پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

خلاف هایی که بازیگران هالیوودی مرتکب شده اند

مجموعه : اخبار سینما
خلاف هایی که بازیگران هالیوودی مرتکب شده اند

خلاف هایی که بازیگران هالیوودی مرتکب شده اند 

بازیگران و ستاره هاي هالیوودی نیز گاهی اوقات دست به قانون شکنی میزنند، به طوریکه انها را تا زندانی شدن نیز پیش برده است. ستاره بودن جذاب است. ستاره ها پول در می‌آورند، محبوب میشوند، نام شان سرزبان‌ها می‌افتد و گاهی الگویی می شوند که خیلیها از سبک زندگی شان تقلید می کنند. این همه ی شهرت و محبوبیت و ثروت جنبه میخواهد که خیلی از آنها ندارند.

 

بعضی از آنها هم خواسته و ناخواسته در حاشیه‌هایي غرق می شوند که زندگی شان را از این رو به آن رو میکند. اعتیاد، قاچاق، انحراف اخلاقی و حتی جنایت تا حالا سلبریتی هاي زیادی را از اوج به پایین کشیده و انگشت نما کرده است که دراین پست به بعضی از آنها اشاره کرده ایم.

 

جانی دپ

خلاف هایی که بازیگران هالیوودی مرتکب شده اندکاری که جانی دپ با همسر سابق اش، امبر هرد، انجام داد، واقعا تکان دهنده بود. امبر هرد ادعا کرد که جانی درگیر و دار جدایی مدام او را مورد اذیت و اذيت لفظی و فیزیکی قرار می داد. او حتی یک‌بار تلفن همراهش رابه سوی صورت امبر پرتاب کرد.

 

امبر میگوید: «من مدام از این وحشت داشتم که مبادا جانی از راه برسد و مرا مورد اذيت جسمی قرار دهد. آن روز پس از این‌که او گوشی موبایلش رابه صورت من کوبید و صورتم را مجروح کرد، نیت بلند شدن از روی مبل را داشتم که از پشت مو هاي مرا کشید تا به زمین بخورم.»

 

کیسی افلک

خلاف هایی که بازیگران هالیوودی مرتکب شده اندکیسی افلک، برنده اسکار سال گذشته، به علت ارتکاب اذيت و اذیت جنسی برای بازی در «منچستر کنار دریا» از شرکت در مراسم اسکار 2018 منع شد. او مرتکب اذيت جنسی دو زن شده است که با او در مستندی محصول 2010 کار کرده بودند. زنان به افلک اتهام زده‌اند که برای آنان متن‌هاي تهدیدآمیز فرستاده

 

و از آنان خواسته اتاق هتل شان رابا او شریک شوند. او حتی درِ اتاق یکی از آنان رابه رویش قفل کرده است. بعضی ها گفته اند: «اهدای جایزه در مراسم اسکار افتخاری ا‌ست که کیسی افلک لایق آن نیست. به آکادمی بگویید کار درست را انجام دهد.»

 

مارک والبرگ

خلاف هایی که بازیگران هالیوودی مرتکب شده اندمارک در جوانی به علت ایجاد مزاحمت برای دیگران، سرقت و معامله‌ي مواد مخدر چیزی بین ۲۰ تا ۲۵ بار توسط پلیس دستگیر شد. در سن ۱۳ سالگی مدرسه را رها کرده و معتاد به کوکائین شد. او یک نژاد پرست بودو در سن ۱۵ سالگی پبه خاطر کودک آزاری محکوم شد.

 

دفعه‌ نخست برای اذيت رساندن به یک خواهر و برادر سیاه پوست و بار دوم نیز به خاطر اذیت کردن یک گروه از بچه‌هاي مدرسه‌ سیاه پوستان که با پرتاب سنگ بهآنها و گفتن واژه‌هاي نژاد پرستانه سعی در بیان نفرت خود نسبت بهآنها داشت. او در ۱۶ سالگی با یک چوب بزرگ به جان یک مرد میانسال ویتنامی افتاد و درحالی که عبارت «ویتنامی کثیف لعنتی» را فریاد می‌زد،

 

با ضربات متعدد او را بیهوش کرد! او در همان روز به یک مرد ویتنامی دیگر هم حمله کرد، کسیکه در جنگ ویتنام یکی از چشمانش را از دست داده بود. مارک برای این حمله‌ها به جرم تلاش برای قتل دستگیر و به مدت دو سال به کانون اصلاح نوجوانان فرستاده شد، اما فقط ۴۵ روز آنجا ماند.

 

او. جی. سیمپسون

خلاف هایی که بازیگران هالیوودی مرتکب شده اندیکی از ستاره هایي که بیشترین جرم و جنایات را دراین لیست بخود اختصاص داده، او. جی. سیمپسون است. او. جی. سیمپسون، بازیکن فوتبال آمریکایی و هنرپیشه، درسال ۱۹۹۴ متهم به قتل عمد همسر سابق خود، نیکول سیمپسون، و مردی به نام ران گلدمن شد اما در دادگاه تبرئه گردید و بجای آن مبلغ 33.3 میلیون دلار را باید بابت ضرر به خانواده خود بر می گرداند.

 

دادگاه وی رکورددار پوشش خبری در کشور آمریکا بودو توسط تعداد زیادی از صاحب‌نظران، لقب «محاکمه قرن» را گرفت. وی درسال ۲۰۰۸ بعلت سرقت مسلحانه دستگیر و محاکمه شد و به ۳۳ سال زندان با امکان آزادی مشروط پس از گذشت حداقل ۹ سال محکوم شد.

