پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

 

در اینبخش نگاهی داریم بـه خودرو هـای جالب سلبریتی ها، از جنیفر لوپز و جاستین بیبر گرفته تا بیانسه و کریس بروان، ماشین هاي سفارشی و عجیب و جالب این مولتی میلیونرهای مشهور را می‌بینیم. البته خیلی از بازیگران و خواننده هاي باوجود شهرت و ثروت ماشین هاي خیلی معمولی دارند اما فهرست امروز کسانی را هدف قرار داده کـه خارج از دنیای شیشه اي تلویزیون هم باعث توجه مردم می شوند.

 

سلبریتی نیست کـه خودرو هـای رنگ و وارنگ نداشته باشد، اما سلبریتی‌ها همیشه دنبال تمایز هستند و سعی می کنند تا چیزهایی داشته باشند کـه بقیه ندارند. بهمین منظور سلبریتی‌هاي زیادی را شاهد هستیم کـه بـه خودرو هـای معمولی قانع نیستند و ترجیح میدهند سوار بر خودرو هـای عجیب غریبی و صد البته خاص کـه عمدتاً قیمت گزافی هم دارند در خیابان‌ها جولان بدند.

 

خودرو کادیلاک بت‌ موبایل جاستین بیبر

جاستین طرفداران بسیار زیادی در بین قشر نوجوان دارد، این خواننده جوان کـه راه صد ساله را دریک شب طی کرد ودر سنین جوانی بـه مال و مکنت زیادی رسیده اسـت نمیداند پول‌هایش را چگونه خرج کند. دراین بین یکی از چیزهایی هر جوانی آرزوی آنرا دارد خودرو هـای لوکس و منحصر بـه فرد اسـت جاستین بیبر هم کـه هیچ آرزوی محالی ندارد و هر چیزی کـه اراده کند را می تواند بخرد.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

برای این کـه تمایز ویژه‌اي با سایر سلبریتی‌ها داشته باشد یک خودروی کادیلاک بت‌موبایل خریده اسـت. این خودرو توسط مؤسسه west coast customs کـه ید طولایی در شخصی‌سازی خودروها دارد کاملاً همانند بت‌موبایل طراحی شده و بـه لحاظ قدرت نیز همان‌گونه کـه از کادیلاک انتظار داریم با یک خودروی مدل ctv-v کوپه طرف هستیم کـه از یک پیشرانه v8 با ظرفیت ۴.۸ لیتر بهره می برد و ۵۷۰ اسب‌ بخار نیرو را در اختیار جاستین قرار می دهد.

 

خودرو ویل .آی‌ .‌ام و مدل شخصی‌سازی شده‌ای از فولکس‌ واگن قورباغه‌ ای

بـه احتمال زیاد شـما هم مثل مـا باورتان نمیشود ویل‌.‌آی‌.‌ام سوار یک فولکس‌واگن قورباغه‌ شود اما چیزی دراین تصویر می بینید درواقع نسخه‌اي شخصی‌سازی شده از فولکس‌واگن قورباغه‌اي اسـت کـه با هنرمندی تمام، ظاهری جدید و امروزی پیدا کرده اسـت. اگر از طرفداران ویل‌.‌آی‌.‌ام باشید بـه‌خوبی میدانید کـه این موسیقیدان و خواننده مشهور علاقه زیادی بـه تمایز دارد.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

و این امر را میتوان در نحوه پوشش و هم چنین آهنگ‌هاي وی تشخیص داد. در همین راستا ویل‌.‌آی‌.‌ام کـه از طرفداران فولکس‌واگن قورباغه‌اي اسـت، یک دستگاه از این خودرو رابه مرکز شخصی‌سازی خودروی west coast customs تحویل داد تا نسخه‌اي جدید و منحصر بـه فرد آماده کنند. جالب اسـت بدانید شخصی‌سازی این خودرو چیزی حدود ۹۰۰ هزار دلار خرج روی دست ویل‌.‌آی‌.‌ام گذاشته اسـت.

