جستجو در پارس ناز

خرید عمده شیلنگ سیلیکونی نسوز صنعتی از تولیدی

مجموعه : مجله خبری روز
خرید عمده شیلنگ سیلیکونی نسوز صنعتی از تولیدی

چرا بسیاری از خریداران، خرید عمده شیلنگ سیلیکونی نسوز را ترجیح می‌دهند؟ از کجا بدانیم که قیمت عمده شیلنگ سیلیکونی چقدر است و تا چه اندازه با خرید به روش دیگر تفاوت دارد؟

 

بهترین شیلنگ‌های سیلیکونی نسوز اکنون در داخل کشور استفاده‌های زیادی دارند. این شیلنگ‌ها به ‌واسطه انعطاف‌پذیری بالایشان، مصارف بی‌شماری را به خود اختصاص داده‌اند و همچنین فروش خوبی بابت آن‌ها همه‌روزه انجام می‌شود.

 

چرا به شیلنگ سیلیکونی نسوز نیاز داریم؟

 

خرید عمده شیلنگ سیلیکونی که از رایج‌ترین ابزار قابل ‌استفاده در صنایع است، امروزه جزو یکی از نیازهای ضروری بشر بوده که به‌ خاطر استفاده از سیلیکون و دوام و کاربردی که دارد، به یک محصول پرطرفدار و البته گران تبدیل شده است.

 

ماندگاری و طول عمر این شیلنگ‌ با توجه ‌به کیفیتی که دارد، حدود ۱۰ سال در نظر گرفته شده است؛ شیلنگ سیلیکونی دارای ویژگی‌های رایجی است که می‌خواهیم به نمونه‌ای از آن‌ها اشاره کنیم.

 

توان حرارتی بالای شیلنگ

یکی از فاکتورهای مهم و اصلی در هنگام خرید عمده شیلنگ‌ سیلیکونی، مقاومت در برابر دمای بالا بدون تخریب یا شکستگی است. شیلنگ سیلیکونی می‌تواند دماهای بسیار سرد را تحمل کند و برای استفاده در صنعت هوافضا که دما می‌تواند زیر صفر باشد بسیار ایده‌آل است.

 

عایق بودن شیلنگ

شیلنگ‌ سیلیکونی نسوز به‌عنوان عایقی محکم در برابر جریان الکتریسیته شناخته شده است. این محصول در برابر شعله و حریق نیز بسیار خوب عمل می‌کند و همچنین عایقی قوی برای مصارف متعدد به شمار می‌رود.

 

مقاومت در برابر مواد شیمیایی

شیلنگ‌ سیلیکونی نسوز در برابر طیف وسیعی از مواد شیمیایی و سیالاتی مانند روغن، بنزین و خنک‌کننده‌ها مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهد. این مزیت شیلنگ‌ سیلیکونی نسوز را برای استفاده در کاربردهای خودرویی که قرارگرفتن در معرض این مایعات معمول بوده، ایده‌آل می‌کند.

 

مهم‌تر اینکه این نوع شیلنگ‌ در کاربردهای پزشکی جایی که بتواند در معرض انواع مختلف مایعات و مواد شیمیایی مقاومت کند هم مورداستفاده قرار می‌گیرد.

 

انعطاف‌پذیری بالا

یکی دیگر از موارد مهم در حین خرید عمده شیلنگ سیلیکونی توجه به انعطاف‌پذیری بودن آن‌ است. این نوع شیلنگ‌ می‌تواند بدون ترک‌خوردگی یا شکستگی برای استفاده در کاربردهایی که نیاز به خم‌شدن یا چرخش محکمی دارد، بسیار ایده‌آل باشد.این انعطاف‌پذیری، نصب شیلنگ را آسان کرده و می‌تواند باعث صرفه‌جویی در زمان و کاهش هزینه‌های نی روی کار شود.

