پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

چه درب های اتوماتیکی در بازار به فروش می رسند ؟

چه درب های اتوماتیکی در بازار به فروش می رسند ؟

درب های اتوماتیک بخاطر تنوع بسیار بالایی که دارد، در بازار می‌تواند برای هر سلیقه و انتخاب و البته کاربرد حرفی برای گفتن داشته باشد. اما شما اگر وابسته به مکان خود قصد داشته باشید به دنبال انواع درب های اتوماتیک باشید در ابتدا باید قیمت هرکدام را برآورد کنید و سپس به خرید اقدام کنید.

 

چون که در بازار جدیدترین درب های اتوماتیک هر کدام با قابلیت های متفاوت به فروش می‌رسند. این درب ها بدون دخالت دست و هرگونه حساسیت دیگر فرایند خود را عملی می کنند و می توانند از مزایای ویژه‌ای از لحاظ حفاظتی و بهداشتی شما را بهره مند کنند. انواع مختلف درب اتوماتیک شیشه ای، پارکینگی را در کنار کرکره برقی شما می توانید در گروه درب های اتوماتیک موجود در بازار در نظر بگیرید.

چه درب های اتوماتیکی در بازار به فروش می رسند ؟

چرا از درب اتوماتیک کشویی و تلسکوپی استفاده می شود؟

درب اتوماتیک کشویی به خاطر اینکه تنوع بسیار بالایی را در اشکال خود عرضه کرده اند، امروزه در بازار فروش، سهم ویژه ای دارند که البته این درب ها را شما به عنوان درب های ریلی نیز می‌توانید بشناسید که برای فضای ثابت مانند دیوار نیز نصب آسان بسیار آسان است.

 

به این نوع درب اتوماتیک اسلایدینگ نیز می‌گویند و شما بعد از خرید به هیچ عنوان از انتخاب خود پشیمان نمی شوید؛ چرا که امروزه کاربرد بسیار ویژه ای را به خود اختصاص داده است. اما درب های اتوماتیک تلسکوپی تا حدودی ساختار آن شبیه درب  اتوماتیک کشویی است. اما این نوع درب با دو لت متحرک می تواند حداکثر ۶۶ درصد کل فضا را برای حرکت خود در نظر بگیرد.

چه درب های اتوماتیکی در بازار به فروش می رسند ؟

دلیل گران بودن درب  اتوماتیک ریولوینگ گردان چیست؟

بدون هیچ اغراقی یکی از کاربردی ترین و البته پرفروش ترین های درب اتوماتیک در بازار را می توان به درب های اتوماتیک چرخان نسبت داد؛ چراکه این درب علاوه بر اینکه قیمت بالایی دارد ولی می‌تواند مزایای خود را به  بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد. و جزء زیباترین و خاص ترین درب های اتوماتیک شناخته می شود.

 

به واسطه داشتن سیلندر شیشه ای شما می‌توانید در مرکزیت دایره یک لوله و شفت اصلی را مشاهده کنید، که شفت به خاطر باله های آن بهص ورت 1-2-3و یا4 باله هنرنمایی می کند که برای برآورد قیمت این درب شما باید به نوع درب و متریال آن توجه داشته باشید، اما در حالت کلی درب اتوماتیک ریولوینگ گردان (چرخان) (revolving) را یکی از گران ترین درب های اتوماتیک معرفی می کنند.

 

چگونه یک درب اتوماتیک ارزان را انتخاب کنیم؟

اما در گروه درب های اتوماتیک بازار شما می توانید درب اتوماتیک نیم دایره را بخاطر بسپارید؛ چرا که این درب های قوسی اتوماتیک بخاطر نیم گرد بودن خود، زیبایی خاصی را برای فضا به وجود می آورد.  همچنین تنها تفاوتی که با درب های اتوماتیک صاف دارد به خاطر نیم گرد بودن آن است که می تواند عرض بازشو را با یک میزان متفاوت به نمایش بگذارد،

 

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی نیز به خاطر جنس چوب، شیشه، فلز، سنگ و یا هر جنس دیگری که دارد با هزینه بسیار کمتر و امکانات عالی جزء درب های اتوماتیک و پر فروش سبازار محسوب می‌شود. در هر صورت هر کدام از این درب ها مزایا و ویژگی های خاص خود را به نمایش می‌گذارند.

چه درب های اتوماتیکی در بازار به فروش می رسند ؟

درب اتوماتیک پارکینگ چند نوع دارد؟

درب های اتوماتیک پارکینگ زیر سقفی که امروزه برای انواع پارکینگ از آن استفاده می شود را شما می توانید یکی دیگر از درب های پرفروش بازار اتوماتیک در نظر بگیرید. این درب به خاطر سیستم برقی خود می تواند ایمنی و امنیت بالایی را داشته باشد. و عمدتا جز سیستم هایی است که از نظر زیبایی و همچنین مشخصات فنی، بسیار به آن پرداخته می شود. همچنین برای استفاده بسیار در پارکینگ، گزینه مناسبی است.

چه درب های اتوماتیکی در بازار به فروش می رسند ؟

البته ممکن است شما از درب های اتوماتیک پارکینگ ریلی را در بسیاری از کارخانه‌ها و در برخی از خانه‌ها کاربرد آن را مشاهده کرده باشید. این درب ها به خاطر ریل خودکار و داشتن یک چرخ دنده قوی در بین انواع درب اتوماتیک مخصوص پارکینگ، قیمت قابل قبولی دارد و می تواند در بازار به فروش خوبی دست پیدا کند.

 

همچنین درب های اتوماتیک پارکینگ بازویی که یکی از برترین و پرفروش ترین درب های برقی پارکینگی است. شما برای انواع پارکینگ می توانید مورد استفاده قرار دهید که تنها با ریموت باز و بسته شدن درب میسر است. و به خاطر تک لنگه و دو لنگه بودن درب شما می توانید در بسیاری از فضاهای باز و محوطه ها مانند ویلا از این مدل استفاده کنید.

چه درب های اتوماتیکی در بازار به فروش می رسند ؟

سخن پایانی

در بازار فروش انواع درب اتوماتیک به خاطر مزایا و ویژگی‌های که انواع این نوع درب ها دارد شما خرید هرکدام را یک ضروری می توانید در نظر بگیرید. در این بین، شما می توانید انواع درب های اتوماتیک کرکره ای، پارکینگی و شیشه ای را با قیمت های گوناگون خریداری کنید. اما باید توجه داشته باشید که هر کدام با امکانات و قابلیت هایی که دارد، می‌تواند برای شما کاربردی تر باشد.

 

توصیه ما به شما این است در همان ابتدا تنها به مسئله قیمت توجه نکنید؛ چرا که کیفیت حرف اول را می‌زند. چنانچه شما به کیفیت بیندیشید، در طولانی مدت از انتخاب خود پشیمان نمی شوید. همیشه کیفیت بالایی را با قیمت ارزان نمی‌توان پیدا کرد و به همین دلیل است که اگر شما با کیفیت خرید کنید، خرید شما مقرون به صرفه است و می‌تواند در طولانی مدت به نحو احسن شما را راضی نگه دارد.