 

خودرو نیکی میناژ و لامبورگینی اونتادور صورتی

لامبورگینی ممکن اسـت برای افراد عادی خودروی افسانه‌اي و رویایی باشد اما داستان سلبریتی‌ها فرق میکند. این امر باعث شد تا نیکی میناژ هم برای این کـه از قافله سلبریتی‌هاي لامبورگینی‌سوار عقب نماند یک دستگاه لامبورگینی اونتادور رابه گاراژ خود اضافه کند. میناژ برای این کـه لامبورگینی او با بقیه فرق داشته باشد رنگ صورتی را برای این خودرو انتخاب کرد.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

با نگاهی بـه سبک و زندگی و آلبوم‌هاي نیکی میناژ میتوان متوجه شد کـه صورتی، رنگ مورد علاقه اوست و اگر از طرفداران وی باشید حتما بـه خوبی میدانید کـه نخستین آلبوم نیکی میناژ با نام «جمعه صورتی» انتشار یافت. جالب اسـت بدانید رنگ صورتی مورد علاقه الویس پریسلی فقید نیز بودو این پادشاه راک اند رول، سوار بر یک دستگاه کادیلاک صورتی در خیابان‌ها حضور پیدا می کرد.

 

خودرو هاوارد دونالد و خودروی استون a35

این خواننده انگلیسی کـه یکی از اعضای سرشناس گروه تیک‌ دت «take that» اسـت ودر دهه 90 میلادی بـه‌عنوان یکی از سلبریتی‌هاي محبوب در بین نوجوانان شناخته می‌شد علاقه زیادی بـه مسابقه‌‌هاي خودرو‌رانی دارد. در همین راستا بـه گزارش مجله درایوینگ «driving»، یک دستگاه استون a35 خریداری کرده و این خودرو را برای استفاده در پیست بهینه‌سازی کرده اسـت.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

از آنجایی کـه هاوارد استعداد خوبی در موسیقی دارد و پیش از این رانندگی حرفه‌اي در پیست را تجربه نکرده بود در ابتدا سواری با استون a35 را بسیار اضطراب‌آور توصیف میکرد اما پس از چندین دور جولان دادن با این خودروی قدیمی اما چابک، توانست بـه جاده تسلط پیدا کند. جالب اسـت بدانید استون مارتین a35 کـه هاوارد دونالد سوار بر آن میشود درسال ۱۹۶۸ راهی بازار شده اسـت.

 

خودرو جاستین بیبر و یک خودروی لاکچری و برق‌برقی

شرکت خودروسازی فیسکِر دیگر خودرو هـای لاچکری تولید نمیکند اما خودروی فیشر کارما کـه ساخت دست این شرکت اسـت بعنوان نخستین خودروی لاچکری هیبریدی دنیا شناخته میشود و جاستین بیبر یک دستگاه از این خودروی لاچکری و منحصر‌بـه‌فرد رابه مناسبت تولد ۱۸ سالگی‌اش هدیه گرفت.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

سپس بیبر کـه از ظاهر معمولی این خودرو خوشش نمی‌آمد آن رابه شرکت شخصی‌سازی خودروی west cost customes تحویل داد تا دستی بـه سر و رویش بکشند و حسابی بـه این خودرو رنگ و لعاب اضافه کنند. نتیجه یک خودروی لاچکری برق‌برقی از کار درآمد کـه حتی رینگ‌هایش نیز براق و درخشان بود. در قسمت زیر این خودرو نیز لامپ‌هاي led تعبیه شد تا در حین رانندگی در شب، سطح آسفالت جاده را رنگین کند.

 

خودرو بریتنی اسپیرز و یک هامر صورتی‌ رنگ

سلبریتی‌هاي زن زیادی را شاهد هستیم کـه بـه خودرو هـای نیرومند علاقه دارند، بریتنی اسپیرز نیز کـه عاشق جیپ هامر بود، یک دستگاه از این خودروی نیرومند را خریداری کرد اما رنگ و ظاهر آن بـه دل برتینی ننشست. در نتیجه این هامر رابه مراکز شخصی‌سازی خودرو تحویل داد تا دستی بـه سر و رویش بکشند. نتیجه کار یک هامر صورتی‌رنگ شد کـه دیگر ابهت هامر رابه همراه نداشت و عملاً شبیه بـه یک ماشین دخترانه شده بود.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

جالب اسـت بدانید تودوزی‌هاي این خودرو توسط برند مشهور لویی ویتون انجام شده بودو این برند اجازه نمی‌داد تا بریتنی اسپیرز تودوزی خودرو هامر خودرا تغییر دهد. اما بریتنی گوشش بدهکار این حرف‌ها نبود و میخواست تمام قسمت‌هاي این هامر صورتی شود. مدتی بعد نیز این هامر دخترانه صورتی‌رنگ را در آهنگ ویدئوی do somthing شاهد بودیم.

