پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

عکس نوزاد فریبا نادری | دختر فریبا نادری و همسرش به دنیا آمد +عکس

مجموعه : اخبار سینما
عکس نوزاد فریبا نادری | دختر فریبا نادری و همسرش به دنیا آمد +عکس

عکس نوزاد فریبا نادری | دختر فریبا نادری و همسرش به دنیا آمد +عکس

 

فریبا نادری و همسرش که در انتظار تولد فرزندشان بودند در بيرون از کشور برای تولد لحظه شماری می‌کردند که بالاخره فرزند انها بدنیا آمد. فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان پس از 8 سال از درگذشت مسعود رسام همسر سابقش با مهرداد طباطبایی از فعالان حیطه لبنیات ازدواج کرد و خبر مادر شدنش را دریک برنامه تلویزیونی اعلام کرد.فریبا نادری

 

فریبا نادری شب گذشته صفحه اینستاگرامش رابا انتشار عکسی از دست دخترش و خبر تولد او به روز کرد. دختر فریبا نادری در خارج از ایران متولد شد.

عکس نوزاد فریبا نادری | دختر فریبا نادری و همسرش به دنیا آمد +عکسفریبا نادری با انتشار یک عکس در اینستاگرامش نوشت :تو رابا نفَزهر،لبخندهایم،أشکهایم و تمام زندگی ام دوست دارم. قدَمت به خیر دخترکم. مرسی برای تبریک و دعای خیری ک بدرقه راهِ من و خانواده ام میکنین….

عکس نوزاد فریبا نادری | دختر فریبا نادری و همسرش به دنیا آمد +عکسدختر فریبا نادری متولد شد

 

فریبا نادری و همسرش مهرداد طباطبایی

فریبا نادری دریک گفت و گو درباره آینده فرزندش گفت :دلم می خواهد فرزندم انسان خیلی خوبی باشد و مفید باشد برای خودش و امیدوارم که مثل نوجوانی من نباشد و از تجربه هاي آدم هاي موفق در زندگی اش استفاده کند و تجربه پذیر باشد و دلم نمی‌خواهد ریسک کند و وارد یکسری خطرات در زندگی اش شود و مثل من نباشد که وقتی همه ی می‌گفتند اشتباه می‌کنی من نمی پذیرفتم.

عکس نوزاد فریبا نادری | دختر فریبا نادری و همسرش به دنیا آمد +عکسفریبا نادری بازیگر پرستاران مادر شد

 

فریبا نادری با بازی در سریال ستایش ، پرستاران و گمشدگان در بین مخاطبان تلویزوین شناخته می شود. از دیگر سریالهای او می‌توان به مروارید سرخ ، گل بارون زده ، فاخته ، یلدا ، چک برگشتی ، پرستاران «1395 علیرضا افخمی» ، ستایش 2 ، ستایش 1 ، میلیاردر ، فاکتور هشت ، غیرمحرمانه ، من وپوتی ، بزرگمرد کوچک ، مثل شیشه ، پنجره و گمشدگان اشاره کرد.