پارس ناز پورتال

قاصدک 24

خودروهای پرفروش با فناوری پیشرفته در 2017

خودروهای پرفروش با فناوری پیشرفته در 2017

ماشین های پرفروش با فناوری پیشرفته در 2017 

امروز فناوری هاي پیشرفته به کار رفته در خودروهاي سال 2017 را مورد بررسی قرار میدهیم، آپشن هایي که بعضی از انها واقعا باورنکردنی میباشند. دنیای فناوری با صنعت ماشین گره خورده هست و هر روز تعداد فناوری‌هاي بیشتری در خودروها ظاهر میشود. در این مقاله می خواهیم به سراغ ده خودروی برتر از نظر فناوری‌هاي بهره گیری شده در آن‌ها برویم.

 

گرچه، می خواهیم خودروهایی معرفی کنیم که به ساخت انبوه رسیدند و در بازار فروش بالایی دارند تا شما بتوانید خودروی مورد علاقه خود را انتخاب و خریداری کنید.

خودروهای پرفروش با فناوری پیشرفته در 2017

کرایسلر پاسیفیکا

در بین خودروها با فناوری بالا کرایسلر پاسیفیکا مدل 2017 قرار دارد که در کنار قیمت مناسب از فناوری‌هاي بالایی در آن بهره گیری شده هست. این مینی ون جذاب با قیمت پایه 28 هزار دلار خودرویی خانوادگی و جا دار هست که تا 7 نفر می توانند در آن به راحتی از سفر خانوادگی و دوستانه لذت ببرند.

 

پیشرانه در این مینی‌ون خوش ساخت از نوع 6 سیلندر خورجینی با حجم 6/ 3 لیتر با قدرت 287 اسب بخار هست که جعبه دنده‌اي 9 سرعته و خودکار نیروی موتور را به محور جلو منتقل میکند.

خودروهای پرفروش با فناوری پیشرفته در 2017

در‌باره فناوری‌هایي که در این مدل بهره گیری شده میتوان به سامانه‌هاي ارتباط داخلی و تعاملی با گوشی اشاره کرد که در 5 سال اول بهره گیری از این سامانه‌ها رایگان هست و باعث می شود تعداد زیادی از اتفاق‌ها و امکانات ماشین از طریق گوشی و اپلیکیشن رابط انجام شود. در بخش ایمنی هم کرایسلر با بهره گیری از فناوری‌هاي اخیر در تشخیص موانع تا حد زیادی از بروز تصادفات پیشگیری میکند.

 

مزدا MX5 میاتا جی‌تی

شرکت مزدا در مدل MX-5 میاتا جی‌تی توانسته هست خودروی مدرن از نوع کانورتیبل معرفی کند که در فهرست خودروهای مبتنی بر فناوری بالا در سال 2017 هم قرار بگیرد. این خودروی 2 نفره به موتور بنزینی 2 لیتری و 4 سیلندر مجهز هست که قدرتی معادل 155 اسب بخار ساخت میکند. قیمتی که برای این ماشین در نظر گرفته شده هست 24 هزار دلار هست که با دقت به آپشن‌هایي که می تواند داشته باشد تا 31 هزار دلار هم افزایش پیدا می کند.

خودروهای پرفروش با فناوری پیشرفته در 2017

در بخش ارتباطی این اتومبیل به سامانه مزدا کانکت مجهز هست که در مدل‌هاي دیگری از مزدا هم پیش از این بهره گیری شده هست. در کنار این سامانه ارتباطی بین ماشین و موبایل مزدا در سایر بخش‌هاي ماشین هم به فناوری‌هاي پیشرفته‌اي مجهز شده هست و باعث شده

 

تا این ماشین در فهرست برترین خودروهای سال 2017 از نظر فناوری قرار بگیرد. در بخش کمک راننده هم مزدا در نسخه 2017 بروزرسانی‌هایي داشته هست تا دقت عمل این بخش مهم و حیاتی افزایش پیدا کند.

 

تسلا S P85D

شرکت تسلا موتورز با معرفی اتومبیل تسلا مدل S تحولی در دنیای خودروهای سوپر اسپورت ایجاد کرده هست. این اتومبیل که میتواند در کمتر از 5/2 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد در بخش فناوری حرف‌هاي زیادی برای زدن دارد. با این ماشین میتوان در آلوده‌ترین شهرهای جهان رانندگی کرد چرا که میتواند در برابر حملات شیمیایی و میکروبی هم مقابله کند و هیچ آلودگی نمی تواند وارد آن شود.

خودروهای پرفروش با فناوری پیشرفته در 2017

در بخش کمک راننده هم سامانه‌هاي خودران و به‌روز‌‌رسانی شده تسلا وجود دارد که می توان هدایت اتومبیل را به آن سپرد و با خیال راحت به تماشای مناظر اطراف نشست و گرچه نباید فراموش کرد که دست‌ها باید نزدیک فرمان قرار داشته باشند تا در صورت اعلام هشدار دخالت راننده وارد عمل شد.

