پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت تهران شیراز از بهترین ایرلاین ها در سفرمارکت

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت تهران شیراز از بهترین ایرلاین ها در سفرمارکت

شهر شیراز یکی از شهرهای تاریخی و زیبا در جنوب کشور است که یک مقصد گردشگری مهم در ایران نیز به شمار می‌آید. این شهر تاریخی فاصله‌ی نسبتا زیادی تا تهران دارد و همین مساله باعث شده تا اغلب مسافرانی که می‌خواهند از پایتخت به شیراز سفر کنند به دنبال خرید بلیط هواپیما برای رفتن به این شهر زیبا باشند.

 

سفرمارکت یکی از بهترین سایت‌هاییست که از طریق آن می‌توانید همه قیمت‌ها و سایر مشخصات بلیط هواپیمای موردنظرتان از تامین‌کنندگان مختلف را بررسی کنید تا بتوانید بهترین و ارزان‌ترین انتخاب را برای خرید بلیط خود داشته‌باشید.

 

شما می‌توانید بلیط هواپیما را به صورت جداگانه و یا رفت و برگشت تهیه کنید و سایت و اپ سفرماکت این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید شرایط و قیمت بلیط‌ها را هم به صورت رفت و برگشت و هم به صورت جداگانه و با مقایسه یکپارچه قیمت‌ها بررسی کنید و بهترین گزینه را برای سفر انتخاب کنید.

 

تفاوت بلیط رفت و برگشت با بلیط یک‌طرفه در سفر به شیراز

 

در اغلب مواقع خرید بلیط هواپیما به صورت رفت و برگشت مقرون‌به‌صرفه‌تر از خرید بلیط رفت و برگشت به صورت جداگانه است. هرچند با خرید بلیط هواپیما به صورت جداگانه می‌توانیم انعطاف بیشتری در سفرمان داشته‌باشیم اما خرید بلیط رفت و برگشت نیز مزایای خود را دارد.

 

خوشبختانه امروزه بسیاری از بلیط‌های رفت و برگشت نیز مانند بلیط‌های معمولی جداگانه، امکان کنسلی و تغییر دارند که یک ویژگی بسیار مهم برای افرادیست که نگران تغییرات در برنامه‎‌ی سفر خود هستند.خرید بلیط هواپیما به صورت رفت و برگشت به خصوص در ایام شلوغ و پرسفر بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر از خرید بلیط جداگانه است.

 

برای مثال اگر در ایام نوروز که شهر شیراز شلوغ و پرمسافر است قصد سفر به این شهر را دارید، بهتر است به جای خرید بلیط هواپیما تهران شیراز و بلیط برگشت به صورت جداگانه، بلیط خود را به صورت رفت و برگشت خریداری کنید.

 

بدین شکل هم در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنید و هم با توجه به شلوغی پروازها در این ایام، دیگر نگران تمام شدن بلیط برگشت به تهران نخواهیدبود. همانطور که گفتیم با کمک سایت سفرمارکت به راحتی می‌توانید بهترین و ارزان‌ترین بلیط رفت و برگشت تهران شیراز را تهیه کنید.

بهترین ایرلاین‌ها برای سفر هوایی به شیراز

بهترین ایرلاین‌ها برای سفر هوایی به شیراز

 

شهر شیراز یکی از شهرهای مهم و گردشگری در ایران است و فرودگاه شهید دستغیب نیز یکی از بزرگترین فرودگاه‌های کشور است که پس از فرودگاه امام خمینی(ره)، مجهزترین فرودگاه ایران نیز به شمار می‌آید. ایرلاین‌های زیادی به این فرودگاه مهم و شلوغ در جنوب کشور پرواز دارند.

 

انتخاب ایرلاین مناسب برای سفر یکی از دغدغه‌های همیشگی افرادیست که قصد سفر با هواپیما را دارند. از آنجایی که چندین ایرلاین پروازهای تهران شیراز را پوشش می‌دهند و مسافران برای خرید بلیط هواپیمای رفت تهران به شیراز و همچنین بلیط هواپیما شیراز تهران به صورت رفت و برگشت و یا یک‌طرفه گزینه‌های مختلفی دارند، برای انتخاب بهترین ایرلاین برای پرواز بهتر است مسافران با ایرلاین‌های ارائه‌دهنده‌ی این پرواز آشنایی داشته‌باشند.

 

یکی از ایرلاین‌های ارائه‌دهنده‌ی پرواز تهران شیراز، ایرلاین ایران‌ایر است. پرواز رفت و برگشت تهران شیراز توسط شرکت هواپیمایی ایران‌ایر در دو کلاس اکونومی و هماکلاس که همان بیزنس‌کلاس است، ارائه می‌شود.

