پارس ناز پورتال

قاصدک 24

خوش گذرانی جنیفر لوپز و خواهرش در نیویورک

مجموعه : اخبار سینما
خوش گذرانی جنیفر لوپز و خواهرش در نیویورک

خوش گذرانی جنیفر لوپز و خواهرش در نیویورک 

جنیفر لوپز خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی همراه با خواهرش لیندا در یک رستوران واقع در نیویورک دیده شدند که عکاسان نیز در آن جا حضور داشتند. جنیفر لوپز و خواهرش لیندا | سوپراستار مشهور جنیفر لوپز روز چهارشنبه به رخداد خواهرش لیندا برای صرف شامبه رستوران نلو «Nello» در نیویورک رفتند.

 

به گزارش پارس ناز جنیفر 48 ساله برای این قرار شام یک شلوار جین آبی رنگ را با یک بلوزسفید دکمه دار و کفش هاي پاشنه بلند ست کرده و با یک عینک خلبانی و گوشواره هاي حلقه اي بسیاربزرگ تیپ او کامل شده بود.خواهر او لیندا که در حرفه خودش یکی از خبرنگاران پیروز رسانه اي محسوب می‌شود نیز یک پیراهنآبی رنگ را برای قرار شام با خواهرش پوشیده بود و وی را همراهی می‌کرد.

خوش گذرانی جنیفر لوپز و خواهرش در نیویورکجنیفر لوپز و خواهرش لیندا

 

جنیفر لوپز و خواهرش لیندا در رستورانی در نیویورک
این دو خواهر همین طور در زمان صرف شام ، سرگرم صحبت با خانمی با لباسهای مشکی نیز مشاهدهشدند.در ابتدای آن روز جنیفر لوپز داور سابق برنامه امریکن آیدل در حالی دیده شد که به سختی روییادگیری متن نقش خود در سریال «سایه هاي آبی» متمرکز شده بود.
خوش گذرانی جنیفر لوپز و خواهرش در نیویورکجنیفر لوپز و خواهرش در حین صرف شام در رستوران

 

او در مدت زمان کوتاه استراحت در طول فیلم برداری سریال، کوشش در حفظ کردن خطوط نقش خودداشت و پیشانی خود را برای تمرکز هرچه اکثر فشار داده و خود را برای شروع دوباره فیلم برداری حاضر میکرد.

خوش گذرانی جنیفر لوپز و خواهرش در نیویورکبازی جنیفر لوپز در سریال سایه هاي آبی

او در این سریال نقش ماموری به اسم هارلی سانتوز را دارد که به تنهایی فرزند خود را بزرگ می کندو ظاهراً یکی از اعضای فاسد تیمی از قانون گذاران بروکلین هست و همگی انها توسط فردی رهبریمی شوند که تیم را به انجام ماموریت هایي خارج از محدودیت هاي قانونی هدایت می‌کند. سانتوز نیزدر واقع نقش خبررسان را برای انها ایفا می‌کند.

خوش گذرانی جنیفر لوپز و خواهرش در نیویورکلیندا لوپز ، خواهر جنیفر لوپز

 

لوپز در مورد ماهیت مبهم این سریال گفت ما می‌دانیم که برخی چیزها اشتباه هست. ولی در برخیموقعیت ها، انجام کار اشتباه ، درست ترین هست.موضوع آن به نوعی درمورد درگیری باطنی هست که هر کسی با خود دارد.این سریال به لطف قدرت ستاره اي جنیفر لوپز، نسبت به دیگر برنامه ها بازخورد بیشتری داشته هست

 

و جنیفر سالک مدیربخش سرگرمی شبکه مربوطه اخیرا در مورد حضور این ستاره در یکی ازبرنامه هاي شبکه شان گفته بودما دوست داریم از جنیفر تشکر کنیم، او سخت کوش ترین زنی ست کهمی شناسیم، او تمام تلاش خود را هم بعنوان بازیگر و هم بعنوان تهیه کننده این فیلم انجام می‌دهد.

خوش گذرانی جنیفر لوپز و خواهرش در نیویورک

جنیفر در ابتدا آن روز سخت در حین یادگیری خطوط مربوط به نقش خود بود

خوش گذرانی جنیفر لوپز و خواهرش در نیویورک

نمایی از گریم و تیپ جنیفر لوپز در سریال جدیدش