 

این مدل ماشین به دو موتور برقی مجهز هست که با بهره گیری از باتری‌هاي 85 یا 100 کیلو واتی تغذیه میشود و می توان تا 450 کیلومتر با ظرفیت 5 نفر با آن در حالت رانندگی معمولی حرکت کرد.

 

شورولت مالیبو پریمیر

شورولت در این سدان خوش ساخت سعی کرده هست تا هر انچه برای یک ماشین با برچسب قیمت متوسط به بالا نیاز هست را در کنار هم جمع آوری کند. مالیبو بیش از 41 هزار دلار قیمت دارد و از پیشرانه 2 لیتری و 4 سیلندر و توربو شارژر بهره گیری می کند که قدرت موتور آن به 250 اسب بخار هم میرسد که نسبت به نسخه‌هاي گوناگون این اتومبیل قدرت بیشتری دارد.

خودروهای پرفروش با فناوری پیشرفته در 2017

در بخش فناوری شورولت از سیستم ناوبری داخلی بهره گیری می کند و پکیج ایمنی در رانندگی باعث می شود تا حسگرها و رادارهای این اتومبیل باعث شوند راننده بتواند چشم و گوش اضافه پیدا کند و کاهش احتمالا تصادف در خودروهای مجهز به چنین سیستم‌هاي پیشگیری از تصادف ملموس هست.

 

فناوری‌ها در خودروهای امروزی در بخش ایمنی و ارتباط تمرکز پیدا کرده‌اند که در ارتباط با مالیبو نسخه پریمیوم این امکانات به خوبی در اتومبیل قرار داده شده‌اند و باعث شده هست در فهرست خودروهای با فناوری بالا قرار بگیرد.

 

فورد فیوژن هیبرید

شرکت فورد به‌عنوان یکی از بزرگ ترین ماشین‌سازان آمریکایی دامنه وسیعی از خودروها را در خطوط ساخت خود دارد که در بین سدان ها، فورد فیوژن با پیشرانه هیبرید موفقیت قابل توجهی داشته هست و از نظر فناوری هم امکانات قابل‌توجهی نسبت به قیمتش که برابر با 38 هزار دلار هست، دارد.

 

فورد از سال 2008 تا به امروز در نسل‌هاي مختلفی این اتومبیل را ساخت کرده هست و در مدل سال 2017 به خودرویی به‌روز از نظر فناوری رسیده هست که امکانات متعددی در بخش سامانه‌هاي دیجیتال و ارتباطی دارد. سیستم Sync 3 و فورد تاچ از جمله سیستم‌هایي هست که مخصوص برند فورد هست.

خودروهای پرفروش با فناوری پیشرفته در 2017

در بخش پیشرانه هم موتور 4 سیلندر 2 لیتری با قدرت 141 اسب بخار و موتور برقی با 118 اسب بخار نیروی لازم را در اختیار این سدان پیشرفته قرار می دهد. پک باتری‌هاي 1.4 کیلو واتی هم برق لازم برای موتور الکترونیکی را در اختیارش قرار میدهد که توسط موتور اصلی و نیروی حاصل از ترمز گرفتن شارژ می شود.

 

تویوتا پریوس فور تورینگ

یکی از مشهور‌ترین و پیشرفته‌ترین خودروهای هیبرید بدون شک تویوتا پریوس هست که توسط ژاپنی‌ها ساخت و عرضه میشود. این اتومبیل با دقت به فناوری پیشرفته‌اي که در بخش پیشرانه دارد پیروز شده هست برای سال‌ها به‌عنوان خودرویی پیروز به‌فروش برسد. پریوس فور تورینگ به موتور بنزینی 1.8 لیتری و 4 سیلندر با 95 اسب بخار قدرت مجهز هست

 

و همین طور موتور الکترونیکی این اتومبیل می تواند 71 اسب بخار نیرو ساخت کند که در مجموع نیروی مناسبی برای یک سدان 33 هزار دلاری با مصرف پایین به حساب می آید.

خودروهای پرفروش با فناوری پیشرفته در 2017

سیستم‌هاي هیبرید از نظر فناوری بسیار پیشرفته میباشند اما چیزی که باعث شده این مدل از تویوتا در فهرست برترین خودروهای مبتنی بر فناوری قرار بگیرد به سایر سامانه‌هاي آن مربوط میشود. حالت‌هاي گوناگون تنظیم برقی صندلی‌ها، صفحات لمسی و هوشمند، آینه‌هاي مجهز به گرم کن برقی و سیستم ناوبری دقیق و ارتباطی پیشرفته از جمله انتخاب‌هایي هست که در این سدان محبوب قرار گرفته هست.

 

آئودی A4

شرکت آئودی همواره در ساخت اتومبیل با عملکرد بالا شهرت داشته هست و محصولاتش این روزها پا را از هوشمند بودن هم فراتر گذاشته‌اند و شکل تعاملی به خود گرفته‌اند که در بعضی مدل‌ها می توان این خصوصیات را به خوبی دید. مدل A4 به پیشرانه توربو شارژر 4 سیلندر با حجم 2 لیتر مجهز هست

 

و نیرویی برابر با 252 اسب بخار ساخت می کند که توسط جعبه دنده‌اي 7 سرعته خودکار به تمام چرخ‌ها منتقل میشود تا خودرویی خوشگل با عملکرد بالا و گرچه با قیمت 49 هزار دلار به دست مشتریانش در سراسر جهان برسد.