 

در پرواز هماکلاس کیفیت صندلی‌ها بهتر بوده و خدمات ویژه و منوی غذایی ویژه‌ای برای این کلاس پروازی وجود دارد. در کلاس اکونومی نیز با اینکه سطح خدمات پایین‌تر است اما کیفیت قابل‌قبولی به مسافران ارائه می‌شود.

 

قشم ایر یکی‌دیگر از ایرلاین‌های معتبر و مهمی است که امکان خرید بلیط هواپیمای رفت و برگشت تهران شیراز از این ایرلاین برای مسافران امکان‌پذیر است. در پروازهای این ایرلاین مسافران اجازه‌ی حمل یک چمدان ۲۰ کیلویی و یک کیف دستی ۵ کیلویی را دارند.

 

همچنین پروازهای این ایرلاین به شیراز در سه کلاس اکونومی، بیزنس‌کلاس و فرست‌کلاس برگزار می‌شود که پرواز فرست‌کلاس دارای بالاترین سطح خدمات و کیفیت است و پرواز کلاس اکونومی کمترین میزان خدمات را به مسافران ارائه ‌می‌دهد اما با توجه به هزینه‌ی مناسبش گزینه‌ بسیار مناسبی برای یک سفر اقتصادی به شیراز است.

 

شما برای یک سفر هوایی به شیراز می‌توانید بلیط‌های هواپیمایی ماهان‌ایر را نیز رزرو کنید. بلیط‌های این ایرلاین، با توجه به خدمات سطح بالایی که ارائه می‌کند، قیمت بیشتری نسبت به ایرلاین‌های دیگر دارد.

 

بلیط‌های این ایرلاین نیز در سه کلاس اکونومی، بیزنس‌کلاس و فرست‌کلاس ارائه می‌شود. ماهان‌ایر یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین شرکت‌های هواپیماییست که امکان خرید بلیط رفت و برگشت شیراز از این ایرلاین در سایت سفرمارکت به راحتی فراهم است.

 

ایرلاین معراج نیز به عنوان یکی از ایرلاین‌های تازه‌تاسیس و معتبر در ایران، پروازهای رفت و برگشت شیراز تهران را ارائه می‌کند. هزینه‌ی بلیط‌های این هواپیمایی مناسب بوده و پروازهای این شرکت هواپیمایی نیز در سه کلاس ارائه می‌شود. ایرلاین معراج دارای کادری حرفه‌ای است و بهترین سطح کیفیت و امنیت را به مسافران خود ارائه می‌کند.

 

ایرلاین‌های دیگری مانند آسمان، کاسپین، ایران‌ایرتور، ساها، سپهران، تابان، فلای‌پرشیا، پارس‌ایر و آتا نیز بلیط رفت و برگشت تهران شیراز را ارائه می‌دهند و هرکدام قیمت و خدمات متفاوتی دارند. در سایت و اپلیکیشن سفر مارکت می‌توانید تاریخ سفر و کلاس پرواز خود را انتخاب کنید و تمامی پروازهای ایرلاین‌های موجود و اطلاعات مربوط به آن‌ها را مشاهده کنید و سپس از میان سایت‌های فروشنده‌ی بلیط که در سایت سفرمارکت به شما نشان داده می‌شود، بهترین آن‌ها را انتخاب کرده و یک خرید مطمئن داشته‌باشید.

بلیط هواپیما تهران شیراز

کلام آخر

مسیر پروازی تهران شیراز یکی از پرترددترین مسیرهای هوایی کشور است که هرساله مسافران زیادی در این مسیر رفت و آمد می‌کنند. خرید بلیط هواپیما به صورت رفت و برگشت یکی از مواردیست که در صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر تاثیر زیادی دارد.

 

خرید بلیط رفت و برگشت به مسافران کمک می‌کند تا در ایام شلوغ و پرسفر سال نگران پیدا نکردن بلیط برگشت نباشند و هزینه‌ی کمتری نیز برای خرید بلیط هواپیما پرداخت کنند. امکان خرید بلیط‌های رفت و برگشت تهران شیراز از ایرلاین‌های مختلفی وجود دارد که هرکدام خدمات متفاوتی ارائه می‌کنند و هزینه‌ی متفاوتی نیز دارند.

 

سایت سفرمارکت امکان مشاهده‌ی تمام این پروازها از ایرلاین‌ها مختلف و از فروشنده‌های مختلف را فراهم می‌کند و از این طریق مسافران می‌توانند بهترین گزینه را با کمترین هزینه‌ی ممکن خریداری کنند.