 

سیمپسون هم ‌اکنون در زندان لاولک، نوادا، در ایالات امریکا زمان حبس خودرا می‌گذراند. از فیلم‌ها یا برنامه‌هاي تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است میتوان به «کاپریکورن یک» و «گذرگاه کاساندرا» اشاره کرد.

 

مل گیبسون

خلاف هایی که بازیگران هالیوودی مرتکب شده اندمل گیبسون چندین بار بعلت سرعت زیاد در رانندگی ناشی از مصرف الکل دستگیر شد. گزارشات حاکی ازآن است که میزان الکل خون او در حین رانندگی ۱۲درصد بوده، در حالی‌که حد قانونی آن در کالیفرنیا ۰۸/۰درصد است. در حال حاضر وی موظف است هفته‌اي پنج بار و به مدت ۴ ماه و نیم در جلسات الکلی‌هاي ناشناس شرکت کند و پس ازآن نیز به مدت هفت ماه و نیم هفته‌اي سه بار این روال را ادامه دهد.

 

مل گیبسون یک‌بار دیگر نیز به علت خشونت مورد بازجویی قرار گرفت. گرگورییوا، نامزد سابق او، ادعا کرده بود که او وقتی در حال جر و بحث بودند در برابر دختر ۸ ماهه شان او را به تخته موج سواریش زده ودر حالیکه دخترشان در بغل گریگورییوا بوده با مشت به صورت او کوبیده و دندان هایش را شکسته است.

 

بیل کازبی

خلاف هایی که بازیگران هالیوودی مرتکب شده اندبیل کازبی، کمدین آمریکایی، به جرم اذيت و اذیت جنسی محاکمه شد. او که دو بار برنده جایزه گلدن گلوب شده، متهم است که درسال ۲۰۰۴، به زنی به نام آندرآ کانستاند داروی خواب آور داده و سپس او را مورد اذیت و اذيت جنسی قرار داده است. نه تنها یک مورد بلکه تا کنون بیش از ۵۰ زن ادعا کرده اند که بیل کازبی آنها را مورد اذیت و اذيت جنسی قرار داده اما این نخستین بار است که این هنرپیشه برای چنین اتهامی مورد محاکمه قرار می‌گیرد.

 

کریس بروان

خلاف هایی که بازیگران هالیوودی مرتکب شده انددرسال ۲۰۰۹ ، در آستانه برگزاری مراسم گرمی، کریس براون در خودرو خود به نامزد سوپر استارش، ریحانا، حمله کرد و او راکتک زد ودر نتیجه روابط عاشقانه آنها به خشونت و دعوا مبدل شد! درسال 2011، زمانی که در مورد اینکار از کریس سوال کردند، در پاسخ یک صندلی رابه سوی آینه اتاق پروش پرت و با عصبانیت ساختمان را ترک کرد. او بعد ها اعتراف کرد: «مردم همیشه به خاطر این جریان به من حمله و مرا سرزنش می کنند.

 

این انتقادها و سرزنش ها هرروز و همیشه با من است و همان‌ گونه ادامه دارد اما هیچکس مرا نمی شناسد. دیگر این سرزنش ها مرا اذیت نمی‌کند. آنها می‌توانند هر طور که می‌خواهند قضاوت کنند اما حقیقت این است که آنها هیچ چیزی در مورد مم نمی‌دانند. من ازآن شب به بعد چیزهای بسیاری یاد گرفته ام

 

و بسیار بزرگتر و عاقل تر شده ام. در آن زمان من جوان بودم و تعداد زیادی از چیزها را نمی فهمیدم. حمایت کسانی که مرا می شناختند و طرفداران بی نظیرم موجب شد که من این بحران را پشت سر بگذارم.»

 

رابرت داونی جونیور

خلاف هایی که بازیگران هالیوودی مرتکب شده اندرابرت داونی جونیور«Robert Downey Jr» بازیگر مشهور هالیوود، بین سال هاي 1996 تا 2001 به هرویین معتاد بوده است. او چند بار به علت مصرف و حمل هرویین دستگیر شد. خودش دراین باره گفته: «من خیلی اتفاقی گرفتار هرویین شدم,. در واقع 8 سالم بود که پدرم این ماده مخدر رابه من معرفی کرد و بعد از دومین بار مصرف به آن معتاد شدم, و بالاخره هم اینکار بند کفش هایم رابه هم گره زد و اجازه نداد حرکت کنم!»

 

اعتیاد به مواد مخدر حیات حرفه اي رابرت داونی جونیور را تقریبا نابود کرد. علیرغم این‌که او بخاطر مواد مخدر راهی زندان و از دنیای هالیوود دور شد، ولی پس از ترک اعتیادش قوی‌تر به روی پرده بازگشت و حالا مبدل به یکی از بزرگ ترین ستاره هاي سینمایی روی کره زمین شده است.

 

لیل وین

خلاف هایی که بازیگران هالیوودی مرتکب شده اندلیل وین، رپر آمریکایی، جرم هاي زیادی انجام داده است که اشاره بهآنها در این جا نمی گنجد، بهمین علت تنها به بعضی از مهم ترین هاي آنها می‌پردازیم. او درسال 2007، به علت حمل اسلحه غیر مجاز به یکسال زندان رفت. در میان سال‌های 2007 تا 2009 نیز بد شانسی هاي زیادی آورد.

 

بعنوان مثال او یک‌بار به علت مصرف ماری جوآنا، کوکائین و بار دیگر به علت حمل مواد مخدر در اتوبوس مسافرتی دستگیر شد. امیدواریم که او از این دیوانه گی هایش عبرت بگیرد.