ریچارد رامیرز «Richard Ramirez»

مشهور به «خفاش شب» به صورت رندم منزل ها را گزینش کرده و از طریق درها یا پنجره هایي که قفل نبودند وارد آنها شده و قتل هاي خود را مرتکب می شد

حقایق هولناک درباره بدترین قاتلین زنجیره ای تاریخ

او در خلال قتل ها به سرقت اشیا قیمتی نیز می پرداخت و گاهی افراد را مورد تجاوز نیز قرار می داد. وی قربانی هاي خود را بر زمینه واکنش انها در برابر خود به قتل میرساند. آلات قتاله ي وی شامل تفنگ، چاقو، چکش، میله چرخ خودرو و … بودند.وی در ۲۰ سپتامبر ۱۹۸۹ به جرم ۴۳ فقره جنایت، ۱۳ فقره قتل، سرقت و تجاوز محكوم شناخته شد و در ۷ نوامبر اعدام گشت.

 

۹- جو میتنی «Joe Metheny»

مشهور به «آدمخوار» گوشت قربانی هاي خود را با گوشت حیوانات مخلوط کرده و به صورت همبرگر در فست فود خود به فروش میرساند

حقایق هولناک درباره بدترین قاتلین زنجیره ای تاریخ

او در مورد این حرکت شنیع خود بیان داشت که وقتی گوشت آدم و حیوان را با هم مخلوط کنید، هیچ کسی متوجه تفاوت مزه انها نخواهد شد.

 

۱۰- اد کمپر «Ed Kemper»

مشهور به «قاتل Co-ed» وقتی در زندان به سر میبرد، هزاران کتاب صوتی «از رمان هاي برتر تاریخ» برای افراد نابینا ضبط و منتشر کرد

حقایق هولناک درباره بدترین قاتلین زنجیره ای تاریخ

کمپر که به قتل ۸ نفر در سال ۱۹۷۳ میلادی، پدربزرگ و مادربزرگ پدری و مادر خود اعتراف کرده بود، در زندان مسئول برنامه هاي فرهنگی و ضبط کتب صوتی برای افراد نابینا بود و برای این خدمات خود دو بار جایزه دریافت کرد.

 

۱۱- جفری دامر «Dahmer»

که در بالا اکثر درمورد اش توضیح دادیم، در طول انجام قتل هاي خود عینکش را نمی زد و گفته بود که رابطه مستقیم چشمی موجب ناراحتی وی می شده

حقایق هولناک درباره بدترین قاتلین زنجیره ای تاریخ

گفته می‌شود یکی از قربانی هاي او در حالیکه جای سوراخ مته در سرش بوده توانسته از دستش فرار کند و به خیابان برود، او خودش را به پلیس رسانده و ماجرا را توضیح داده. اما دامر سر رسیده و با خونسردی به افسر پلیس توضیح داده که انها دعوای زناشوئی کرده اند و در نهایت مقتول را به منزل بازگردانده و او را به قتل رسانده.

حقایق هولناک درباره بدترین قاتلین زنجیره ای تاریخ

۱۲- وقتی از هنری لي لوکاس «Henry Lee Lucas»

پرسیده شد که چرا به همراه همدست خود، گوشت قربانی ها راکباب نکرده و نمی خورده، وی پاسخ داد که سس باربیکیو دوست نداشته

حقایق هولناک درباره بدترین قاتلین زنجیره ای تاریخ

 به گزارش پارس ناز لوکاس قاتل زنجیره‌اي آمریکایی بود که برای چندین سال لقب «منفورترین زندانی» را به خود اختصاص داده بود. او به دلیل قتل مادر، قتل و مثله کردن دوست دخترش و تجاوز و قتل زنی ملقب به «جوراب نارنجی» و همین طور مشارکت در بیش از یکصد قتل دستگیر و به حبس ابد محکوم شد.