خودروهای پرفروش با فناوری پیشرفته در 2017

سیستم آئودی کانکت وظیفه اتصالات داخلی و بین دستگاه‌هاي قابل حمل را بر عهده میگیرد که آلبوم‌اي امکانات گوناگون را در اختیار راننده قرار می دهد تا تجربه و لذت سواری با این اتومبیل دو عمده شود. سیستم ناوبری در این ماشین در برترین شکل ممکن در معرض دید قرار دارد و صفحه نمایش‌هاي لمسی و هوشمند این اتومبیل نشان از فناوری بالا در آن دارد.

 

کرایسلر 300 limited

کرایسلر 300 نسخه limited خودرویی آمریکایی هست که با بدنه‌اي محکم و خوش ساخت خود را در بین خودروهای سال 2017 با فناوری بالا جای داده هست. کرایسلر در نسخه 300 از پیشرانه 3.6 لیتری و 6 سیلندر وی شکل بهره گیری کرده هست که قدرتی معادل 292 اسب بخار دارد و توسط جعبه دنده‌اي 8 سرعته و خودکار به چرخ‌ها منتقل می شود.

خودروهای پرفروش با فناوری پیشرفته در 2017

در کنار امکانات متعدد رفاهی که در خودروهای روز موجود هست این کرایسلر به طراحی داخلی زیبایی رسیده هست که صفحات لمسی و هوشمند را به زیبایی در خود جای داده هست. یکی از سامانه‌هاي معروفی که در کرایسلر بهره گیری شده هست Uconnect هست که دامنه وسیعی از ارتباطات و امکانات را برای سرنشینان فراهم میکند.

 

فناوری بالا در پیشرانه کرایسلر باعث شده این اتومبیل نسبت به ابعادی که دارد مصرف سوخت بسیار بهینه‌اي داشته باشد. کرایسلر 300 نسخه‌هاي متعددی دارد که در نسخه limited برچسب قیمت عدد 33 هزار دلار را نشان میدهد.

 

هیوندای توسان Limited AWD

شرکت هیوندای با ساخت مدل توسان خودرویی را معرفی کرده هست که ابعاد خاصی دارد و کمی بزرگ‌تر از یک کراس‌اوور کمپکت و گرچه کوچک‌تر از کراس‌اوور هوندا CRV طراحی شده هست. این اتومبیل به پیشرانه 1.6 لیتری توربو شارژر 4 سیلندر مجهز شده هست و 175 اسب بخار نیرو ساخت میکند که این نیرو توسط جعبه دنده‌اي 7 سرعته به تمام چرخ‌ها منتقل می شود.

خودروهای پرفروش با فناوری پیشرفته در 2017

امکانات این ماشین که مبتنی بر فناوری میباشند شامل هشداردهنده خروج از خط، پوشش راداری نقطه کور، دوربین دنده عقب، ورود به ماشین بدون کلید، سیستم کمک‌کننده شروع به حرکت در سربالایی و تعداد زیادی از امکانات دیگر هست که همه ي آنها نشان از فناوری این ماشین دارد و از نظر قیمت هم در محدوده قیمت 35 هزار دلار قرار می گیرد.

 

سیستم هیوندا بلو لینک هم در این اتومبیل بهره گیری شده هست که وظیفه ایجاد ارتباط بین دستگاهی را فراهم میکند و باعث میشود آلبوم وسیعی از امکانات در اختیار کاربران قرار بگیرد.

 

اینفینیتی Q60

اینفینیتی برند لوکس ساز نیسان هست که در مدل Q60 کوپه‌اي جذاب با طراحی خاص و رادیکال اینفینیتی را به نمایش گذاشته هست. این خودروی 27 هزار دلاری با دقت به ویژگی‌ها و امکاناتی که دارد توانسته هست درلیست خودروهای با فناوری بالا قرار بگیرد. در مدل 2017 همه ي چیز از ابتدا باز طراحی شده هست و پیشرانه قدرتمند 3 لیتر توربو شارژر دار 6 سیلندر در این اتومبیل خودنمایی می کند که می تواند تا 300 اسب بخار قدرت ساخت کند.
خودروهای پرفروش با فناوری پیشرفته در 2017

سامانه‌هاي کمک راننده در این ماشین بهره گیری شده‌اند که کمک می کنند تا راننده با تمرکز و راحتی و گرچه دقت اکثر اتومبیل را هدایت کند. این سامانه‌ها موانع را شناسایی و در صورت نیاز به‌طور خودکار ماشین را متوقف می کنند و نقش مهمی در پیشگیری از تصادفات بر عهده دارند. Q60 نسخه‌هاي متعددی دارد که ممکن هست تا 50 هزار دلار هم قیمت داشته باشند و هر چه آپشن‌هاي این ماشین اکثر میشوند افزایش قیمت در آن محسوس‌تر میشود.