پارس ناز پورتال

قاصدک 24

دانلود فیلم های جدید و سریال ایرانی کاران مووی

دانلود فیلم های جدید و سریال ایرانی کاران مووی

دانلود فیلم جدید و راهی ساده برای انجام آن

همواره فیلم های جدید در زمان انتشار خود می توانند نگاه تعداد بسیار زیادی از مخاطبان را به سمت خود جلب نمایند .اما عموماً رسانه هایی که در زمینه انتشار این آثار فعالیت دارند نمی توانند به خوبی این آثار را منتشر نمایند. به همین جهت است که تعداد بسیار زیادی از مخاطبان نمی توانند آن گونه که لازم است به اثر مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.این موضوع باعث شده تا دانلود فلیم جدید بسیار سخت تر و طولانی تر شود . بسیاری از این رسانه ها تبلیغات آزار دهنده بسیاری دارند که مخاطبان را زده می کند.

 

در کنار این موارد بیشتر آن ها به دلیل محدودیت های سرور خودف کیفیت های مختلفی از یک اثر را ارائه نمی دهند و یا در صورت ارائه دادن، سرعت دانلود آن ها بسیار محدود است.کاران مووی رسانه ای می باشد که با واقف بودن به این مشکلات سعی در برطرف نمودن ان ها کرده است . در این رسانه هیچ تبلیغاتی دیده نمی شود و مازاد بر این برای تمام فیلم ها هم کیفیت های متفاوتی قرار داده شده است که افراد می توانند بر اساس نیاز خود اقدام به دانلود نمایند. این موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد رسانه کاران مووی را به عنوان رسانه مرجع خود برای دانلود فیلم جدید انتخاب نمایند.

دانلود فیلم های جدید و سریال ایرانی کاران مووی

دانلود سریال آقازاده و بررسی آن

سریال آقازاده را می توان جزو آن دسته از سریال هایی تلقی نمود که همزمان با انتشار خود سر و صدا های بسیار زیاد را به پا کرد . این سریال نه تنها بازیگران متعددی دارد بلکه به مسائلی هم می پردازد که تقریباً هیچ سریالی تا کنون نتوانسته با این صراحت به آن ها بپردازد . این موضوع سبب شده است تا سریال آقازده از جهات بسیار زیادی برای بینندگان جدید و جذاب باشد.

 

داستان اصلی این فیلم در رابطه با آقازاده ای به نام نیما است که در کار خرید و فروش تابلو های گران قیمت می باشد . او به واسطه رانت و رشوه به ثروت عظیمی دست یافته و از هیچ کار غیر قانونی برای ثروت اندوزی دریغ نمی کند . در نقطه مقابل او یک آقازاده زاده دیگر به نام حامد وجود دارد که در واقع یک مامور امنیتی است . او قصد دارد تا راز نیما را بر ملا  کند و او را به دام قانون بیندازد اما در این راه با مشکلات بسیار زیادی مواجه می شود .

 

این داستان زیبا در کنار حضور بازیگرانی همچون امین حیایی، امیر آقایی، امین تارخ ، نیکی کریمی و… باعث شده است تا جذابیت این اثر بیش از پیش شود . حضور یک تیم قوی در پشت پرده این فیلم از دیگر نقاط قوت این اثر به حساب می آید و سبب شده تا جذابیت این سریال بیشتر شود .

 

از جمله اعضای این تیم می توان به حضور حامد عنقا در نقش تهیه کننده و نویسنده اشاره کرد که طرح اولین سریال شبکه نمایش خانگی یعنی قلب یخی هم از او بود . همجنین حضور بهرنگ توفیقی در مقام کارگردان بیش از پیش موجب جذابیت این اثر شده است . اگر شما هم جزو افرادی هستید که تمایل دارید تا این شاهکار را هر چه سریع تر تماشا کنید، می توانید هم اکنون از رسانه کاران مووی اقدام به دانلود این اثر نمایید

دانلود فیلم های جدید و سریال ایرانی کاران مووی

دانلود سریال هم گناه و نقد و بررسی آن

سریال هم گناه را می توان یکی از مطرح ترین آثار سینمایی این روز ها در ایران دانست . این سریال که یکی از بهترین مجموعه ها در شبکه نمایش خانگی است، توانسته تعداد بسیار زیادی از مخاطبان را به خود جلب نماید. این اثر در واقع در رابطه با خانواده ای بزرگ و قدیمی به نام خانواده صبوری است که از دیر باز در کار صادرات و واردات گل و گیاه بوده اند.

 

این خانواده در خانه قدیمی شان در کمال آرامش با یکدیگر زندگی می کنند تا اینکه زندگی آن ها با ورود یک جوان دست خوش تغییراتی می شود . ماجرا هایی که در پی ورود این جوان ایجاد می شود در واقع همان چیزی است که بطن داستان را تشکیل می دهد و مخاطب را پای نمایشگر می کشاند .

 

سریال هم گناه مازاد بر داستان زیبا دارای فاکتور های مهم دیگری است که این اثر را از دیدگاه مخاطبان به یک فیلم برتر تبدیل کرده است. از جمله این فاکتور ها می توان به حضور بازیگران عالی نظیر پرویز پرستویی، هدیه تهرانی ، محسن کیایی و… اشاره کرد.

 

مازاد بر این حضور کارگردان مطرح کشورمان یعنی مصطفی کیایی در پشت پرده این اثر سبب شده تا توجه تعداد زیادی از منتقدان به این اثر جلب شود . آقای کیایی آثار موفقی نظیر فیلم مطرب را در کارنامه خود دارد و همین مورد سبب شده تا منتقدین به موفقیت این سریال امید بالایی داشته باشند.

 

اگر شما هم جزو افرادی هستید که تمایل دارید به تماشای این سریال بنشینید، می توانید از سایت کاران مووی اقدام به دانلود سریال هم گناه نمایید . اما چرا سایت کاران مووی؟ در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم؟

دانلود فیلم های جدید و سریال ایرانی کاران مووی

دانلود فیلم های جدید و سریال ایرانی کاران مووی