 

خودرو فلو رایدا و بوگاتی زراندود

اگر موسیقی‌هاي روز دنیا را دنبال کرده باشید حتما فلو رایدا را می‌شناسید و بـه‌خوبی در جریان هستید کـه این خواننده در حال حاضر یکی از پرفروش‌ترین خواننده‌هاي دنیا بـه‌حساب می آید و آلبوم mail on sunday فروش بسیار خوبی را تجربه می کند. بـه این ترتیب فلو رایدا کـه نمیداند ثروت‌اش را چگونه خرج کند همانند سایر سلبریتی‌ها جذب خودرو هـای لوکس و اشرافی شده اسـت.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

دراین بین تجربه نشان داده سلبریتی‌ها بـه چیزهای پر زرق و برق علاقه بیشتری دارند و فلو رایدا نیز یک خودروی بوگاتی زراندود خرید تا بـه جاستین بیبر ثابت کند بوگاتی او از خودروی فیشر کارمای جاستین زرق و برق بیشتری دارد. این بوگاتی روکشی از طلا دارد و قالپاق‌هاي آن با طلای ۲۴ عیار زراندود شده‌اند.

 

خودرو ویل‌.‌آی‌.‌ام و خودرویی با طراحی فضایی

بی شک با نخستین نگاه بـه این خودروی دلورین «delorean»، یاد فیلم back to the future افتاده‌اید. این دقیقاً همان چیزی اسـت کـه ویل.‌آی.‌ام درنظر داشته و بهمین دلیل یک دستگاه خودروی کلاسیک دلورین را خریداری کرد و با تحویل آن بـه شرکت شخصی‌سازی خودروی west coast customs ترتیبی داد تا این خودرو دقیقاً همان چیزی شود کـه در فیلم back to the future دیده‌ایم.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

جالب اسـت بدانید از قرار معلوم ویل‌.‌آی‌.‌ام وسواس زیادی برای ساخت این خودرو داشته و برای ساخت و سرهم کردن قسمت‌هاي مختلف آن کنترل زیادی انجام داده اسـت. دراین خودرو شاهد درهایی کـه بـه بالا باز میشوند هستیم تا حالت فضایی بودن این خودروی دلورین در ذهن تداعی شود.

 

خودرو موستانگ‌ های شخصی‌ سازی شده سانی و شِر

بعنوان یک طرفدار موسیقی بی شک شِر «cher»، را می‌شناسید، این بانوی خوش‌صدای دنیای موسیقی در دهه ۶۰ میلادی با گروهی با نام سانی و شر آلبوم بسیار موفقی را منتشر کرد و بـه اسم و آوازه‌اي جهانی رسید. شر مدت‌ها بعد از این گروه جدا شد و توانست بـه تنهایی نیز موفقیت‌هاي زیادی را ازآن خود کند.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

اما بی شک با نگاهی بـه گروه سانی و شر، موستانگ‌هاي مشهور شخصی‌سازی شده این گروه در ذهن تداعی میشود. این خودروها ساخت دست جورج باریس، بود. وی کـه در دهه ۶۰ میلادی بـه‌عنوان یکی از خوش‌ذوق‌‌ترین شخصی‌سازهای خودرو شناخته می‌شد، خودرو هـای زیادی را برای سلبریتی‌هاي آن زمان شخصی‌سازی کرد و یکی از مشهور‌ترین کارهای باریس را میتوان خودروی بت‌موبایل ساخت سال ۱۹۶۶ نام برد.

 

خودرو جاستین بیبر و یک آئودی r8 پلنگی

آئودی r8 یکی از خودروهایی اسـت کـه در گاراژ تعداد زیادی از سلبریتی‌ها یافت میشود. این خودرو ظاهر بسیار جذاب دارد و سرعت و چالاکی‌اش باعث شده تا جای خودش را در دل سلبریتی‌ها باز کند. دراین بین جاستین بیبر هم مانند سایر سلبریتی‌ها یک دستگاه آئودی r8 رابه گاراژ خود اضافه کرده اسـت اما بیبر کـه همیشه دنبال تفاوت و تمایز اسـت و با ثروتی کـه دارد هر کاری دلش بخواهد میکند.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

این آئودی r8 را همانند یک پوست پلنگ رنگ‌آمیزی کرده تا جذابیتی عجیب و استثنایی داشته باشد. این آئودی جذاب و سلبریتی‌پسند، پیشرانه‌اي v10 با ظرفیت 5.2 لیتر دارد و ۵۳۲ اسب‌ بخار نیرو در اختیار جاستین بیبر قرار می دهد تا در جاده‌ها بتازد و دل هواداران را ببرد.

