جستجو در پارس ناز

خدمات نوین اسباب کشی

مجموعه : مجله خبری روز
خدمات نوین اسباب کشی

یکی از مسائلی که این روزها خیلی از افراد جامعه حداقل سالی یکبار با آن مواجه هستند، اسباب کشی است. اثاث کشی برای خیلی از افراد کاری عذاب دهنده است و دلیل اصلی این موضوع تجارب بدی است که افراد از اسباب کشی داشته اند.

 

در گذشته اسباب کشی بصورت سنتی انجام می شد و افراد، عموما بهمراه دوستان و آشنایان و خانواده اثاث کشی را انجام می دادند و با کمی دردسر بالاخره اسباب کشی انجام می شد. با گذشت زمان باربری ها و کسب و کارهای اسباب کشی بیشتر شدند و مردم از خدمات این کسب و کارها استفاده می کردند.

 

شاید بنظر برسد این موضوع کمی کار را برای همه راحت تر خواهد کرد. اما با وجود خدمات این کسب و کارها، مشکلات جدیدی بوجود آمد که در ادامه به آنها میپردازیم.

 

عدم وجود صداقت در قیمت دهی اسباب کشی

 

عدم وجود یک پلتفرم مناسب باعث شده بود هزینه خدمات اسباب کشی بطور مناسبی اعلام نشود و معمولا کسب و کارهای سنتی اسباب کشی، قیمت های ارزان را برای جذب مشتری اعلام کنند که در نهایت تبدیل به هزینه های گزاف می شد. اینجا بود که اسباب کشی های با خدمات نوین وارد بازی شدند.

 

یکی از این شرکت ها نوبار است که یک استارتاپ با خدمات جدید و مناسب برای افرادی است که در حال حاضر در جامعه زندگی می کنند. نوبار سامانه استعلام هوشمند قیمت را ارائه می دهد که براحتی و از طریق سایت این شرکت قابل استفاده است. این قیمت قطعی است و در نهایت و پس از انجام خدمات اسباب کشی به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد.

 

آسیب رسیدن به اثاثیه حین اسباب کشی

 

یکی دیگر از مشکلاتی که شرکت های نوین خدمات اسباب کشی رفع کرده اند، آسیب دیدن اثاثیه حین اسباب کشی است. شرکت هایی مانند نوبار علاوه بر اینکه از کارگران آموزش دیده و حرفه ای استفاده می کنند. بیمه بار نیز ارائه می دهند.

 

این موضوع علاوه بر اینکه همانند محافظی برای اثاثیه است، خیال شما را از هرگونه آسیب راحت می کند. علاوه بر این موارد، استفاده از بابل رپ یا همان پلاستیک های محافظتی درصورت برخورد اثاثیه به موانع مختلف از آسیب رسیدن به آنها جلوگیری می کند.

 

محدودیت 3 ساعته در اثاث کشی

در اکثر کسب و کارهایی که خدمات اسباب کشی ارائه می دهند محدودیت 3 ساعته وجود دارد. این محدودیت باعث می شود کارگران در حمل بار عجله کنند که باعث آسیب به اثاثیه خواهد شد. اما استارتاپ های نوین مانند نوبار این محدودیت را ندارند و اثاثیه در کمال آرامش جابجا و حمل می شوند.

 

پشتیبانی اثاث کشی

کسب و کارهای سنتی ارائه دهنده خدمات اثاث کشی بطور کلی پشتیبانی مناسبی ارائه نمی دهند و درصورتی که با راننده یا کارگران اختلاف نظر داشته باشید گوش شنوایی وجود ندارد و شما نمی توانید نظر خود را بیان کنید. اما با وجود استارتاپ ها این مشکل حل شده و پشتیبانی 24 ساعته برای رسیدگی به درخواست ها و نظرات شما وجود دارد.

عدم وجود صداقت در قیمت دهی اسباب کشی

خدمات 0 تا 100 اسباب کشی

یکی از موضوغاتی که قبلا جز آرزوهای ما بود خدمات 0 تا 100 اسباب کشی بود. به این معنا که یک تیم کامل برای اثاث کشی مراجعه کنند و تمامی موارد اسباب کشی شامل جمع کردن اثاثیه و همینطور خدمات فنی را انجام دهند. حال با وجود شرکت هایی مانند نوبار این موضوع دیگر آرزو نیست و براحتی می توان انتظار این خدمات را از استارتاپ های اسباب کشی انتظار داشت.

 

خدمات حمل بار و وانت بار

استارتاپ های حوزه حمل و نقل علاوه بر تمامی خدمات اسباب کشی، خدمات حمل بار و وانت بار را نیز ارائه می دهند که این موضوع سبب شده سبد محصولات آنها کامل شود و مشتری به هیچ عنوان دغدغه ای بابت خدمات حمل بار و وانت بار نداشته باشد.

 

آدرس دهی مبدا و مقصد اسباب کشی

یکی از موضوعاتی که برخی اوقات ممکن به سو تفاهم میان فرد و راننده و یا باربری موجب شود، مشخص نبودن آدرس دقیق مبدا و مقصد بود که دلیل افزایش قیمت ها از سوی شرکت ارائه دهنده خدمات می شد. حال با وجود اپلیکیشن و قابلیت مشخص کردن دقیق مبدا و مقصد دیگر این مشکل پیش نخواهد آمد و براحتی می توان علاوه بر آدرس دهی دقیق و استعلام هزینه دقیق، امکان رصد بار را داشته باشید.

 

اسباب کشی و حمل بار بین شهری بصورت آنلاین

 

یکی از کارهای سختی که ممکن است برای شما پیش بیاید باربری بار بین شهری است. در سیستم های سنتی حمل بار، شما برای اثاث کشی و حمل بار بین شهری ممکن است دچار مشکلاتی شوید.

 

هماهنگی کارگران و راننده در مبدا و مقصد و همچنین عدم امکان رهگیری بار مشکلاتی هستند که ممکن است با آنها مواجه شوید. نوبار بعنوان یک استارتاپ امکان رهگیری بار شما بصورت آنلاین را برای شما فراهم کرده و شما می توانید براحتی و از طریق اپلیکیشن و همچنین تماس با پشتیبانی از مکان دقیق بار خود با خبر شوید.

اسباب کشی و حمل بار بین شهری بصورت آنلاین

بهترین شرکت ارائه خدمات اسباب کشی، باربری و حمل بار

 

شرکت های بسیاری در کشور خدمات اسباب کشی را انجام می دهند. این شرکت ها عموما یا بصورت سنتی فعالیت می کنند که در این حالت پشتیبانی از سوی شرکت نخواهید داشت و قیمت هایی که اعلام می شود در مرجله اول ارزان و در ادامه گزاف است یا استارتاپ ها و شرکت هایی با روش های نوین مانند نوبار هستند.

 

نوبار دارای استعلام هوشمند قیمت است و پس از استعلام، این قیمت ثابت خواهد بود. از سوی دیگر بیمه اثاث کشی برای اولین بار توسط نوبار ارائه می شود. پشتیبانی 24 ساعته اسباب کشی و باربری توسط نوبار ارائه می شود و خیال شما از بابت هرگونه سو تفاهم با کارگران و راننده راحت خواهد بود.

 

همچنین محدودیت 3 ساعته اسباب کشی وجود ندارد. خدمات اسباب کشی بصورت VIP ارائه می شود و از 0 تا 100 اسباب کشی را می توانید به نوبار بسپارید.