تولیدی شیلنگ

طیف گسترده رنگ‌ها

شیلنگ‌ سیلیکونی علاوه بر مزایای عملکردی در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها نیز موجود است. این ویژگی شیلنگ سیلیکونی را برای استفاده در کاربردهایی که از نظر زیبایی‌شناسی مهم است، ایده‌آل می‌کند. به‌علاوه از این شیلنگ‌ می‌توان برای افزودن رنگ به محفظه موتور یا مطابقت با رنگ سایر اجزا استفاده کرد.

 

خرید عمده انواع شیلنگ سیلیکونی

شیلنگ‌ها دارای انواع متفاوتی بوده، اما می‌توان با قاطعیت گفت که دارای عملکرد یکسانی هم هستند؛ یعنی تمام آن‌ها سعی می‌کنند که مواد مختلفی را جابه‌جا کنند. در اینجا برای افزایش سطح آگاهی شما انواع این شیلنگ‌ها را توضیح می‌دهیم.

 

خرید عمده شیلنگ سیلیکونی نسوز

شیلنگ سیلیکونی نسوز را می‌توان یکی از بهترین مدل از شیلنگ‌ها دانست. از این نوع شیلنگ‌ علاوه بر اینکه در صنایع غذایی و دارویی استفاده می‌شود مهم‌تر از همه برای کار در محیط‌هایی باحرارت بالا نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد.

 

ویژگی‌های رایج این شیلنگ‌ به شرح موارد زیر است:

 • انعطاف‌پذیری بسیار خوب
 • مقاومت حرارتی بالا
 • نداشتن مواد سمی

 

خرید عمده شیلنگ سیلیکونی پزشکی

از مشخصات شیلنگ سیلیکونی پزشکی می‌توان به مواردی همچون شفافیت بالا، سطح بهداشت بالا، حفاظت از محیط‌زیست و راندمان بالا اشاره کرد. شیلنگ پزشکی دارای اینرسی فیزیولوژیکی خوبی است و به بافت‌های بدن انسان هم آسیب نمی‌رساند.

 

ناگفته نماند که پس از ورود به بدن انسان واکنش‌های جسم خارجی ایجاد نمی‌کند. از ویژگی‌های این شیلنگ کاربردی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • انعطاف‌پذیری بالا و مقاوم در برابر برش و پارگی
 • مقاومت بالا در برابر درجه حرارت زیاد و پایین
 • عدم تغییر شکل در دمای بالا
 • قابل‌استفاده در سوندهای داخل وریدی و لوله‌گذاری‌های مختلف، عمل‌های جراحی مانند قلب، سینه، مغز، اورولوژی، زنان و اطفال
 • مورداستفاده در کاتترهای مختلف برای تشخیص و درمان مداخله‌ای همانند کاتترهای کرونر، شناور، لوله‌های گسترش عروق کرونر، کاتترهای اندازه‌گیری فشار و دما، کاتترهای آنژیوگرافی و…

 

خرید عمده شیلنگ سیلیکونی گرید دارویی

شیلنگ‌ سیلیکونی گرید دارویی از مهم‌ترین لوازمی است که بسیار مورداستفاده خریداران قرار می‌گیرد و همواره بر اساس نوع کاربرد خود انتخاب می‌شود. این شیلنگ‌ها از بهترین مواد تهیه و تولید می‌شود و شامل یک‌سری ویژگی‌های مهمی است که عبارت‌اند از:

 

 • عدم هیچ‌گونه ماده شیمیایی خطرناکی در تولید آن‌ها
 • جزو مهم‌ترین تولیدات و کاربرد در صنایع غذایی و دارویی
 • قابل‌استفاده برای انتقال مواد غذایی و دارویی
 • تولید شده از باکیفیت‌ترین متریال درجه یک
 • شفافیت بالا برای مشاهده مواد در حال جریان داخل شیلنگ

خرید عمده انواع شیلنگ

خرید شیلنگ سیلیکونی فود گرید

چنانچه بخواهیم مواد غذایی مایعی را از محلی به محل دیگری انتقال دهیم نیاز به شیلنگ باکیفیتی داریم، می‌بایست شیلنگی را انتخاب کنیم که بو و مزه نداشته باشد تا موجب خراب‌شدن مواد غذایی ما نشود.