 

خودرو تراویس بارکر و عشق کادیلاک

تراویس بارکر در یکی از محله‌هاي فقیرنشین شهر فونتانا در کالیفرنیا زاده شد و بجای درس و مشق، وقت خودرا صرف موسیقی کرد و با تلاش فراوان توانست اسم و رسم خوبی در دنیای موسیقی برای خودش دست و پا کند و همکاری بلندمدتی با گروه بلینک ۱۸۲ شروع کرد و بـه مال و منال چشمگیری رسید. تراویس قسمت زیادی از این ثروت رابه عشق خود کـه خودرو هـای کادلیاک اسـت اختصاص داد.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

او حتی در گردن تراویس نیز خالکوبی یک خودروی کادیلاک بـه‌چشم میخورد. تراویس عشق خود بـه خودرو هـای کلاسیک کادیلاک را از پدرش بـه‌ارث برده اسـت و یک کادیلاک کوپه مدل ۱۹۶۶ بـه‌عنوان سوگلی خودرو هـای کادیلاک بارکر شناخته میشود. از قرار معلوم زمانی کـه بارکر بچه بود، پدرش وی را با یک کادیلاک از همین مدل در خیابان‌ها گردش می‌داد و همین امر باعث علاقه زیاد تراویس بارکر بـه کادیلاک کوپه مدل ۱۹۶۶ شده اسـت.

 

خودرو آستین ماهون و علاقه‌ اش به خودروهای زنگ‌زده

آستین ازآن دسته خواننده‌هایي اسـت کـه موفقیت خودش را مدیون اینترنت اسـت ودر سال ۲۰۱۱ ویدئوهایی از اجراهایش را منتشر کرد و بـه محبوبیت زیادی دست پیدا کرد. وی توانست نخستین آلبوم خودش را درسال ۲۰۱۲ منتشر کند و یکی پس از دیگری کنسرت‌هاي پرفروشی اجرا کرد ودر عرض تنها چند سال بـه ثروت هنگفتی رسید.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

آستین ماهون کـه ازآن سلبریتی‌هاي تازه‌ بـه دوران رسیده اسـت سعی می کند تمایز زیادی با سایر سلبریتی‌ها داشته باشد. بهمین دلیل بیشتر خودرو هـای حاضر در گاراژ آستین ماهون شخصی‌سازی شده و خاص هستند. در بین تمامی این خودروها یک بی‌.‌ام‌.‌و i8 بـه چشم میخورد کـه رنگ بسیار جالب و خاصی دارد.

 

خودرو رولزرویسی خاصی که جی‌زی به بیانسه هدیه داده است

ثروت جی‌زی و بیانسه از پارو بالا می رود و با نگاهی بـه زندگی این سلبریتی‌ها متوجه خواهید شد دست روی هر چیزی کـه بگذارند آنرا میتوانند بخرند. این ولخرجی‌ها در زمینه خودرو نیز صدق میکند و هر از گاهی خبر اضافه شدن خودرویی لوکس و اشرافی بـه گاراژ جی‌زی و بیانسه را شاهد هستیم. دراین زمینه می توان بـه لیموزین مرسدس‌بنز اسپرینتر اشاره کرد کـه بـه‌عنوان خودروی خانوادگی ازآن استفاده می کنند.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

این لیموزین گران‌ قیمت چیزی حدود ۱ میلیون دلار ارزش دارد و جالب اسـت بدانید تنها سیستم‌صوتی این خودرو چیزی برابر با ۱۵۰ هزار دلار روی دست‌ آن‌ها خرج گذاشته اسـت. ولخرجی‌هاي این زوج سلبریتی مربوط بـه اکنون نیست ودر گذشته نیز سابقه درخشانی در خرید خودرو هـای اشرافی داشتند. حدود ۱۲ سال پیش، جی‌زی، یک خودروی رولزرویس بسیار شیک و لاکچری بـه‌مناسبت تولد بیانسه بـه او هدیه داد.

