پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

درآمدهای نجومی بازیگران و سلبریتی های مشهور هالیوود

درآمدهای نجومی بازیگران و سلبریتی های مشهور هالیوود

درآمدهای نجومی بازیگران و سلبریتی های مشهور هالیوود

 

تعداد زیادی از بازیگران و ستاره هاي مشهور هالیوودی درآمدهایی دارند که شاید با شنیدن مقدار آن نتوانید باور کنید. پول را باید بازیگر و نقش اصلی همه ی چیز در هالیوود دانست. در حالیکه بسیاری پول را ریشه تمام بدی ها و جنایت ها می‌دانند اما تعداد زیادی از سلبریتی ها بیش از هر چیزی به پول اهمیت داده و به آن علاقه دارند.

 

طبق معمولً سلبریتی ها برای فعالیت هاي هنری خود دستمزدهای بسیار زیادی دریافت میکنند اما در عده اي از موارد آنها دستمزدهایی تقاضای می‌کنند که شاید برای شما قابل باور نباشد. در ادامه این مطلب شما رابا عده اي از این سلبریتی ها و دستمزدهایی که خواستار شده اند آشنا کنیم.

 

1-کیتی پری

درآمدهای نجومی بازیگران و سلبریتی های مشهور هالیوود

وقتی که کیتی پری نقش داور در مسابقات «آمریکن آیدل» درسال 2017 را پذیرفت ادعا شد که وی برای حضور دریک فصل این برنامه بیش از 25 میلیون دلار دست مزد دریافت خواهد کرد. وی گفته که بعنوان یک زن از این‌که نسبت به دیگر مردان حاضر دراین برنامه دست مزد بیشتری دریافت میکند بخود می بالد. وی گفته که درسال هاي اخیر مذاکراتی برای حضور دراین برنامه داشته اما بدلیل کمبود وقت و زمانبندی نامناسب نتوانسته در آن حضور داشته باشد.

 

2- ماریا کری

درآمدهای نجومی بازیگران و سلبریتی های مشهور هالیوود

قبل از کیتی پری دوران سلطه ماریا کری بود. درسال 2012 استودیو فاکس برای پیدا کردن یک داور جدید برای مسابقات تلویزیونی «آمریکن آیدل» تلاش می‌کرد. جنیفر لوپز تازه این برنامه را ترک کرده و باید سلبریتی شناخته شده دیگری جای او را می‌گرفت. بدین ترتیب ماریا کری با دست مزد خیره کننده 18 میلیون دلار برای یک فصل جای گزین او شد. در آن زمان این بیشترین دستمزدی بود که یک خواننده به خاطر حضور دریک ریالیتی شو دریافت میکرد.

 

در واقع ماریا کری برای هر اپیزود بیش از 450.000 دلار و برای روز فیلمبرداری بیش از 144.000 دلار دست مزد میگرفت. بر اساس گزارش روزنامه نیویورک پست درسال 2017 یک میلیاردر روسی به ماریا کری و التون جان 4 میلیون دلار دست مزد داد تا در عروسی نوه اش حضور یافته و برنامه اجرا کنند.

 

3- پزشک دری

درآمدهای نجومی بازیگران و سلبریتی های مشهور هالیوود

پزشک دری که یک رپر سرشناس است و همچنین جیمی لووین که در دنیای موسیقی چهره شناخته شده اي است درسال 2014 کمپانی تولید هدفون خود رابه مبلغ خیره کننده 3 میلیارد دلار به کمپانی اپل فروختند. این معامله با 2.6 میلیارد پول نقد و 400 میلیون دلار دیگر به صورت سهام به انجام رسید. به گزارش پارس ناز علاوه بر این هم پزشک دری و هم لووین در کمپانی اپل نیز سمت هایي دریافت کردند. در هفته ها و ماه هاي بعد پزشک دری خودرا نخستین خواننده میلیاردر دنیای هیپ هاپ نامید.

 

4- سوفیا ورگارا

درآمدهای نجومی بازیگران و سلبریتی های مشهور هالیوود

سوفیا ورگارا چیزی فراتر از یک چهره زیباست. درسال 2017، این بازیگر کلمبیایی الاصل برای ششمین سال متوالی و با دستمزدی برابر 41.5 میلیون دلار بعنوان پردرآمدترین بازیگر تلویزیون انتخاب شد. گرچه او و جولی بوون که در سریال «خانواده امروزی» «Modern Family» همبازی بودند دست مزد یکسانی دریافت می‌کردند

 

اما درآمدهای تبلیغاتی ورگارا باعث شد که بالاتر از همبازی خود در زمینه دست مزد قرار بگیرد. او در حوزه هاي مختلفی از قهوه گرفته تا شامپوهای ضد شوره، قراردادهای تبلیغاتی دارد. از سال 2011 تا 2016 او در کل بیش از 157.5 میلیون دلار درآمد داشته که 60 درصد آن از طریق قراردادهای تبلیغاتی حاصل شده است.