 

برای برطرف‌کردن این مشکل می‌توانیم روی شیلنگ سیلیکونی فود گرید حساب ویژه‌ای باز کنیم، چون این نوع شیلنگ‌ هیچ رنگ، بو و طعمی را جذب نمی‌کند.

 

ویژگی‌های شیلنگ سیلیکونی فود گرید:

 • انعطاف‌پذیری و مقاومت حرارتی بالا
 • شفاف‌بودن زیاد برای مشاهده‌کردن مواد در حال جریان داخل شیلنگ
 • مقاومت بالا در برابر طیف گسترده‌ای از دما

 

خرید عمده شیلنگ سیلیکونی صنعتی

شیلنگ‌ سیلیکونی صنعتی انواع گوناگونی داشته و کاربردهای متنوع و اورژانسی فراوانی در صنایع مختلف دارد. سیلیکون چون به‌راحتی قابل دست‌کاری و طراحی است پایداری زیادی در برابر دمای بالا و انواع خوردگی‌ها داشته باشد.

 

شیلنگ سیلیکونی صنعتی اغلب همراه با مواد دیگری برای عایق‌کاری، چسبندگی یا محافظت از محصولات مورداستفاده قرار می‌گیرد. از مواد مبتنی بر سیلیکون نیز برای بهبود ظاهر، انتقال انرژی و کمک به بازسازی استفاده می‌کنند.

 

قیمت عمده شیلنگ سیلیکونی چقدر است؟

 

شیلنگ‌هایی که در صنایع بهداشتی و پزشکی استفاده می‌شوند باتوجه‌به کاربرد گسترده و استفاده از مواد باکیفیت در تولید آن‌ها نسبت به دیگر صنایع از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

 

شیلنگ‌های سیلیکونی از لحاظ قیمتی هزینه نسبتاً بالایی دارند؛ ولی عوامل دیگری هم وجود دارند که در قیمت تمام شده آن‌ها دخیل و بسیار تأثیرگذار هستند که به بررسی این عوامل مهم می‌خواهیم بپردازیم.

 

مواد اولیه شیلنگ

یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار در خرید عمده شیلنگ‌ سیلیکونی، قیمت مواد اولیه آن است. درصورتی‌که محصولی از متریال باکیفیتی استفاده شده باشد در افزایش‌یافتن قیمت شیلنگ تأثیر زیادی دارد.

 

برند شیلنگ

اغلب شیلنگ‌های سیلیکونی در بازار ایرانی تولید می‌شوند و قیمت مناسب‌تری نسبت به رقبای خارجی خود به‌خصوص شرکت‌های آلمانی دارند؛ پس برند محصول از اهمیت بالایی برخوردار بوده و باید به آن توجه ویژه‌ای داشت.

 

قیمت ارز شیلنگ

شیلنگ سیلیکونی نسوز هم با تغییرات ارز، قیمت آن نیز تغییر پیدا می‌کند. هر چند که محصولات تولیدی شرکت‌ها با ارز نیمایی تولید می‌شود.

 

چطور بهترین شیلنگ سیلیکونی نسوز را بخریم؟

 

بزرگترین مرکز خرید عمده شیلنگ کجاست؟ آیا تا به‌ حال برای خرید عمده انواع شیلنگ نتوانسته‌اید تولیدکننده معتبری پیدا کنید؟ خرید شیلنگ سیلیکونی را دست‌کم نگیرید! این نوع لوله با تمامی لوله و شیلنگ‌هایی که می‌شناسید، متفاوت است و کارایی‌های بسیار حساسی هم دارد.

 

شما می‌توانید شیلنگ سیلیکونی نسوز را از مجموعه معتبر تهران شیلنگ با بالاترین کیفیت و مرغوب‌ترین جنس خریداری کنید. سایت ما توانسته به‌عنوان مجموعه‌ای تخصصی در زمینه تولیدی شیلنگ و همچنین فروش انواع مختلفی از شیلنگ‌ ارزان مانند شیلنگ فنر دار و سایر محصولات به فروش برساند.

 شیلنگ‌ ارزان