 

خودرو کریس براون و لامبورگینی اوانتادور عجب و غریب

اگر طرفدار کریس براون باشید حتما بـه خوبی میدانید این سلبریتی، حاشیه‌هاي زیادی دارد و سلیقه او در انتخاب لباس، موسیقی و خودرو همیشه از جانب هواداران نقد شده اسـت. در خصوص بدسلیقگی کریس براون میتوان بـه لامبورگینی اوانتادوری کـه شخصی‌سازی کرده اشاره نمود.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

این لامبورگینی کـه رنگ‌آمیزی آن شباهت زیادی بـه رنگ‌آمیزی کفش‌هاي برند نایکی اِیر «nike air»، دارد بنظر بسیاری جذاب و زیبا نیست اما تبدیل بـه خودرویی منحصر‌بـه‌فرد شده اسـت و سلبریتی‌ها نیز دقیقاً دنبال خودرو هـای منحصر‌بـه‌فرد می گردند. جالب اینجاست کـه از قرار معلوم کریس براون رنگ‌بندی این لامبورگینی رابه این دلیل انجام داده تا با رنگ کفش‌هاي نایکی او بـه اصطلاح ست شود.

 

خودرو فراری آبی‌ رنگ جاستین بیبر

جاستین بیبر یکی ازآن سلبریتی‌هایي اسـت کـه توجه ویژه‌اي بـه جلب نظر مخاطبین دارد و برای رسیدن بـه این هدف از خودرو هـای تراز اول کمک میگیرد.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

بهمین دلیل اسـت کـه بیشتر خودرو هـای گاراژ جاستین بیبر بـه گونه‌اي عجیب بـه‌نظر می‌رسند و ودر نوع خود منحصر‌‌بـه‌فرد هستند. دراین زمینه می توان بـه فراری ۴۵۸ ایتالیا اف‌ وان اشاره کرد کـه رنگ آبی نئونی بسیار خاص و زیبایی دارد.

 

خودرو لیدی‌ گاگا و فورد برانکو

اگر بـه خودرو هـای آمریکایی علاقه داشته باشید حتما بـه‌خوبی می دانید کـه فورد برانکو در بین آمریکایی‌ها خودرویی بسیار شناخته شده اسـت و طرفداران زیادی دارد. لیدی گاگا نیز کـه بـه‌عنوان یکی از نامتعار‌ف‌ترین سلبریتی‌هاي قرن بیست و یکم شناخته میشود یک دستگاه فورد برانکو آبی‌رنگ و جذاب رابه گاراژ خود اضافه کرده اسـت.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

لیدی گاگا علاقه خاصی بـه این فورد برانکو دارد و هوادارنش گاه و بیگاه وی را سوار بر این خودرو مشاهده کرده‌اند. این علاقه بـه‌ اندازه‌اي بود کـه لیدی گاگا دلش نیامد این خودرو در آهنگ‌ ویدئوهایش حضور نداشته باشد ودر آهنگ ویدئوی perfect illusion شاهد این فورد برانکو جالب و منحصر‌بـه‌فرد بودیم.

 

خودرو کیتی پری و خودروی اسمارت فورتو

صنعت خودروسازی اروپا همیشه محصولات جالبی راهی بازار کرده اسـت، یکی از این خودروها، اسمارت فورتو اسـت کـه از سال ۱۹۹۸ تا کنون در فرانسه و کشور آلمان تولید و راهی بازارهای جهانی شده اسـت. در ساخت این خودرو شرکت سوئیسی سواچ و مرسدس‌بنز همکاری داشته‌اند و ظاهر کوچک و جمع و جور آن چشم کیتی پری را گرفته اسـت.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

کیتی پری کـه بر اساس آخرین گزارش‌ها چیزی حدود ۲۸۰ میلیون دلار ثروت دارد مدتی پیش ۵ دستگاه خودروی فیشر کارما رابه ۵ تن از همکارانش هدیه داد. این خواننده خوش‌صدا و زیبارو یک اسمارت فورتو نیز با قیمت ۱۶ هزار دلار خریداری کرده اسـت. روی دراین اسمارت‌ فورتو نام کیتی پری حک شده و از آنجایی کـه کیتی اهمیت زیادی بـه حفظ محیط‌زیست می دهد یک تسلا مدل اس را نیز با قیمت ۱۰۰ هزار دلار در گاراژ کیتی پری شاهد هستیم.