 

5- فلوید می و در

درآمدهای نجومی بازیگران و سلبریتی های مشهور هالیوود

به نظر میرسد هیچ چیزی نمی‌تواند مانع این مرد شود که بیشتر شبیه یک اتومبیل چاپ پول است. فلوید می و در جونیور یک بوکسور سرشناس است که به خاطر درآمد و ثروت هنگفتش و پز دادن آن شناخته میشود. وی پس از مسابقه با کانر مک گرگور در آگوست 2017 با بیش از 100 میلیون دلار دست مزد رینگ را ترک کرد

 

که با احتساب تبلیغات و قراردادهای تجاری دیگر تا 200 میلیون دلار نیز افزایش می یافت. علاوه بر این وی برای مسابقه سال 2015 خود با مانی پاکیائو بیش از 250 میلیون دلار دست مزد دریافت کرد.. وی خود گفته که یک «دستگاه عابر بانک انسانی» است.

 

6- کیم کارداشیان

درآمدهای نجومی بازیگران و سلبریتی های مشهور هالیوود

کیم کارداشیان با یک رسوایی بزرگ به شهرت رسید و باعث شد که کارداشیان در ثروت غرق شود. به گزارش مجله فوربس بین ژوئن 2014 و جولای 2016 وی از قِبل بازی موبایلی کیم کارداشیان بیش از 160 میلیون دلار درآمد داشته است که بدیت ترتیب او را در صدر لیست مجله فوربس در زمینه دریافت دست مزد قرار داد.

 

کارداشیان درسال 2017 وارد دنیای لوازم ارایشی شد و در چند ساعت توانست بیش از 300.000 ست محصولات آرایشی رابه قیمت 14.4 میلیون دلار به فروش برساند.

 

7- 50 سنت

درآمدهای نجومی بازیگران و سلبریتی های مشهور هالیوود

کورتیس جکسون یک خواننده موسیقی رپ مشهور است که او رابا نام «50 سنت» می شناسند. او در زمینه تجارت نیز مرد باهوش و موفقی است. درسال 2004 وی علاقه اش به ویتامیت واتر رابه یک تجارت پولساز تبدیل کرد. از آنجایی که وی به شدت به سلامتی خود اهمیت داده و از نوشیدن الکل خودداری می‌کرد

 

برای تامین آب بدن خود بعد از تمرینات ورزشی سخت از نوشیدنی ویتامین واتر استفاده میکرد.به گزارش پارس ناز در نهایت وی توانست 10 درصد از سهام کمپانی تولید کننده این نوشیدنی را بدست آورد.درسال 2007 کمپانی کوکا کولا این شرکت مادر را خریداری کرده و همین موضوع باعث شد که کورتیس به درآمدی خیره کننده دست یابد.

 

بدین ترتیب بین 60 تا 100 میلیون دلار به کورتیس رسید که ثروت خالص او رابه حدود نیم میلیارد دلار افزایش داد. اما در کمال ناباوری درسال 2015 وی اعلام ورشکستگی کرد و اعلام نمود که بیش از 36 میلیون دلار بدهکار است و تنها 20 میلیون دلار سرمایه دارد. وی درسال 2017 اعلام کرد که بدهی هایش را پرداخت کرده و بیش از 20 میلیون دلار نیز سرمایه دارد.

 

8- جورج کلونی

درآمدهای نجومی بازیگران و سلبریتی های مشهور هالیوود

جورج کلونی با صورت جذاب و دوست داشتنی خود، همسری باهوش و با استعداد و دو بچه زیبا و البته حرفه اي که باعث شده همه ی به او حسادت کنند نزدیک به یک میلیارد دلار ثروت دارد. وی برند نوشیدنی خاص خودرا درسال 2017 به قیمت یک میلیارد دلار به فروش رساند. او و دو تن از دوستانش این کمپانی را درسال 2013 راه اندازی کردند اما فکر نمی‌کردند به این زودی کمپانیها آنها ارزشی یک میلیارد دلاری پیدا کند.

 

9- مت دیمون

درآمدهای نجومی بازیگران و سلبریتی های مشهور هالیوود

مت دیمون از دهه 90 یکی از بازیگرانی بوده که همیشه در بالاترین سطح هالیوود قرار داشته و فروش فیلمهای او تضمین شده بوده است. بهمین دلیل جای تعجب ندارد که وی به خاطر کوچک ترین نقش آفرینی هایش مبالغ هنگفتی دریافت کرده باشد. به ادعای مجله فوربس وی برای یک آگهی تبلیغاتی 20 ثانیه اي برای قهوه نسپرسو 3 میلیون دلار دست مزد دریافت کرده است که ثانیه اي 150.000 دلار خواهد بود.

 

وی دراین آگهی تبلیغاتی نیز جورج کلونی را درکنار خود داشت و این آگهی تنها در بریتانیا پخش شد. در فیلم «جیسون بورن» «Jason Bourne» درسال 2016 نیز مت دیمون تنها 25 جمله دیالوگ رابه زبان آورد اما برای این فیلم 25 میلیون دلار دست مزد دریافت کرد که برای هر خط دیالوگ 1 میلیون دلار تخمین زده می‌شود.

 

10- بتنی فرانکل

درآمدهای نجومی بازیگران و سلبریتی های مشهور هالیوود

بتنی فرانکل یکی از بازیگران سریال ریالیتی شو «زنان خانه دار واقعی نیویورک» «The Real Housewives of New York» و مجری مشهوری است که در زمینه تجارت نیز بسیار موفق عمل کرده است. وی درسال 2011 کمپانی تولید نوشیدنی کم انرژی خود رابه قیمت 100 میلیون دلار به فروش رساند هر چند هنوز مالکیت این برند را در اختیار دارد و درصدی از فروش آنرا نیز دریافت خواهد کرد