 

خودرو گوئن استفانی و رولزرویس ریث آبی

این سلبریتی و خواننده پرطرفدار کار خودش رابا گروه no doubt شروع نمود و پس از درخشندگی دراین گروه بـه محبوبیت چشمگیر دست پیدا کرد، مدتی بعد نیز استفانی از این گروه جدا شد و با انتشار آلبوم‌هایي کـه تنهایی در آن‌ها خوانده بود توانست طرفداران را راضی نگه‌ دارد. گوئن استفانی کـه چند‌ دهه‌اي می شود در صنعت موسیقی حضور دارد چیزی حدود ۱۰۰ میلیون دلار درآمد کسب کرده.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

کاملاً مشخص اسـت با چنین سرمایه‌اي انگشت روی هر خودرویی بگذارد می توان آ‌ن را ازآن خود کند. در همین راستا در بین خودرو هـای استفانی یک رولزرویس ریث بـه‌چشم می خورد کـه آبی رنگ و بسیار جذاب اسـت و خرید آن چیزی حدود ۴۰۰ هزار دلار خرج روی دست استفانی گذاشته اسـت. این خودرو از پیشرانه‌اي ۶.۶ لیتری بهره می برد و ۶۲۴ اسب‌ بخار نیرو در اختیار گوئن استفانی قرار مي‌دهد.

 

خودرو جنیفر لوپز و کلکسیونی از خودروهای لوکس و خاص

جنیفر لوپز ازآن دسته سلبریتی‌هایي اسـت کـه سریع یک خودرو دلش را می زند و بهمین جهت خودروهایی زیادی گاراژ جنیفر لوپز آمد و شد دارند. بـه‌غیر از خودرو هـای نسبتاً معمولی کـه بیشتر سلبریتی‌ها دست‌کم یک دستگاه ازآن‌ها را دارند، در کاراژ جنیفر لوپز یک خودروی رولزرویس گوست، یک استون مارتین دو در، یک بتنلی کنتیننتال جی‌تی.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

یک مرسدس کلاس اس، یک آئودی کیو ۵ و یک دستگاه بنتلی آرنیج را می توان از خودروهایی خاصی دانست کـه در کلکسیون خودرو هـای جنیفر لوپز بـه چشم ‌میخورد. جنیفر لوپز یک فیات ۵۰۰ نیز داشت کـه دست بر قضا در حین فیلم برداری یک آگهی بازرگانی آسيب دید و خراب شد.

 

خودرو سلین دیون و رولزرویس کورنیش

سلین دیون از کودکی در دنیای موسیقی بزرگ شده اسـت و قله‌اي دراین صنعت نیست کـه فتح نکرده باشد. تلاش و کوشش این پرنده خو‌‌ش‌الحان و زیبارو کـه اکنون ۵۰ سال سن دارد بـه نتیجه نشسته و بـه اندازه‌اي پول دارد کـه نمیتوان آن‌ها را شمرد. در فهرست دارایی‌هاي سلین دیون یک ملک اشرافی ۷۱ میلیون دلاری، جت شخصی، رستوران‌هاي زنجیره‌اي nickels بـه چشم می خورد.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

جالب اسـت بدانید سلین دیون بیشتر از ۳ هزار جفت کفش از معترین‌ترین برند‌هاي دنیا دارد. سلین دیون سلیقه خوبی در انتخاب خودرو نیز دارد و یک رولزرویس کورنیش مدل ۱۹۹۵، گل سرسبد خودرو هـای کلکسیون بـه‌حساب می آید. این خودرو توسط بیل آلن طراحی شده و حدود نیم‌‌میلیون دلار قیمت دارد.

 

خودرو جان مایر و گلچینی از بهترین خودروهای خاص

انتشار ترانه your body is a wonderland درسال ۲۰۰۲، زندگی جان مایر را تغییر داد و او بـه خواننده‌و ترانه‌سرایی مشهور و یک سلبریتی ثروتمند تبدیل شد. در نتیجه جان مایر نیز همانند دیگر سلبریتی‌ها دو جین خودرو در گاراژ خود دارد کـه در بین این خودروها یک فورد جی‌تی، لند روور دفندر، آئودی آر ۸، فورد رپتور، رنج روور و یک فراری ۵۹۹ بـه چشم میخورد.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

اما در بین تمامی این خودروها، جان مایر بیشتر از همه ی فورد جی‌تی را ترجیح میدهد، این خودرو نخستین نسل از فورد جی‌تی اسـت و بـه صورت کوپه با دو صندلی طراحی شده. فورد جی‌تی جان مایر، از یک موتور سوپرشارژ v8 با ظرفیت ۵.۴ لیتر بهره می برد بعید بنظر میرسد سایر خودرو هـای جان مایر چنین قدرتی داشته باشند.

 

خودرو مایلی سایرس و مک‌لارن mp4 12c

این سلبریتی کم سن و سال و هنجار شکن یک پورشه مشکی متالیک کاین و رنج روور اسپرت بسیار شیک و زیبا دارد اما در بیشتر مواقع مایلی را درکنار لیام همسورث سوار بر مک‌لارن mp4 12c مشاهده می کنیم.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

این خودرو کـه پیشرانه آن در وسط تعبیه شده، دارای دو صندلی اسـت و بـه لطف موتور v8 کـه ۳.۸ لیتر ظرفیت دارد بـه اسانی ۵۹۱ اسب‌ بخار نیرو در اختیار مایلی سایرس قرار می‌داد تا در جاده‌ها با لیام همسورث خوش‌بگذرانند و مک‌لارن‌سواری کنند. مک‌لارن مایلی سایرس در عرض ۳.۳ ثانیه بـه شتابی برابر با ۱۰۰ کیلومتر دست پیدا میکند.

 

خودرو تیلور سوئیفت و عشق پورشه

در بین تمامی خواننده‌هاي زن، تیلور یکی از سرشناس‌ترین‌هاي حال حاضر بـه حساب می آید و گفته می شود دو چین خودروی رنگ و وارنگ از بهترین برندهای دنیا در گاراژ تیلور صف کشیده‌اند تا این پرنده خوش‌صدای دنیای موسیقی رابه مقصدش برسانند.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

یک آئودی آر ۸، تویوتا سکوئیا، یک دستگاه خودروی مرسدس‌بنز، شورولت سیلورادو را میتوان از خودرو هـای برتر تیلور سوئیفت دانست. ناگفته نماند چندی بیش تیلور سوئیفت شورولت سیلورادو را دریک حراجی بـه نفع خیریه بـه فروش رساند. اما سوگلی تیلور سوئیفت یک پورشه ۹۱۱ توربو اسـت کـه در عرض تنها ۴ ثانیه بـه یک‌صد کیلومتر دست پیدا میکند.

 

تا دلتان بخواهد خودروهای هدیه در گاراژ ریحانا وجود دارد

ریحانا چیزی از مال و منال دنیا کم ندارد و گفته می شود ارزش دارایی‌هاي خالص او چیزی حدود ۲۴۵ میلیون دلار اسـت. این خواننده خوش‌صدا و با استعداد کـه از سال ۱۹۹۵ تا کنون در صحنه‌هاي موسیقی خوش درخشیده اسـت، تا دل تان بخواهد خودروی هدیه در گاراژ خود نگه می‌دارد.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

برای نمونه میتوان بـه پورشه ۹۱۱ توربو اشاره کرد کـه جی‌زی با قیمتی حدود ۱۹۰ هزار دلار برای ریحانا خریداری کرد و بـه او هدیه داد. کریس براون هم یک دستگاه لامبورگینی اونتادور شخصی‌سازی شده بـه فیمت ناقابل ۷۵۰ هزار دلار برای ریحانا خرید. این سلبریتی‌ها دیگر با ریحانا صنمی ندارند اما خودرو هـای هدیه‌اي آن‌ها تا ابد در گاراژ ریحانا باقی خواهد ماند.

 

خودرو ماریا کری و رولزرویس فانتوم کوپه

ماریا کری در سن ۴۸ سالگی بـه جایی رسیده اسـت کـه پول، عملاً برایش معنایی ندارد و با ثروتی حدود ۵۲۰ میلیون دلار دنیا را زیر نگین انگشتری خود دارد. ماریای دوست‌داشتنی یک جت‌ شخصی و کشتی تفریحی بسیار مجللی دارد. در گاراژ ماریا کری نیز خودرو هـای رنگ و وارنگ زیادی از بهترین برندهای دنیا بـه‌چشم میخورد.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

اما گل سرسبد این خودروها یک رولزرویس فانتوم کوپه اسـت کـه نیک کانون، همسر سابق ماریا کری بـه او هدیه داده، همان‌گونه کـه حتما میدانید تمامی خودرو هـای رولزرویس بصورت کاملاً دست‌ساز ساخته می شوند اما خودروی رولزرویس فانتوم کوپه با سایر خودرو هـای هم‌قطار خود فرق می کند و بـه صورت کاملاً خصوصی با دست برای ماریا کری ساخته شده اسـت.

 


 

و در ادامه همین موضوع عجیب ترین فرمان های خودروهای مشهور

درکنار دستگیره‌هاي درب خودرو، فرمان نیز یکی از قسمت‌هایي اسـت کـه بیشترین تماس رابا دست انسان دارند. یک فرمان زیبا و جذاب، میتواند باعث القای حس رضایتمندی بـه راننده شده و ارتباط بهتری را بین راننده و خودرو برقرار میکند. اما از آنجایی‌کـه صنعت خودروسازی بـه سمت خودرو هـای خودران در حال حرکت اسـت، معلوم نیست تا چـه مدت‌زمان دیگری، این قطعات هدایت‌پذیر را روی خودروها خواهیم دید.

 

خودرو شورلت کوروایر تستودو

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

شورلت تستودو، طرح مفهومی متعلق بـه سال 1963 بود کـه در نمایشگاه موتورشو ژنو رونمایی شد. انچه بـه جذابیت این نوع فرمان افزوده اسـت، تطبیق یک فرمان سنتی با سطح‌هاي بالا و پایینی تخت بوده وهم چنین راننده می تواند از داخل فرمان، بـه دکمه‌هاي روبرویش نیز دسترسی داشته باشد.

 

خودرو لنسیا بتا تروی

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

شاید این فرمان بخاطر محیط داخلی کابین خودرو کمی عجیب‌تر از دیگر فرمان‌ها بنظر برسد. فرمانی ساده و دوشاخه کـه در خودروی بتا تروی دیده‌شده بود. خودرویی کـه نسخه سدان بتا برلینا هاچبک، بوده اسـت.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

داشبورد این خودرو نیز درست مانند شکل یک پنیر تبریزی طراحی‌شده کـه نمای عجیبی رابه خودرو بخشیده اسـت.

 

خودرو مازراتی بومرنگ

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

این خودرو کـه بـه‌عنوان یک طرح مفهومی و توسط شکرت طراحی ایتال دیزان طراحی‌شده بود نیز بافرمانی بسیار عجیب، رونمایی شد.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

یک فرمان چهار شاخه و کاملاً دایره‌اي کـه درواقع، داشبورد خودرو، در وسط آن قرارگرفته بود. این فرمان مانند فرمان‌هاي معمولی، بـه‌اسانی بـه چرخش درنمی‌آمد اما با استفاده از کف دست، چرخاندن آن کاری بسیار آسان‌تر بود.

 

خودرو لنسیا استراتو سیبیلو

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

حریف شرکت ایتال دیزاین یعنی Bertone، درسال 1978 یک‌قدم فراتر گذاشت و این فرمان عجیب را بر روی استارتو Sibilo جاسازی کرد. این طرح مفهومی، دارای طولی کشیده‌تر و شکلی شبیه فضاپیما و دارای پنجره‌هاي دایره‌اي شکلی بود کـه آنرا نسبت بـه استراتو هاي معمولی، بسیار متفاوت می‌ساخت.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

فرمان شکلاتی‌رنگ این خودرو نیز بیشتر ازآنچه کـه شبیه یک وسیله برای هدایت یک خودرو باشد، شبیه اسباب‌بازی بود کـه بچه‌ها با آن بازی می کردند.

 

خودرو سوبارو XT

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

XT یک کوپه از شرکت سوبارو بود کـه در دهه 80 میلادی با موتورهای دو و چهارچرخ محرک، روانه بازار شد. خودرویی کـه بـه‌شدت بصورت آئرودینامیک طراحی‌شده و طراحی داخل کابین آن نیز برگرفته از کابین‌هاي هواپیما بود.

خودروهای جالب سلبریتی ها | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر

فرمان XT نیز یک فرمان دایره‌ اي شکل نامتقارنی بود کـه یک L معکوس بـه‌ جای شاخه‌ هاي فرمان در مرکز آن قرارگرفته بود اما درسوبارو SVX کـه جانشین XT شد دوباره شکل فرمان بـه حالت معمولی خود بازگشت.